2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
mm bayramdan sonra gösterir belki minik çok heycnlym bu yüzden ilk öğrenecek nisan annşlerindensinz ya sizde bklm nasıl oluyo
Aslicim inşallah belki hamislerimizden birinin dr.u süpriz yapıp soyler
Hoşgeldiniz allah bu bebisinizi sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin

Canım ben de aynı acıyı çekiyorum. Benim de dişim kırıldı. Soğuk veya sıcak bir şey yiyip içtiğimde ağrısından duramıyorum

Kızlar ben açık sütlere güvenmiyorum meyve sebze ile oynayan kiloda fazla çıksın diye ete bile su şırıngalayan satıcılar süte kim bilir neler katıyordur üstelik ne şartlarda hijyenik kurallara uyarak sağım olduğunu güvendiğim satıcıdan alırım bazı bakteriler için kaynatma işleminin yeterli olmadığını duymuştumçevremde güvenebileceğim süt satan öyle birisi de yok en azından bakanlık Onaylı günlük sütler belirli markaların belirli Şartlara uyması gerekir diye düşünüyorum bizim şuan bağışıklığımız düşük bakteri mikroplara dikkat etmeliyiz

belki geçmişte vardır ama bulantıları olan annişler varmı varsa nasıl başediyorlar??
ilk hamileliğimde öğürmemiştim bile ancak bu ilk haftadan beridir fena midemi bulandırıyor ve sabahları kusuyorum : ((
bugün yeşil elma yedim iyi geldi..
çubuk kraker hiç fayda etmedi..

sor muhakkak. o kadar kusmak halsiz bırakıyor. bende ağlaya ağlaya kusuyorum :)

Canım benimde çok oldu ilk haftalarda leblebi çok iyi geldi sanada tavsiye ederim

Krakerler beni de kesmiyo artık. mide bulantı hapı aldım bugün dayanamayıp ama o da hafifletti ama kesmedi. leblebi de fayda etmedi bende

Aynıyiz canım seninle. Bizde kimseye söylemiyoruz ama annem anladı tabi geçen hafta :) bi tek o biliyor. Inşallah bu kez yüzümüz gülecek, bebeklerimize kavuşacaiz :)

Kızlar kusuyorum yediğimi çıkarıyorum. Normalde çok çok zor kusan biriyimdir. Midem de aşırı yanıyor tarifi imkansız. Surup ta kesmiyor. Normalde mide asidi kullaniyordum hamile olmadan ama şimdi dr um izin vermiyor. Fikirleri olan varsa yazsın lütfen. Midem de ilaçta kalmadı. Coraspin mutlaka almam lazim çıkardım tekrar aldım ins. Kanıma karışır çıkarmadan tekrar

Aynıyiz canım seninle. Bizde kimseye söylemiyoruz ama annem anladı tabi geçen hafta :) bi tek o biliyor. Inşallah bu kez yüzümüz gülecek, bebeklerimize kavuşacaiz :)

: ))) benimde bu perşembe tekrar kontrolüm var bu kontrol sonrası annelere söylemeyi düşünüyoruzz..
inşallah rabbim herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Kızlar bulantı ve kusmaya hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Şimdi dr umu aradım dramamine dedi. Bunu kullanan varmı.

Bir sorun da kusan annişler kaçıncı haftadasiniz. Ben tam 8 e girdim kusmaya başladım.

Kızlar bulantı ve kusmaya hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Şimdi dr umu aradım dramamine dedi. Bunu kullanan varmı.

Bir sorun da kusan annişler kaçıncı haftadasiniz. Ben tam 8 e girdim kusmaya başladım.

ben 8+5 deyim ve hamilelik testlerim negatif çıktığı günlerde başlamıştı bulantılarım..
kusmalarım da 6 haftada başladı sadece sabahlarıydı,
şu anda arabaya binince, kapalı bir ortama girince, parfüm kokusunda, oda kokularından etkilenip kusabilme potansiyelim vaarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…