2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar rüzgarda kaldım gaz sancısı oldum karnima sicak su koyunca gecerdi ama tehlikeli olduğunu duydum ayaklarima koydum hamilelikten dolayı. Cok acıyor ya

kizlar ya nasil yiyorsunuz masallah ben suan okurken bile kokusu burnuma geldi tiksinti geldi gormeye tahamulum yok hatta cok uzuluyorum faydali bisey yiyemiyorum die yumurta fln agzima sokamiyorum kirmizi ette zorla yiyorum ama cok sik degil balik hic 0 yiyemiyorum boyna sebze yiyorum maalesef

canımm balığı bol salatayla lımonla denesen de olmuyo mu... ben de hyumurta yıyemem pek normalde ama sımdılerde her sabah omlet yapıyorum peynırlı falan ole yıyebılıyorumm dene ıstersen

arkadaşlar bir sorum olacak...
ultrason kağıdında bebeğin boyu yazıyor...crl'nin karşısında
acaba düzgün gelişim gösteriyor mu diye meraktayım...
bugün 9+2 ydi, 2,68 cm.... sizce normal mi?

Henüz okumadım ama perşembeye kadar okumuş olacaım inşallah yasin i mi :)

Valla boyle en zinde hissettigim an balikciya sipasis veriyorum hazir masaya gidiyorum mumkun oldugunca burnumdan nefes almadan derin derin soluyarak ve bol limon salata yiyerek tabi sonrasindada biraz yuruyerek:) suan beyin gelişimi var diye biraz zorluyorum ama senin kadar olsam tabi yiyemem. Ilkinde hic yemedim maşallah aklida bedenide sapasaglam maşallah kuzuma.kendinide üzme olsa iyi olur olmasada bünye eksik birakmaz depolardan verir :)

Ben şimdiden gerekli sanıyordum ve dediğin gibi tiksindim bu akşam bi daha zorlamayayım o zaman ya çok kötü oldum çünkü

Ya hiç sevmiyorum balık karadenizliyim ama hiç aram yok. Herkes şaşırıyor türlerini bile bilmem :) peki kalamar falan zararlı mı biliyor musun? Onu daha çok seviyorum balıktan.

Haftada iki kez diyorlar ama ben de toplamda 3-4 kez yiyebildim. Somon pek kokmuyor onu dene istersen fırında yapınca hafif de oluyor. Böyle arpacık soğanla tatlı patatesle falan. Yumurtayı da patatesli yap, peynirli omlet yap.

Dip Balıkları yemememizi lazımmış En bi sevdiklerimde dip Balıkları benim
Dip balıkları: Mezgit, berlam, kefal, levrek, lüfer, barbunya, kalkan. Karides ve kalamarın çok iyi pişmesi lazımmış . Mideye de yasak bu arada :)
Bize kalan somon palamut hamsi çupra :)

Son düzenleme:
Ya bilmediğim ne çok şey var :) sağol canım napalım artık kalanlarla idare ederiz :)

Beslenmeden bahsedilmis kizlar.
Tek rahatladigim nokta bebegin ilk uc annenin depolarini kullanabiliyor oldugu..
Yumurtayi hamileligimi ogrendikten sonra agzima suremez oldum
Zorlarsam kendimi sut falan iciyorum.Kirmizi,beyaz et yiyebiliyorum.Ama balik deyince bile icim bi tuhaf oluyor. Su bulatilari hayirlisi ile bi atlatsaydik.

Kızlar çalıştığım okul bana psikolojik baski yaparak okuldan ayrilmami istiyor.bir haftadır herkes bir tuhafti zaten. hamilelikten alinganim zannediyodum. ücretsiz izne ayrilmami istediler kafayı yemiş bunlar.istemiyosaniz çıkartın dedim ama çıkartmayı göze alamazlar.keşke çıkartsalar.Nasıl vicdansız olmuş herkes hamile kadını aglatmaktan zevkmi aliyolar çok üzgünüm çok

Özel okul mu canım bu çok sinirlendim bende ne kadar ücretsiz izin bu 1 sene mi canım dogum sonrasımı geri dönmeni istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…