2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar crinone jel üç gündür kahverengi şekilde geri geliyor birdw bugün pwmbe renkli bu sıvı gelmiş nedir bunlar başına gelen var mi böyle bir durum
Canim benimde 3.gun kahverengi olarak geri donmustu tekra r etseydi doktorumu arayacaktim bence bir ara doktoru

Canimmm dusunme kotu seyler.sen kensone dikkat et onlar sana sımsıkı tutunuyor merak etme. Morlain niye bozuk ki. Sadece senin bhcg gec yukseliyordur merak etme ben inanıyorum iki gun sonra katlanacak.
Canım zaten bir tane koymuştu dr inş yükselir ağlayamıyorum da eşim kızıyor

Ben hastanede tedavi goruyordum, doktoru bekleyen bir bayan vardi, hcg degeri 30 du, çok endiseliydi, sonuclari bekliyordu, sonuc cikinca çıldırdı, oynadi, biz de sevindik, 70 ye çıktı değeri, ki zor gozukuyordu.

kızlar sonucum çıktı hamileyim ama değer 44 çıktı ilk gebeliğimde 114 çıkmıştı şimdi bu çok düşük ona göre yaa
Eloscum degerin cok dusuk degil bence. Dedigin gibi bitane embriyo var. Tamam onceki daha yuksekmis ama oncekinden 1-2 gun geride gibi duruyor gec yerlesmistir iceride takilmistir biraz icini ferah tut canim dualarimiz seninle insallah tutunacak bebisin

Ay canım çok sağol inşallah dediğin gibi olur inş tutunur bebeğim annaesini bırakmaz

Kızlar crinone jel üç gündür kahverengi şekilde geri geliyor birdw bugün pwmbe renkli bu sıvı gelmiş nedir bunlar başına gelen var mi böyle bir durum
Canim benimde 3.gun kahverengi olarak geri donmustu tekra r etseydi doktorumu arayacaktim bence bir ara doktoru
Bugün 7.gün pembe akinti beni endişelendirdi pazar günü kimi araysyim kapalı merkez

Kizlar bu arada aklima takildi ben simdi 3. Gundeyim ya. Embriyo da 5 gun tupte bekledi
Bu durumda aslinda 8. Gune mi tekabul ediyor. Ben normalde progesteronla 14 gunde hic ilac kullanmazsam yumurtlamadan 12 gun sonra regl oluyorum. Simdi yani 8. Gunde miyim?

arkadaşlar aranızda pozitif olanlar inşallah değerleriniz fazlasıyla yükseltir ,rabbim önce kalp atışlarını sonrada kucağınıza almayı nasip etsin ,benimde iki gün önce pozitifdi ama degerlerim yükselecegi yere düşdü yani negatif oldu ,ilk defa 11 yıl sonra bi pozitif gördüm ama o sevincim bile yarıda kaldı ,bidaha denermiyim çok kafam karışık ,ikinciside tutunmadı,üzüntüden hiç bi şey yapasım yok ,galiba hastaneyi değiştirmem lazim,önerirmisiniz güzel bi hastane, her şey için teşekkür ederim hepinize ,rabbim sizin yüzünüzü güldürsün,

Ilaclara devam ediyormusun çok üzüldüm bu son olsun ınşallah kendiliğinden hamile kalirsin kavran düştü değerin benimde hazirandaki denwmwmde 30a çıktı ve düştü çok can sıkıcı sebepte yok

Hakkında en hayırlısı neyse o olsun Can'ım. Pes etme asla. Sabrımızı deniyor Rabbim. Bizim tuttu 7 ay karnımda 2 gün küvezde yaşadı. Vardır bunda da bir hayır dedik şimdi tekrar gün sayıyoruz acaba gebemiyim diye. Hangi şehirdesin? Doktorumu önerebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…