2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kan testi yaptr cnm bnde senin gibi unmadigim anda kavuştum ertesi gün yani dün hemn kan verdim hayrli olsun ikimizede inşallah
hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişler canım.
şimdi çalışıyorum da canım kan testini akşam yaptırıp yarın doktora mı gideyim?
yoksa kan testini yarın yaptırıp doktora haftaiçi mi gideyim?

Insa

Bebegin insallah seni birakmayacak annesi, dua edecegim senin icin kalbini ferah tut canim benim :)

hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişler canım.
şimdi çalışıyorum da canım kan testini akşam yaptırıp yarın doktora mı gideyim?
Bende çalışıyorum cnm aksm 5 gibi dr gtcem ultrason için bence Kan testini hemen akşam yaptr yarin da dr gt yoksa için içini yer ben su an o durumdayım haftaya gitsem daha iyi olur hem kesede gözükür ama ben duramiyorum

Kızlar yardım edin.
şimdi çalışıyorum işten çıkamam çıksam da hastane çok uzak.
kan testini akşam yaptırıp yarın doktora mı gideyim?

eşimle de konuşayım öyle yapayım canım sağolasın. haberlerini bekliyorum doktordan sonra.

matsiyahoje canim tebrik ederim gidip kan ver bugun kese ve kalp atisi icin acele etme sakin ol stres cok tehlikeli bu zamanlarda. Onumuzdeki haftaya randevunu alip doktora gidersin ins. Diyetten bir sikinti olcagini zannetmiyorum ekmek zaten hamilelik boyunca sinirli yenmeli hamur islerinden ve tatlilardan olabildigince uzak kaalmak lazim. Tabi siki bir diyet yapiyosan birakmalisin herseyden azar azar sik sik yemelisin

Dr gt bence yarin da hem ilaç flan almak gerekiyor dur mutlaka folik asit en azından önerir kan ilacı demir ilacı

tamam canım bugün kanımı vereyim içim rahatlasın. haftaiçi de tekrar hem kan veririm değer artışına bakarım hem de doktora görünürüm.
diyetim çok sağlıklı et meyve sebze herşey var. hamurişi ve tatlı da var ama tadımlık.
o zaman böyle devam edeyim. biraz iştahım kesik iki gündür gerçi.
diyetisyen arkadaşım var bi kesinleşsin ona sorarım bi liste versin.
ay çok heyecanlıymışşş

Dr gt bence yarin da hem ilaç flan almak gerekiyor dur mutlaka folik asit en azından önerir kan ilacı demir ilacı
gideyim canım. ben nasolsa olmuyo diye folikasiti bırakmıştım.
sonra aşılama yaptırcaz diye bu ay yeni başladım.
3 ay önceden başlamak gerekiyodu ben bi aydır kullanıyom. gerçi önceden 8 ay kadar aralıksız kullanmıştım.
inşallah bir sıkıntı olmaz

Canım bi daha yap bakalım yine mı silik çıkacak, kaç gündür mahvetti seni bu belirsizlik

Hayırlı olsun canım, tebrik ederim :)

Günaydın canlarım.
Ben bu sabah gördüm çift çizgiyi.
SAT 18 temmuz.
ben şimdi ne yapıcam? şoktayım karman çormanım. çok istiyodum ama beklemiyodum.
Yardımcı olun ne olur
Tebrikler canım :) geçecek o şok merak etme :) nasıl sahiplendigine sen bile şaşıracaksın :)

Bence gideceğin hastaneyi ara her saatte beta hcg yapmayabilirler ona göre planını yap

çok sevindim gözünaydın hemde tüp bebekten önce büyük mucize

Hayırli olsun, bak ne güzel olmuş :) hemen doktora git, doktor gözetiminde önce hormon yükselisin takip edilir sonra kese sonra kalp derken sorunsuz sıkıntısız bi hamişligin olur inşallah :)

Bence gideceğin hastaneyi ara her saatte beta hcg yapmayabilirler ona göre planını yap

çok sevindim gözünaydın hemde tüp bebekten önce büyük mucize
sağol canım gerçekten mucize.
ben orda daha öncee yaptırmıştım nöbetçi laborant var sonucu 1 saate veriyor. akşam yaptırcam inşallah.
değerimi yazarım. baya belirgin çıktı burdaki cevapla butonunun pembesi gibi çıktı. 100 lü bişey mi çıkacak acaba değerim :)

Canım sen doktora gidince zaten doktor bütün testlerini yapacak, en güzeli yarın sabaha bi randevu ayarlaman.

Hayırli olsun, bak ne güzel olmuş :) hemen doktora git, doktor gözetiminde önce hormon yükselisin takip edilir sonra kese sonra kalp derken sorunsuz sıkıntısız bi hamişligin olur inşallah :)
sağol canım akşam gidicem kan vericem mutlaka. yarın da doktora gideyim.
daha doktorumu bile kafamda netleştiremedim. içimden sürekli ben şimdi napcam diyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…