2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aynen benim de böyle oldu canım 8. haftada başladı. 9.haftada azaldı 10. haftada çok kötüydüm şimdi bir kaç gündür çok yiyemiyorum ama midem de bulanmıyor . İnşallah bir an önce geçer de yemek yiyebiliriz. Ben hiç yemek yiyemiyorum.
Ins. Yiyebilirsin canım . Evet yememek te çok zor aç aç gezmek:KK43:. Benim gibi Biri olduğunu duymak içimi rahatlattı. Bir kaybım olduğu için midem bulunmadığı zamanlar endişe ediyorum.ins. sadece kuruntudan ibarettir. Rabbim tüm bebekleri ve annelerin i korusun.

Canim uzulme
Mesajlar arada kayniyor bazen
Ben baktim simdi erkek gibi geldi
Sadece icimden geceni soyledim :KK54: baska bir dayanagim yok

Allah saglikli bebekler nasip etsin hepimize

Benim de ikinci cinsiyeti ben de merak ediyorum ama hayirlisi artik ogreniriz zamani gelince
Amin canım inşallah sağlıkla alırız hepimiz bebişimizi kucağımıza :) Benim mesajlar çok fazla arada kaynıyor ya hu bilemedim ne yapsam :) benimde içimden erkek gibi geçiyor eşiminde ama bakalım bebiş bize süpriz yapacak mı ? Hoş kız olsa da erkek olsa da sağlıklı dedikten sonra deli gibi mutlu olacağım ikiside bambaşkadır evlatlar :) Yine de insan merak ediyor ciciler almak istiyor ufaktan .

arkadaşlar sabah kötü bir rüya ile uyandım hemen duş alıp Yasin'lerimi okudum. akşam Marmaris'e uçacağız. annemle ablama dün söyledim onlar bana biraz stres yaptırdılar herhalde ondan oldu. Doktor bir sıkıntı yok dedi. inş keyifle gidip geliriz bebişimle.

Canim yanlış anlasildim galiba ilki kızdı. Ikinci bebegime hamileyim henüz cinsiyeti belli değil ama yine kız diye tahmin ediyorum. Solumda kipirtilar başladı çünkü
Benimde ikinci gebeliğim ilki kız canım bende senin gibi kız hissediorum dedim doktor 11+0da kız gibi dedi kesin deil ama dedi bakalım hayırlısı

Çin takvimi hariç diğer belirtilerin hepsi erkekti tuta tuta bi çin takvimi tutarsa :eek:tabiki sağlıklı eli ayağı düZgün olsun inşallah herkes gibi gönlümden kızım olduğuiçin bide erkekolsun die geçiorrrr

Günaydın kizlar...benim hala midem bulaniyor hatta istahim yok oglumda bu haftalarda gecmisti sanki bu hamileligimde hep surcek gibi gecmedi gitti
Evet, normalde 3uncu aydan sonra bicak gibi kesiliyor diyorlar ama benimde bulantilarim hala siddetli devam ediyor.. Elma yiyiorum ama ancak yarim saat tutuyor;( her yarim saatte bir bisey atistirmam gerekiyor nerdeyse:KK66:

Evet, normalde 3uncu aydan sonra bicak gibi kesiliyor diyorlar ama benimde bulantilarim hala siddetli devam ediyor.. Elma yiyiorum ama ancak yarim saat tutuyor;( her yarim saatte bir bisey atistirmam gerekiyor nerdeyse:KK66:
Benimde bu hafta azaldi.(10+0)
Yalniz benim migrenim cok sık tutuyor bulanti ve agridan baya zorlaniyorum.
Su yarim saatte biseyler yemegi bende yaptim, bikac kez abartmisim.Bu sefer de dolu mideden kivrandim:KK43:

Benimde ikinci gebeliğim ilki kız canım bende senin gibi kız hissediorum dedim doktor 11+0da kız gibi dedi kesin deil ama dedi bakalım hayırlısı
Benim de ilki kiz
Kizimda hamile oldugumda icime dogmustu kiz diye
Bunda net bisi yok
Karnim sivriliyor gibi acaba erkek mi diyorum
Hayirlisi olsun

X