2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
hmm anladım canım bide evde tek başımıza oldğmuz için yemek yapıp yemek eziyet haline geldi valla Bi geçse bulantılar da 3 ay olck az kaldı inşallah ondan snra bebişlere yararlı olck şeyleri yemeye çalşcz evet havuç çok iyi gelyo oturup kemire kemire akşam ediyorum aklıma takıldı korktum braz bşy olur mu die inşallah iyilerdir miniklerimiz ♥

Kizlar bu ileriki aylarda verilecek demir konusunda dikkatli olun. Evlenirken talesomi (yazilisini yanlis yapmis olabilirim) testi yapiliyor ya, eger hasta ya da tasiyici falan ciktiysaniz oyle demir haplari alamazsiniz. Doktorunuza belirtin mutlaka, oranlariniza baksin.
Ben de tasiyicilik var, buyuk ihtimalle demir hapi kullanamayacagim. Doktorum zamani gelince test yapacagim ona gore karar veririz ne kullanacagima demisti.

aynen bu site derdimizi endişelerimizi en iyi şekilde anlatıp paylaşabildiğimz tek yer o yüzden çekinmeden içimi dökebiliyorum hepinizden Allah razı olsun inşallah hepimizin sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar olarak kucağımıza alıp büyütebilmeyi nasip etsin rabbim bizlere de dayanma gücü sağlık şifa versin ki bebişlerimize yetebilelim hepinizi seviyorum canlarım ♥

Aynen canım baya araştırdım zaten bayram girmeseydi bu hafta giderdim özele neyse nasip artık .

Amin canım inşallah. Bende netten araştırdım iyice hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

mersah22 bayramdan sonra gidicem canım ilaçlar için malesef gidemiyorum bayramdan dolayı acile gitsem ilaç yazar mı acaba ? Çünkü hiç vitamin vs. kullanmıyorum şuan.

Merhabalar
Beslenmeyle ilgili sorular olmus
Ben ilk hamileligimde cok birsey yiyemiyordum. Zaten son aylarda hamilelik sekeri cikti diyet yaptim. Ama bebegim 3040 dogdu. Yani biz yemesek de onlar bizdeki depolardan besleniyor. Yersek de kendimiz icin yemeliyiz. Kalsiyum ve diger minerallerimizi tuketiyirlar :)
Yogurt sut peynire agirlik vermek lazim

Simdi ise evde cocuk olunca mecbur her ogun yemek yapiyoruz. Et tavuk balik vs.
Onu besleyelim derken biz de besleniyoruz. Bakalim bu kac kg dogacak

Canım mersah22 ye sormussun ama bende söyliyim bende 17 nci haftamda kaybettım kalbı durmus ikili testte herhangı bır sorun risk cıkmadı temz cıktı hıcbır belırtı vermedı malesef ne kanama ne agrı içeride bebegın suyu tamamen Bitmiş ama hiç suyumda gelmedi vücut kurutmus cinsiyeti net olarak ögrenmeye gittigimizde kontrolde ögrendık malesef tabı benım bu söyledıklerımden korkup kendıne boşa paronaya yapma sakın canım bak ben birdaha cesaret ettım Rabbımde aratmadı 3 ay sonra gebe kaldım tekrar inş bu bebegım saglıkla dogar aynı acıları yasamam kımse yasamaz

Onu hiç kullanmadım canım sadece decavit kullandım oda bitmişti tekrar yazmadı . Şuan sadece progestan kullanıyorum. Ne yapsam bilemedim.
ilk aylarda folik asit kullanılıyor zaten artık yavaş yavaş bırakacağız. sende o zaman ilaçsız ohhh keyfini sür o kadar vitamin de acele değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…