2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar cinsiyetler belli değil ama insan yine düşünmeden edemiyor. Ben hiç erkek ismi beğenemiyorum beğendiklerim de hep aile ya da yakın çevremizde var. Sizin düşündüğünüz belirlediğiniz erkek isimleri neler? Birbirimizden kopya çekelim :)

bana da ilkinde herkes oglun olacak diyordu
hatta ablam gidip erkek kıyafet ve ayakkabıları almıstı
tabii ki tersi olduuu :)

hayırlısı olsun
onemli olan saglık sıhhatli olması
Hee banada mavi mama kaşığı hediyesi geldi :) ben niyeyse ikiz hissediyorum dedi komşum :) 2 tane almış bi de. Öle olsa görünürdü dedim, belli olmaz o diyor. Allahım ya kızı erkeği aştım ikize geldim ben

Ben Umut ismini çok seviyorum ama soyadımızla birlikte komik bir anlam çıkıyor ortaya biriniz Umut koyun bari kızlar :)

benim sevdigim erkek isimleri
omer
tarık
bahadır
Tarık ismini bende beğeniyorum. Ama eşim sevmedi niyeyse. Bi de Yusuf ismi.
Babam hep hz.Yusufu anlatırdı gece yattığımızda bize. Ondan sanırım çok hoş anlamlı geliyor bana. Yeri bi ayrı gibi değişik bi anlam yüklemişim isime. :)

Canım Allah gönlüne göre versin öncelikle,benim sevdiklerim
Çağan
Baran
Doruk
Batu
Aras
Karan

Kızlarrr size bir sorum olacak; hamileliğimizi aile hekimine yada ebeye haber vermeli yada kayıt vs yaptırmalı mıyız?

Benim doktorum test sonuçlarımında bi kopyasını verdi, ilk 3 ay da kayıt olman gerek aile hekimine dedi. Aile hekimi, hemşire de kayıt alıp tetenos aşısı için gün verdi...

Kızlar progestanı reçetesiz satıyor mu eczaneler? Ilacım bitmek üzere. Doktora mı yazdırmam gerekiyor gidip

Kızlarrr size bir sorum olacak; hamileliğimizi aile hekimine yada ebeye haber vermeli yada kayıt vs yaptırmalı mıyız?
Ben haber vermedim ama özele de gitsek onlar kayıt tutuyorlar ve haberleri oluyor canım. Beni aile hekimliğinden hamileymişsiniz diye aradılar bi kaç şey sordular. Belli aralıklarla bilgi isteyeceklermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…