2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
benim bulantılar da iki gündür azalmıştı bugun tavan yaptı okuldayım derse girince hissetmiyorum da çıkınca neye saldıracağımı şaşırıyorum, şimdi bi soda içtim ama ne kdr idare eder bilmiyorum

selamlar güzel anneler napıyosunuz.. kızlar benim bi sorunum var diş ağrısı nolur bana akıl verin dişçiye gittim hiçbi işlem uygulamadı. 4. ayda kanal tedavi yaptrmak istiyorum o zamana kadarda nasl dayanrm bilemem ama aklımda deli sorular yaptrsam bişi olurmu acaba

İlk üç ayında hiç bir tedavi yapılmaz, kadın doğum doktorun verdiği ilaçların dışında asla ve asla başka hiç bir ilaç alınmaz diye biliyorum.

Kızlar bi şey soracagim süt olarak sabah ve öğleden sonra ara öğün olarak bir küçük kutu iciyorum bi de unutmazsam yatarken eşim de pastörize günlük sütler varya ondan icirmeye çalışıyor ama onu icemiyorum günlük süt modemi bulunduruyor eşim ikisinin de tadı aynı diyor siz nasıl yapıyorsunuz süt icmeyi

İlk üç ayında hiç bir tedavi yapılmaz, kadın doğum doktorun verdiği ilaçların dışında asla ve asla başka hiç bir ilaç alınmaz diye biliyorum.
Benm için yazdın galiba canm.. zaten dişçide yapmam dedi 4 ayında gel çekelim dedi ama ben cektrmem kanal tedavisi istiyorumda ondanda şüpheliyim belki iki çocuklu arkadaşlarmzdan yaptran olmuştur diye sordum canm.. kırıldı dişim şimdide mahvediyo acısı beni..

bence yaptırma bende ilk hamileliğimde yaptırmıştım bi diş. bebeğim öldü karnımda
dikkat et

ben hamileliğimi öğrendiğimde çok güzel içiyordum günlük sütlerden ama midem bulanmaya başlayınca hiç bişey içemez oldum. geçince tekrar başlıycam inş. ama haklısın günlük süt ile pastörize kutu sütün tadı birbirinden farklı. günlük süt biraz kokuyor ama daha sağlıklı olduğu kesin. günlük süt içmeliyiz canım.

Ben süt içmeyi hiç sevmezdim yoğurtla idare etmeye çalışıyordum eşim geçen gün dış görünüşüne aldanıp belki içerim diye günlük süt almış marketten gerçekten çok sevdim marka vermek yasak mı bilmiyorum ama benim gibi süt içemeyenler Lera fresca günlük sütü bi denesin

merhaba herkese..
2012 haziran annesi grubundaydım..
2015 haziran annesi olacakken bebeğimi 7. haftada kaybettim.. şimdi
2016 nisan annesi olabilirim inş. şu an 8. haftadayızz amma annem dahil kimse bilmiyor.. kaybettiğim bebeğimde herkes çok üzülmüştü : ( çook uzun bir geçmiş var kimsenin hikayesini bilmiyorum fırsatım oldukça okumaya çalışacağım.. herkese güzel hayırlı hamilelikler diliyorum..

Öğlen koca bi bardak içiyorum canm başkada içemiyorum. Bazı sütler benmde midemi bulandırıyor hepsinin tadı aynı değil canm bazısı kötü bence.

Canım bence açık sut al ben öyle yapıyorum pazardan alıp kaynatıp içiyorum hem hazır sutten daha hafif sanada tavsiye ederim

Geçmiş olsun canm Allah bu bebeğni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

teşekkürler hoşgeldin aramıza

Eşim bi kaç farklı marka aldı ama günlük süt çok kötü yapıyor fresca denemedim bulursam son kez deneyeyim günlükssüt daha iyi tabi ama hiç icememekten iyidir yoğurdunu kendim yapıyorum onu pastörize almiyorum sorun olmaz herhalde

Ayy canm bende açık sütten yoğurt yapmak istiyorum ama korkuyorum doktorlar pastörize süt yoğurt diye tutturuyolar ya ne bilim.
Ben onlara hiç guvenmiyorum sutumu kendim kaynatıyorum yoğurdumu yapıyorum en azından biliyorum içinde ne var hazır yoğurt hiç yemedim kendim yapıyorum içim rahat en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…