2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Nerde otutuyorsun canm bende devlet hastanesine gidiyorum tabi sıra beklememek için randevuyla gidiyorum ama doktorum süper bi adam.. tabi benm gittiğim hastanedede bazı kadın doğumcularda öyle aceleci ama ben doktorumu özeldekilerle değiştirmem çok iyi davranıyor ne sorsam cvp veriyor tavsiyelerde bulunuyor moral veriyor bitek şans istiyorum doğumuma girmesi garanti değil dua ediyorumda o girse..

Kizlar selam.. Uzun zamandir giremiyordur.. Umarim tum nisan annelerinin keyfi yerindedir.. Iki sorum olacak; ilki Yasin okumalarimiza ne zmn basliyoruz ? Lutfen kacirdin demeyin;(( ikincisi ; ikiili test yaptiran var mi aranizda?

Kaynarca'daki yüzyıl hastanesine gidiyorum normalde. Dr.umdan çok memnunum. Gebze'de oturuyorum. 1 defaya mahsus gittim işte devlete.

Kizlar selam.. Uzun zamandir giremiyordur.. Umarim tum nisan annelerinin keyfi yerindedir.. Iki sorum olacak; ilki Yasin okumalarimiza ne zmn basliyoruz ? Lutfen kacirdin demeyin;(( ikincisi ; ikiili test yaptiran var mi aranizda?
Tatlım hoigeldin ilk yasinler gecen hafta okunmuştu sen ozgesinan la irtibata geç o daha bilgilendirir.. ikili testleride yaptıranlar var yaptrmak istemeyen vazgecenler var canm..

Ben de yavaştan başlayayım o zaman canım Sağol :) tedavisi olduğunu da bilmiyordum sevindim

Aynen iç bacakta da var. Evlenmeden çatlamıştım zaten şimdi ne hale gelirim kim bilir. Tabi Allah'a şükür. Dediğin gibi annelik alameti. Yavrularımız sağ salim doğsun da kilo, çatlak razıyım hepsine.

Günlük süt bence de kokuyor pastörize ile kesinlikle aynı değil. Ben de 200 ml kutu sütlerden içiyorum pınarın yağsız olan sütünden. Bazen midem bulanıyor o zaman da nesquikle soğuk sütü karıştırıyorum. İşlenmiş bi şey ama hiç süt içmemekten iyidir.

Geçen hafta başladık cuma günü ozgesinan duasını yaptı. Bu hafta yine okuyoruz.

Ben dayanabileceğimi sanmıyorum canm ya çürük dişte bebege zarar veriyor çünkü.. napcam bilemedim Allah yardm etsin..
Aynen canım ama 13 den önce kesinlikle yaptırma minosetle filan idare etmeye çalış dış ağrısı çok zor bilirim. 16. Haftaya kadar da dayanabilirsen dayanmaya çalış. Bir de hangi disinde sıkıntı olduğunu biliyorsan röntgen çektirme ağrısı varsa sıkıntı da açınca belli olur. Bebeğini Rabbime emanet et ınş bir sıkıntı olmadan halledilir de rahat edersin sende bebisde. Rabbim korusun ikinizide

Ozge canım duayı ben yapabilirim okuyanlari yazarım sayıyı takip ederim.eksik kalmasın da... Hazır tatilken yapayım sonra Sık giremeyebilirim.tabi arkadaslarda isterse... Listedeki herkese de gönderirim. Aramızdan eksilenlere de hayırlı bir hamilelik vermesi için isimleri yine geçerim. Bi kac kisinin de listede adı yok onları da not edersem tamamdirtabi bana vermek isterseniz

Bana da çok dediler onu canım. Konum bile var esim in yengesi benim kanepelerimin derdine düşmüş vah tuh diye kediler tirmalamisti . insanların saygısı yok. Hayvan beslemeyebilir herkes ama bana karışamaz.
Vay efendim.kedi nankormus, pis olurmuş, evde hayvan olur muymus. Kendilerinden daha temiz haber leri yok. Hiç bir nankorlugunu dw görmedim

Ben yarın sabahtan okuyacağım bu haftaki yasinimi yalnız bağışlarken nasıl bağışlıyorsunuz isimlerimizi bilmeden onu merak ettim benim burdaki ismim gerçek ismim değil mesela

Allah razı olsun canm sizide korusun..hangi diş oldğnu biliyorum canm kırldı zaten.. o yüzden röntgensiz yaptırırm inşallah. Dediğin gibi 16. Haftada giderm önce bi doktorumada danşaym. İyi dileklerin ve önerilerin için tesekkür ederm canm
.

Kızlar benimde Dünyalar Tatlısı bi kedim vardı onu hatırlattınız geçtiğimiz kış ne yazıkki kaybettik aylarca kendime gelemedim herkesin diline düşmüştü kedi seveceğine çocuk doğur sev diyen bile vardı en büyük hayalim yavrumunda hayvan sevgisi ile büyümesi bebeğim bilinçlendiği zaman yani zarar vermemesi gerektiğini bildiği yaşta sahipleneceğim yeniden inş ben okadar iç içeyim ki sokak hayvanlarıyla filan burda düzenli beslemeye çıkıyorum arabamızın arkasında daima mama bulunur kesin toksoplazma bağışıklığım vardır diyordum ama negatif çıktı şaşırdım

Tabiki canım benım acıkcası ilk aklımdaki kişilerden biri de sendin çok iyi yaparsın eminim zaten her hafta baska biri yapıcak ya canım bu hafta sıra sende ozaman Rabbim dualarımızı kabul eder inş

aynen canım okumaya devam ediyorum perşembe ve cuma günü birer tane okucm yasin

aynı laflar ve daha fazlası
bende çocukken kedi besledim uzun süre, şimdide var, sokak kedilerini severim hep ama toksoplazma çıkmadı. çıksaydı daha iyiydi

Kızlar bulantı ve kusmaya hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Şimdi dr umu aradım dramamine dedi. Bunu kullanan varmı.

Bir sorun da kusan annişler kaçıncı haftadasiniz. Ben tam 8 e girdim kusmaya başladım.
Benimde
Tabiki canım benım acıkcası ilk aklımdaki kişilerden biri de sendin çok iyi yaparsın eminim zaten her hafta baska biri yapıcak ya canım bu hafta sıra sende ozaman Rabbim dualarımızı kabul eder inş
Kızlar beni de listeye ekleyebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…