2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

umuttttt umuttttt canım ben dün aldım abdestimi. 1 gün sonra alabilirsiniz dedi doktorum. Namazımı kılamıyordum buda huzursuz ediyordu beni bekleyemedim.

Ben de cumartesiden bu yana almadim, korkuyorum))) Artik bu akşam alsam mi dedim, kararsizdim, eşim dedi biraz daha dayan, bu kadar emek. Ben de doğru buldum, öyle gezmeye devam))
Bense haftasonu alcam canim walla icimde rahat etmiyor ama yapilcak birsey yok.

umuttttt umuttttt canım ben dün aldım abdestimi. 1 gün sonra alabilirsiniz dedi doktorum. Namazımı kılamıyordum buda huzursuz ediyordu beni bekleyemedim.
Benide rahatsiz ediyor canim hemde cok ama gecem defa 2.gun abdest almistim biraz usuttum simdide ev soguk ondam korkuyorum

Ben bu sıralar gebeliğe hazırlanmak için kuşburnu çayı içiyorum çay yerine, aylardır folik asit içiyodum zaten ona hala devam birde kefir mayalayıp içiyorum, ekmeğimi kendim yapıyorum, günlük yoğurt da mayalayıp yiyorum ,her sabah 2 yumurta yiyorum, kahve çay asla içmiyorum canım çok isterse kahve 1 küçük fincan günde başka almıyorum birde hazırlık olarak saçımı son kez boyatıcam çünkü şuan sarı diplerden koyu çıkınca çok kötü durmasın hamilelikte boyatamam diye hazırlılara başladım. Kabak çekirdeğinin faydasınıda sizden duydum ama sindirim sistemine dokunabiliyo bazı bünyelerde bende olduğu gibi ceviz, badem çok seviyorum bu sıralar başka ne hazırlık önerirsiniz sizler ne yaptınız?
Bu arada eşime karşı çok sinirlenirsem animasyon çizgi filmler izliyorum, bebek videoları izliyorum sakinleştiriyo :KK39:tavsiye ederim sarıp sarıp ağlamaktan çok daha iyi:-)
incir ye cnm bir de hurma yiyebilirsin.aır sütü de faydalı.transfer mi olacaksınız.tedavi mi

arkadaşlar bu gün test günümdü ve sonuçu ilk size yazmak istedim sonuçumuz pozitif ,cumartesi tekrar yapilacak yükselirse iyi gidiyor dedi doktorum, sizin duânızla oldu ,çok şükür allahim, bunu duymak bile bi farklı 11 yıl sonra ilk defa yaşıyorum bu duyguyu ,allahim inşallah sizlerde pozitif sonuçlar alırsınız.
maşallah Rabbim devamını nasip eylesin sizin sıkıntınız neydi acaba

Benide rahatsiz ediyor canim hemde cok ama gecem defa 2.gun abdest almistim biraz usuttum simdide ev soguk ondam korkuyorum[/QUOTE]
Haklısın Can'ım hava çok soğuk. İlkinde de 2. Gün yaptım şimdide.

Benide rahatsiz ediyor canim hemde cok ama gecem defa 2.gun abdest almistim biraz usuttum simdide ev soguk ondam korkuyorum
Haklısın Can'ım hava çok soğuk. İlkinde de 2. Gün yaptım şimdide.[/QUOTE]
Artik yarinda gecsin oburgun banyoyu ufoyla ısıtıp yapicam canim.

Merhaba KK üyeleri bugün doktorumla görüştüm 2016 ocak ayına gün verdi sizde ocak ayında tüp bebek yaptırmayı düşünüyorsanız gelin birlikde bekleyelim, geçirdigimiz süreçleri birbirimizle paylaşalım inşallah 2016 hepimize uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız...

