2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar bu sabah birkaç damla kahverengi akıntım oldu. Ağrı hiç olmadı. Doktoru aradım artarsa ve ağrı olursa gel dedi. Sizce kötü bişey midir ?? Şu an akıntı yok gibi kesildi. Çok endişeliyim. Doktor bana progestan falan da vermedi hiç

kzılar bugün keseyi gördük çok şükür hafifledim resmen darısı kalp atışına inşalla. allah herkese nasip etsin
Gozun aydin darisi kalp atisina

bende hamileyim çok şükür bugün kan testi yaptırdım 114.80 positive çıktı
Tebrikler
Amin inşallah. Alttan muayene tehlikeli diye duydum o yüzden ultrasonda görünmesini beklerim herhalde.
Yanlis kesinlikle alttab muaynenin tehlikesi yok ben her gittigimde alttan oldum oglumdada alttan bakildi allaha sukur birsey olmadi hatta hastanede boyle bir yazi var alttan muaynenenin tehlikeli olmadigina dair
Kan gelmedigi surece cok korkma allah korusun benim kanamam oldugu halde vermedi

BNMDE kanamam vardı şimdi durdu hastahaneye m ne olur ne olmaz diye bekliyom işte güya özel hastahane deli olmak üzereyim Rabbim bebislerimizi bize bağışlasin dikkat et sende

Bu lekelenme yerleşmeden dolayı mi oluyor acaba yoksa zorlamaktan mi

Kanamam durdu hastahane de bekliyorum ağrım falan yok ama korkuyom
Kalbini ferah tut inşallah keseyi gorursun hatta pit pitlarida duyarsin
Bu lekelenme yerleşmeden dolayı mi oluyor acaba yoksa zorlamaktan mi
Yerlesmedn oluyor galiba bende kahverengi ile baslayip kanamaya donustu ama sanirm hamileliklerimde yasadigim sorun sen endise etme inşallah saglikla aliriz hepimiz bebeklerimizi

İnsallah guzel yere gidersin canim
inşallah bu hafta tercihler başlıcak:))

Canım benim elinden geldiği kadar stres yapmamaya çalış. Kolay değil biliyorum ama Şu an senin yaptığın stres bebişini fazlasıyla etkiliyor. Güzel düşün güzel şeyler olsun

Nasılsınız kızlar sabah az bi bulantım oldu kalktığımda sonra azaldı. 1bardak süt içtim. 1bardakta akşam içmeye çalışacam Annem canımı sıktı benimde. Ben ilk torunu sevinsin diye beklerken bi sürü şey dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…