2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
KuzucuM tek doktorla ve cihazla kesin karar verme, özele gidersin üniversiteye gidersin. Inşallah bi sorun yoktur. Güzel haberlerini bekliyoruz

Canim o işin şakası. Hamile kalmak istiyorum manasinda söyledim. Yoksa benim de ilk hamileliğim bulantilar yüzünden zor gecmisti. Insallah bunda yaşamam çok zor bir gebelik.hele de çalışan bayanlar i
Canim o işin şakası. Hamile kalmak istiyorum manasinda söyledim. Yoksa benim de ilk hamileliğim bulantilar yüzünden zor gecmisti. Insallah bunda yaşamam çok zor bir gebelik.hele de çalışan bayanlar icin ekstra zor
ozaman tez zamanda aramıza gelmen dileğiyle:))

Sarı akıntı hep var bende onun ne sakıncası varmış ki....Telaş yapma lütfen

KuzucuM tek doktorla ve cihazla kesin karar verme, özele gidersin üniversiteye gidersin. Inşallah bi sorun yoktur. Güzel haberlerini bekliyoruz
İnşallah canim istanbul a gitmeyi 4 gözle bekliyorum . Zaten doktorda fetuse ait birşeyler var gibi dedi ama hic net degildi ultrason . Yarin bakalim neler diyecek olmadi başka ilçeye giderim burdan

Enfeksiyon filan olmasin zararli olmaz mi bebise baya koyu kivamliydi bugün ondan korktum
Edds sana kızıciyim artık :) bebeğin sımsıkı sana tutunMuştur ve bi sorun yoktur inşallah. Bak çok hırpaliyorsun kendini, sana yazık bak bu kadar içinde büyütmektense en yakın zamana bi doktor randevusu ayarla, umarım hersey güzel olur. Unutma herseyden önemli olan sen ve senin sağlığın

Haklisin canim annem esim kardeslerim herkes kızıyor. Bebisi cok istedim sanirim kaybetmekten korkmamda ondan ama olumlu dusunmeye çalışacağım yarin 2 bucukta tekrar gidecegim doktora eger olumlu olmazsa sonuc baska hastaneye giderim Teşekkürler desteğin icin :)

Harikasın canım :) şunun şurasında yarın saat ikiye ne kaldı :)

Kizlarrr mideniz bulanmasin yaaa. oglenden beri mahvoldum. Icim disima cikti yedigim bisi dokundu heralde malum mideler hassas. cocuklara yemek bile yediremedim az omce yine cikarttim rahatladim biraz umarim tekrar gelmez

Teşekkür ederim canım kalbi duyulduktan sonra mı durdu hiç mi atamadı çünkü benim Dr Um kalp atışı duyulduktan sonra
bende senin gibi düşünüyorum Allah'ıma hep dua ediyorum elimde değil Yaşadığım kötü tecrübeden sonra endişeleniyorum Allah hepimizin yavrusunu bağışlasın sağlık versin ona emanet bebeklerimiz çok güzel ifade etmişsin anneliği umarım bende tadarım bu duyguyu kucağıma alırım

Bende kaybettım yavrumu malesef canım ıns bu sefer saglıkla alırız kucaklarımıza yasarız annelıgını sonuna kadr

Bende kaybettim 32 haftalık anne karnında bebeğimi şimdi yeniden annelige adayim ,Allah herkese hayirlisiyla sağlıkla kavuşmayı nasip retsin
Oyyy canım Rabbım sabırların en buyugunu versın sana benımkıde 17 haftalıktı anne karnındamı oldu dogumda mı oldu nasıl oldu hıc farketmedın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…