2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

@zeymus bende daha iğne aşamasindayim arkadaşim yalniz degilsin,hemde bu 4.denemem,hayirlisiyla buyusun yumurtalar yeterki transfere saglikli embriyolarla gelelim rabbim herkese evlat nasip etsin,

Öyle canım inşallah kaliteli embriyolarla olur. Benim bugün 9.günüm yarın lkontrolüm var tekrar, doktorum muhtemelen pazartesi opu olur demişti bakalım yarın belli olacak.

simdi rahatim canim esim sagolsundediki gece denemede hersey yolundaydi ne degisti?birak bu defa sanci olsun kanama olsun..zaten sonuc degismiyor ki?sen ne yapsan da pozitifse pozitif negatifse her turlu negatif.. Rahat ol dedi.hakli ben ne yaprsam yapayim aonucu degistiremicem o yuzden artik takmiyorum
rahat olmak en güzeli canım ama insan en ufak bir şey olunca strese giriyor takmıyorum desem yalan olur

rahat olmak en güzeli canım ama insan en ufak bir şey olunca strese giriyor takmıyorum desem yalan olur
Oyle canim benim esim olmasa ben cok umtsuz olurdum o benim herseyim o kadar guzel toparliyor ki beni sagolsun...simdiden baba rolune girdi zaten bunca zaman beni en cok onu bbaba yapamama fikrri uzdu.cunku babasiyla olan cocuklara oyle bir bakisi var ki...rabbim insallah nasip eder hepimziie...iateyen ugrasan caba sarfeden bekleyen herkese...

Öyle canım inşallah kaliteli embriyolarla olur. Benim bugün 9.günüm yarın lkontrolüm var tekrar, doktorum muhtemelen pazartesi opu olur demişti bakalım yarın belli olacak.
sizinle aynı gidiyor takiplerimiz benimde 9. günüm . yarın kontrol var büyük olasılıkla pazartesi opu olacak . kaç yumurta gördü doktor boyutları nasıl . benim rezerv azlığı var . dün biri 14 mm diğer üçü 10 mm olmak üzere 4 yumoş gördü.

sizinle aynı gidiyor takiplerimiz benimde 9. günüm . yarın kontrol var büyük olasılıkla pazartesi opu olacak . kaç yumurta gördü doktor boyutları nasıl . benim rezerv azlığı var . dün biri 14 mm diğer üçü 10 mm olmak üzere 4 yumoş gördü.

İyi gidiyor allaha şükür. Görünen 10 yumurta var bir tanesine 16 mm diğerleri 14,15 dedi. Valla doktoruma göre benimde yumurtaların azmış, ilk kontrolde 7 yumurta görülmüştü yaşım 26 bu yaşa göre az diyor. Bende bilemiyorum artık kaliteli olsun da üç beş önemli değil

Tatlım beni opudan sonra bir yere indirmişler alt katta amelitatlık hastalar yaslı ağır hastalar vardı bagrış gurultü berbat bir yerdi transferden sonrada orayamı yoksa odayamı götürüyorlar canım onu soracaktım
CANIM OPUYA HAZIRLANMAK İÇİN ZATEN SANA BİR ODA VERİLMEDİ Mİ BEN O ODAYA GETİRİLDİM BU SEFER Kİ TEDAVİM DE
AMA İLK OLANDA HEM OPU DA HEM DE TRANSFER SONRASI ODALAR YOĞUN OLDUĞU İÇİN ALT KATA MÜŞAHİDE ODASINA ALDILAR. KOCA ODA DA BİR BEN VE BİR DE TEK BİR BAYAN VAR TRANSFER SONRASI VE SAKİNDİ. ANLAMADIM Kİ SENİN Kİ NEDEN O ŞEKİLDE KALABALIK BİR YERDE DİNLENDİRDİLER Kİ SENİ

Ben evlenmek icin gec kalanlardanim sanirim,4 yillik evliyim 37 de evlendim,kendiliginden 3 kere hamilede kaldim ama 6 haftayi gecemedik keseyi gorduk ama kalp atisi duyamadik hic,ögretmenim evlendigimizdwn beri butun tatillerde doktor kontrolerinde ya da tedavide oluyorum hayirlisini diliyorum hakkimizda,saglikli evlatlar versin inşallah...

