2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum dün sabah opu işlemim yapıldı. Ama yürürken kasıklarım çok şiddetli ağrıyor. Normalmi acaba sizde de oldumu. Buarada 16 adet yumurta toplandı.

ilaçları kullanmamamı söylediler iki güne adet olursun dedi hemşire bende bırakdm,her tarafm acayip morardı igneler yüzünden

şu an istanbuldayim, dr seval taşdemir ,iki defa burda denedik ,salı günü dönüyorum canada'ya ,eşim kal diyor başka yere gitmek istiyorsan ama ben kafamı dağıtmam lazım ,ara vermeden bidaha deneyin diyorlar ama her tarafım morardı ,yarin doktorla görüşmeye gidecez tutmamasında bi sebep varmı diye ama bi şey diyecegini sanmiyorum

Anladım Can'ım kendini hazır hissetmen önemli. Ben Ankaradayım doktorumda Ankara'da

şu an istanbuldayim, dr seval taşdemir ,iki defa burda denedik ,salı günü dönüyorum canada'ya ,eşim kal diyor başka yere gitmek istiyorsan ama ben kafamı dağıtmam lazım ,ara vermeden bidaha deneyin diyorlar ama her tarafım morardı ,yarin doktorla görüşmeye gidecez tutmamasında bi sebep vardiye ama bi şey diyecegini sanmiyorum
Anladım Can'ım kendini hazır hissetmen önemli. Ben Ankaradayım doktorumda Ankara'da

sağol ilgilendigin için ama belki tekrar yazın deneriz ama canim cok sıkkınki hiç bi sey düşünmüyorum ,rabbim burdaki arkadaşların yüzünü güldürsün

kızlar sonucum çıktı hamileyim ama değer 44 çıktı ilk gebeliğimde 114 çıkmıştı şimdi bu çok düşük ona göre yaa

canım hayırlı olsun gebeliğin inşallah. değerine takılma katlanması önemli. benim ilk tüp bebek denememde değerim 23 çıkmıştde 11nci gün. sonraki günlerde katlandı ama 8inci haftada malesef grlişimi durmuştu. sen içini ferah tut kendini vr bebeğini üzme. allahım kucağına almayı da nasip etsin inşallah

canım nr kadar kendini üzme desek de boş biliyoruz ama hayırlısı böyleymiş demekki. bende kendime diyordum nasıl denerim diye kürtaj sonrası 3, 5 ay grçti ve ikinciye başlamak için can attım resmem. biraz lendine zaman ver inşallah bebişin gelecek

Merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum dün sabah opu işlemim yapıldı. Ama yürürken kasıklarım çok şiddetli ağrıyor. Normalmi acaba sizde de oldumu. Buarada 16 adet yumurta toplandı.

opu den sonra adet ağrısı gibi ağrı olması mormal canım. doktorun ağrı kesici felan alabilirsin dememiş miydi

Canim her Serde bir hayır vardır inş çabuk atlatırsin benimde ne olacağım belli değil hakkımızda hayırlısı olsun

Doğru canım fazla takilmamak gerek benim ilkinde 114 çıktı aynı senin gibi 7 haftada kalp atışı olmayınca kürtaj oldum allah ol dedimi olur dua etmekten başka çarem yok Sağol canım inş hepimiz kucagimiza almayı nasip eder allahım

Tabi canım kullanabilirsin dedi. Ama bu çok farklı sanki on kilo yük var canımı çok yakıyor. Otururken hiç birşey yok ama. Özellikle ayıptır söylemesi idrara sıkışıkken adım atamıyorum.

iki gün sonra inşsllah değerin artar ve allahın izniyle devamı gelir inşallah. üzme kendini lütfen. ben kemdimde öyle bir değer görünce kendimi paralayıp ağlama krizine girmiştim ama boşuna üzmüşüm o an kendimi

Canim her Serde bir hayır vardır inş çabuk atlatırsin benimde ne olacağım belli değil hakkımızda hayırlısı olsun

sağol destegin için, inşallah senin değerin yükselir ,benimki ilk 56'ydı 21 düşdü, her gün meryem süresini okudum sizlerede duâ ettim rabbim sizin kucaklarızı doldursun ,bana nasip olmadi insallah sizlere nasip olsun ,istemeyerek durduk yere gözümden yaş geliyor ,kendimi durduramiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…