NİCKYAŞSEBEPMERKEZ KAÇINCI DENEME KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR TRANSFER TARİHİSONUÇ
Cadiprensesss29Yumurtalık rezervi azlıgıHacettepe Üniversitesi Hastanesi1. Deneme Lucrin+ Gonalf+ Luverisiptal ....
Hgnm26Sperm azlıgıİstanbul Tüp Bebek Merkezi1. Deneme Gonalf+Cetrotide+MenegonRegl bekleniyor ....
Computertchr28Yumurtalık rezervi azlıgıKonya Novafertil Diğerleri iptal olduğu için 2. sayılır Klomen+ Merional + Pregon ...... ....
Babyinlove27Çikolata kisti morfolojiBursa Acıbadem Hastanesi 1.Deneme Pregon,orgalutran,choiromon,liyoflize İğnelere Başlandı ....
Sevde8530Çikolata kistiNovaart Tüp Bebek Merkezi2. Deneme Lucrin+ Menegon14.Ocak.2016 (3. Gün embriyosu) ....
Shebly35Sebepsiz İnfertiliteCentrum Tüp Bebek Merkezi ( Recai Papuçcu)1. Deneme PregonRegl bekleniyor ....
Milat2728Genetik Problem (4 düşük)GenArt Tüp Bebek Merkezi1. Deneme PregonRegl bekleniyor ....
Umuttttt26Sebepsiz İnfertiliteAntalya Memorial Hastanesi2. Deneme Gonalf+ Cetrotide+climara forte+ flaster+crinone jel+hibor igne+zitrotexTedaviye Başlandı ....
Whiterose0030İleri Derece Erkek İnfertilitesiİstanbul Şişli Memorial Hastanesi 2.Deneme (Dondurulmuş) ........Regl Bekleniyor ....
Ozzzm35Zayıf Sperm,Yumurta SorunuFerti-jin Tüp Bebek Merkezi4. Deneme (Dondurulmuş) Estrofem+Calimara forte + Clexone+ Progestan4 Ocak 2016 :KK43:
Sanslianne34Tüpler KapalıAkdeniz Üniversitesi Hastanesi1. Deneme GonalfTransfer Bekleniyor ....
Ebru_ko33Yumurtalık rezervi azlıgıZeynep Kamil Hastanesi2. Deneme Henüz ilaç verilmemişRegl bekleniyor ....
Elos3527Pko+ Sebepsiz infertiliteGaziantep Novafertil 2. Deneme GonalfTransfer bekleniyor ....
Capkek29Sperm azlıgıFerti-jin Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme ....... :anneadayı: Pozitif
123burcu24 Sperm azlığıKonya Medicana Hastanesi 2. Deneme (Dondurulmuş ) .....Regl bekleniyor ....
cemre_y28Genetik BozuklukEge Üniversitesi Hastanesi1. Deneme (PGT li) ......Regl bekleniyor ....
Tunaaaaa30Yumurtalık rezervi azlıgı ve Sperm hareketsızlıgı Novaart Tüp Bebek Merkezi ..... Gonalf, Merional, Cetrotide ...... ....
ARZUM4433FSH yüksekliği Malatya Doğu Fertil Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme (Dondurulmuş ).......Regl bekleniyor ....
xergen37Sebepsiz infertilite Bursa Acıbadem Hastanesi 2. Deneme Menopur, orgalutran,Pregnyl20.Ocak.2016 ....
ankara1238AzospermBahçeci fulya tüp bebek merkezi 3. Deneme (Dondurulmuş) Climara forte, crinone jel,cleaxen iğne,vitamin ilaçları, coraspin18.Ocak. 2016 ....
Ggt1529Sebepsiz infertilite Bursa Art Tüp Bebek Merkezi 1. Deneme Merional, Cetrotide, Azitro,Progestan 19 Ocak 2016 ....
b_z_a30Sperm azlıgı ve hareketsizligi Bahçeci fulya tüp bebek merkezi 1. Deneme MenopurOpu ....
Gulce2728Yumurtalık rezervi azlıgıHacettepe Üniversitesi Hastanesi2. Deneme (Dondurulmuş ) LucrinRegl bekleniyor ....
taydin33....Florance nigtingale1. Deneme ......... ....
fshe236,5Yumurtalık rezervi azlıgıAnkara Centrum Tüp Bebek Merkezi ...... Pregon Tedaviye Başlandı ....
Canım benim sonucum negatif. Bu defa hakkımda hayırlısı değilmiş. Dilerim bu listenin son negatifi olurum. Liste gebelerle dolar. Hepiniz hayırlı güzel haberler verirsiniz.