AMİN CANIM ...HERŞEYİN HAYIRLISI NERELİSİN

İyi gidiyor allaha şükür. Görünen 10 yumurta var bir tanesine 16 mm diğerleri 14,15 dedi. Valla doktoruma göre benimde yumurtaların azmış, ilk kontrolde 7 yumurta görülmüştü yaşım 26 bu yaşa göre az diyor. Bende bilemiyorum artık kaliteli olsun da üç beş önemli değil
CANIM BU YUMURTA SAYISI BEN DE DE İKİNCİ TEDAVİM DE AZ OLDU DİYE ÜZÜLDÜM.
AMA DÜN DE İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN BAZI TV PROGRAMLARINDA KONUŞMALARINI İZLEDİM DEDİĞİ '' KADIN AYDA 1 TANE YUMURTA VERİR ANCAK TÜÜP BEBEK TEDAVİLERİNDE BAZEN DUYUYORUM İLK TÜP BEBEK TEDAVİM DE 35 İKİNCİ DE 20 .... YUMURTA TIOLANDI DİYENLERİ ARKADAŞLAR 35 YUMURTA TOPLANAN KİŞİNİN RAHİMİ 35 AY YAŞLANIYORMUŞ BUNU BİLİYORMUYDUNUZ DİNLEYİNCE ÇOK ŞAŞIRDIM. MAKUL OLAN TEDAVİ AŞAMASIN DA 8-10 DEDİ .....
HEPİMİZ HAKKIN DA HAYIRLISI.....

Benimde pazartesi sabah opu var insallah, 10 üzerinde yumurta gözukuyor bakalim kac tanesinin içi dolu olcak onu o zaman ögrenicez tabi,yaşim 41,insallah kaliteli olur pgt olcak çünkü,hepimizin hakkinda hayirlisi olsun...

CANIM OPUYA HAZIRLANMAK İÇİN ZATEN SANA BİR ODA VERİLMEDİ Mİ BEN O ODAYA GETİRİLDİM BU SEFER Kİ TEDAVİM DE
AMA İLK OLANDA HEM OPU DA HEM DE TRANSFER SONRASI ODALAR YOĞUN OLDUĞU İÇİN ALT KATA MÜŞAHİDE ODASINA ALDILAR. KOCA ODA DA BİR BEN VE BİR DE TEK BİR BAYAN VAR TRANSFER SONRASI VE SAKİNDİ. ANLAMADIM Kİ SENİN Kİ NEDEN O ŞEKİLDE KALABALIK BİR YERDE DİNLENDİRDİLER Kİ SENİ
Canim walla bilmiyorum ama cok sinir bozucuydu transferde buna izin vermicem ben oraya hizmetin en iyisini almak icin gidiyorum sonucta yani

CANIM BU YUMURTA SAYISI BEN DE DE İKİNCİ TEDAVİM DE AZ OLDU DİYE ÜZÜLDÜM.
AMA DÜN DE İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN BAZI TV PROGRAMLARINDA KONUŞMALARINI İZLEDİM DEDİĞİ '' KADIN AYDA 1 TANE YUMURTA VERİR ANCAK TÜÜP BEBEK TEDAVİLERİNDE BAZEN DUYUYORUM İLK TÜP BEBEK TEDAVİM DE 35 İKİNCİ DE 20 .... YUMURTA TIOLANDI DİYENLERİ ARKADAŞLAR 35 YUMURTA TOPLANAN KİŞİNİN RAHİMİ 35 AY YAŞLANIYORMUŞ BUNU BİLİYORMUYDUNUZ DİNLEYİNCE ÇOK ŞAŞIRDIM. MAKUL OLAN TEDAVİ AŞAMASIN DA 8-10 DEDİ .....
HEPİMİZ HAKKIN DA HAYIRLISI.....
Rahim yaşlanması değil de bu yumurtalık rezervlerinin tükenmesiyle alakalı.

Rahim yaşlanması değil de bu yumurtalık rezervlerinin tükenmesiyle alakalı.
Evet ya.her tup bebek tedavisi bizden 3 4 yil goturuyor.ama su var bebeklerimi gelirse insallah zaten 1 yila yakin yumurta uretmicez aslinda ayni gibi. Olaun ya ne yapalim sadece biraz daha erken menopoza giricez

Evet ya.her tup bebek tedavisi bizden 3 4 yil goturuyor.ama su var bebeklerimi gelirse insallah zaten 1 yila yakin yumurta uretmicez aslinda ayni gibi. Olaun ya ne yapalim sadece biraz daha erken menopoza giricez
Benim yumurtalık rezervlerim normal bi bayanın 3 katı. Artık ne Zaman menopoza girersem :KK12::KK12:

Kizlar bugun transferin 7. Gunuydu gunler gecmek bilmiyortestgunu yaklastikca iyice geriliyorum nedense.gobegimin altinda batmalar oluyor iki gundur kasik agrisi ile birlikte birde goguslerim cok sis sanki adet olcakmisim gibi..progestanin etkileri olabilirmi..gunlerin bu kadar uzun oldugunu bilmiyodum daha once...
Bnm 8. Gunde idrar testinde ckmşti.yaptnzmi

X