2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Amin inşallah....

Allah hayirlisini versin !

iyi ki yaptırmışsın canım dr da bana 12 bin tutuyor yaptırırsan demişti hayırlısı artık inşallah bebişin tutunur canım

Tatlım beni opudan sonra bir yere indirmişler alt katta amelitatlık hastalar yaslı ağır hastalar vardı bagrış gurultü berbat bir yerdi transferden sonrada orayamı yoksa odayamı götürüyorlar canım onu soracaktım

Zatem oyle ol canim bebislrr tum kotu seyleri unutturacak bize. bana demedi ya ben hep sıkıp yatiyordum bende oyle yapayim o zaman bundan sonra. Yanlis mi yapiyordum o zaman ben ya birsey olur mu ki
banada dr jeli koyup 10 dk yürü dedi bende öyle yapıyorum canım ama her dr farklı uyguluyor demek ki

cevaplarınız için çok çok teşekkürler hepinizden allah razı olsun içime su serptiniz kimse yok konuşabileceğim ister istemez içim içimi yiyor ne nedir ne değildir nasıl olur diye allah hepimize istediğimiz bebişleri sağ salim versin inşallah

bende öğretmenm 3 yıllık evliiyim 2 yıldır dediğin gibitüm tatiller hastanede geçiyor memlekete bile gdemiyoruz ya

teşekkür ederim canm, inşallah keseyi görürüm kalp atişını duyariz ,rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin
amin canım sen benden bir güm önce transfer olmuştun bugün 10.günüm benim bende öğrensem çıkarda ben korkuyorum nasılsa test yapılacak tabiii canım kan testin kaç çıktı

canım o akıntılar bende de oluyor ilaçta öle geliyor pelte dediğin o korkma canım

ya bi hastalanamdım cok sinir oluyorum 3 gündür leke şeklinde geliyor hastane yogun olması lazım tedavıye baslamak ıcın dedı.nye boyle oldum anlamadım ya hıc boyle olmazdı.aspırın papatya suyu v b seylerde içtim. bi nazlı ya gelemedi

Amin canım..bizde ogtetmeniz. Ne zaman bi tatil olsa soluğu istanbulda alıyoruz. Ne memlekete gidebiliyoruz ne de aileyle gorusebiliyoruz. İnşallah bunkez olur da yaz tatilini de buralarda ve tedaviyle geçirmek durumunda kalmayız.

adetın kaçıncı gunu baslanıyor tedavıye 3 .gunu 4 . gunu olabiliyormu

canım o akıntılar bende de oluyor ilaçta öle geliyor pelte dediğin o korkma canım
simdi rahatim canim esim sagolsundediki gece denemede hersey yolundaydi ne degisti?birak bu defa sanci olsun kanama olsun..zaten sonuc degismiyor ki?sen ne yapsan da pozitifse pozitif negatifse her turlu negatif.. Rahat ol dedi.hakli ben ne yaprsam yapayim aonucu degistiremicem o yuzden artik takmiyorum

Bizde oyle dua ediyoruz canim ya simdi esimle evdeyiz ikimizde tatil nasil geciyor anlamiyoruz. Insallah hersey yolunda gider de yaz tatilini bebis hazirliklari ile doya doya gezerek yasariz.belki agirlasip hic gidemeyede bilirz ama ben raziyim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…