incir ye cnm bir de hurma yiyebilirsin.aır sütü de faydalı.transfer mi olacaksınız.tedavi mi
Bu cumartesi opu deniyo sanırım yumurtalar alınacak ve transfer daha sonraki günlere ama hazırlık aylar önceden yapılması gerekirmiş doğru hamilelik için vücudu hazırlamak gerekiyomuş bende araştırmıştım aylar önceden hergün folik asit içmeye başladım mesela beslenmemi kuvvetlendirdim bu arada sigara dumanından bile uzaklaştım her konuda dikkatli davrandım tabi yapabildiğim kadar arı polenide yemeye başladım sizin sayenizde incirde yerim artık çok teşekkürler tavsiyelerinizle bilgileniyorum Hoppa

Kizlar bugun transferin 7. Gunuydu gunler gecmek bilmiyortestgunu yaklastikca iyice geriliyorum nedense.gobegimin altinda batmalar oluyor iki gundur kasik agrisi ile birlikte birde goguslerim cok sis sanki adet olcakmisim gibi..progestanin etkileri olabilirmi..gunlerin bu kadar uzun oldugunu bilmiyodum daha once...

Mrb bende bugün ilk ignemi oldum ve tedaviye başladım 4 gün sonra yumurta takibin var çok korkuyorum ilk tüp bebek denemeniz bi destek olur diye sizlerle konuşmak istedim

Yaa herkes transfer yaptırmış sonuçu bekliyor bir ben mi varım acaba daha iğne kullanan. Bende zamanı ileri sarmak istiyorum :rolleyes:
yok canım ben senden de gerideyim benim opudan sonra tutan olmadığı için şı-ubat ayı adetini bekliyorum.
adetten sonra doktoro kontrole gideceğiz ve nasıl bir yol izleyeceğimize karar verilecek.y
yani sen bende çoook öndesin

Allaha şükür moralim yüksek canım. Heyecanla transfer günümü bekliyorum. Bu ikinci denemem ve aynı doktorla devam ettiğim için hiç stresim yok şükür. İlk seferde hamile kalabilmiştim ama 8. Haftada kalbi durdu meleğimin aslında hamile kalmış olmakta beni daha da pozitif yapıyor ama yinede hızlı geçsin istiyorum günler:KK49:
canım yaşadıklarımız benziyor. benim de bu ikinci tedavim ama yarım kaldı. ilkinde benim bebeğim de 8 haftalıkken gelişmediği için düşük yaptımm
Hakkında hayırlısı....

Kizlaar bugun opu oldum ayilirken biraz fena oldum opuya giren doktordan hic hoslanmadim sanirim odaetkiledi neyse daha once asilamada yuksek dozlara ragmen bi tane olan yumurtalarim bu sefer doktorumu bile sasirtti 15 yumurta:nazar: hemde yedi gunde dusuk dozLa geldi ve arkadan gelen yumurtalarim vardi opudan sonra agri kesici ignelervurdurmak zorunda kaldim kanamam ve agrim vardi ama olsun yeterki yumoslarim hayirli haber versin :nazar::KK200:
süper 15 yumurta çok iyi. canım yumurta sayını arttırmak için birşeyler yapmışmıydın ve opuya kendi doktorun girmedi mi??

Zatem oyle ol canim bebislrr tum kotu seyleri unutturacak bize. bana demedi ya ben hep sıkıp yatiyordum bende oyle yapayim o zaman bundan sonra. Yanlis mi yapiyordum o zaman ben ya birsey olur mu ki
canım jeli sıktıktan sonra en az 10-15 dakika evin içinde hareket etmelisin.
yoksa jel donuyor...

Kizlar bilemedim ki hic yarin arayip sorayim bari. Sabah sıkıyorum 10 dk so ra kalkiyorum ama gece sıkıp yatiyordum hep. Yayilmasi da mantikli geldi ama bilemedim ya. En iyisi sormak sanirim. Benimde hic akmiyor disari. Ama gunduz hep su gibi akintim oluyor. Kizlar bu arada dus aldiniz mi?ben hala almadim haftasonu alayim diyorum.
Ben de cumartesiden bu yana almadim, korkuyorum))) Artik bu akşam alsam mi dedim, kararsizdim, eşim dedi biraz daha dayan, bu kadar emek. Ben de doğru buldum, öyle gezmeye devam))
neden ki bir gün sonra duş alabilirsiniz demişti hemşire

X