2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
:-)
Bende duygulandım şimdi o_Obende gurbetteyim üstelik eşimde işi Gereği sürekli yurt dışında şehir dışında filan haftada bir gördüğüm oluyor eşimle bile görüşemiyoruz :KK43: öyleki bazen telefonda bile konuşamadığım oluyor hiçkimseyle sesimi unutuyorum sonra annem arayınca yeni mi uyandın diyor yok hiçkimseyle konuşmamaktan sesim tuhaflaşmış diyorum :110:
:)) son cümlelerine güldüm kızzz. Hahahhh. Bende de çok oluyo o durum.
Bi gün beni eşim aradı iş çıkışı bişey lazım mı diye. 7:30 gibi. Evlendiğimizde ilk zamanlar çalışmıyodum. Alo deyince ay çenem bi acıdı. Konuşurken bildiğin yanaklarım çenem acıdı. Eşim nıldu? Dedi. Ya akşama kadar kimse ile konuşmayınca tutulmuş sanrım çenem dedim. :-)
Arada şarkı söyle dedi o da :KK67::-) sonra işe girdimde kafam düZeldi biraz. Hiç bi zaman 25 yaşına kadar olan ailemin yanındaki hayatımın yerini tutmayacak hiçbişey hiç kimse biliyorum. Artık bu yaştan sonra arkadaş eş dost ediniyoruz sil baştan.

Kızlar hamilelik rahat geçerse erkek bebek, çok bulantı olursa kız bebek efsanesi doğru mu? Benim hamileliğim çok rahat geçiyor çok şükür :) özellikle 2. 3. Çocuğunu bekleyen anneler ne dersiniz?

Şu ekşi tatlı yeme olayıda hurafe ama ben tatlıya dayanamayan çok seven birisiydim hamileliğimin en başından beri Cnm tatlı hiç istemiyor hep ekşi tuzlu şeyleri yemeyi istiyorum :) kız erkek farketmez sağlıklı olsunda diyorum ama yinede çok merak ediyorum cinsiyetini :)
Bende her iki hamileliğimde de aynı durymdayım ilki erkek. Yani tatlı ekşi olayına inancımı yitirdim :-)

yaa sen masallah 9. haftadasın ondesin bana gore.... ayyy ben birisi benden 1 hafta onde bile olsaa yolu yarılamış gibi hissediyorum :)) rabbim saglık sııhat versin bebişlerimize :))
Haha yok artık canım :KK19: amiinn ama valla bende ozeniyorum şu bayramdan önce cinsiyet öğrenecek kadar ilerde olanlara. Düşünsene 12. Haftaları bitecek biraz daha rahatlayacaklar ben olsam cümle aleme yayardim bayramda:rolleyes::confused: olsun yine de kalp atışını duyamayan kadar ufaklar veya mayıs anneleri filan var bizden geride teselli edelim kendimizi ne yapalim sekerimm:KK22::KK76:

Haha yok artık canım :KK19: amiinn ama valla bende ozeniyorum şu bayramdan önce cinsiyet öğrenecek kadar ilerde olanlara. Düşünsene 12. Haftaları bitecek biraz daha rahatlayacaklar ben olsam cümle aleme yayardim bayramda:rolleyes::confused: olsun yine de kalp atışını duyamayan kadar ufaklar veya mayıs anneleri filan var bizden geride teselli edelim kendimizi ne yapalim sekerimm:KK22::KK76:
canım sen nasılsın? bulantıların azaldı mı?

Kızlar hamilelik rahat geçerse erkek bebek, çok bulantı olursa kız bebek efsanesi doğru mu? Benim hamileliğim çok rahat geçiyor çok şükür :) özellikle 2. 3. Çocuğunu bekleyen anneler ne dersiniz?
oyle diyenler var canım ama bnm Bi tanıdığım ilk çocuğunda çok rahattı ikincisinde bulantıdan bezmişti resmen ama iki tane oğlu var şimdi yani pek belli olmuyor keşke Bi an önce oğrenebilmenin Bi yolu olsa ne güzel olur du çok sabırsız annişleriz hepimiz :KK22: :KK16:

benim bir arkadaşım var. 9 ay boyunca bulantı çekmiş 2 hamileliğinde de. ikisi de erkek olmuş. doğru olmayabilir bence.

Kızlar hamilelik rahat geçerse erkek bebek, çok bulantı olursa kız bebek efkzii doğru mu? Benim hamileliğim çok rahat geçiyor çok şükür :) özellikle 2. 3. Çocuğunu bekleyen anneler ne dersiniz?
Canım bende tuttu bu durum maaşallah sana diyelim de once:KK66: Ama bunun da kisisine göre değiştiğini düşünüyorum. Bir arkadaşımın hem kızı hem oglu var ikisinde de ne bulantı ne halsizlik vardı diyor. Öldürecek bu merak bizi yaaa dogsalar da şevsek artik:KK68::emir_bebek: poposuna vursak filan:KK71:

bence dogru degil
benim ilki kiz ve cok sukur cok cok rahat bir hamilelik gecirdim
ne kustum ne bi kanama vs oldu

ikincisi biraz zor gibi ama yine de kusma felan olmadi.

benim cevremde tanıdıklarım kız erkek farketmiyor zor geciyorsa hep zor geciyor :)

ama ekşi tatlı meselesine gelince
kızımda surekli elma ve zeytin yiyordum
ve cok sevdigim tatlıdan sogumustum

bu sefer muz istiyor surekli canim :KK70:

hayırlısı bakalım

canım sen nasılsın? bulantıların azaldı mı?
Oyy Allah razı olsun kuzum çok iyisin valla daha iyiyim ama bi bakıyorsun yine bu anda başlıyor 3 gün neler çektim ama o kadar değilim artık. Bende serumu yiyince biraz toparladım sukur bulantidan telefona bile bakamiyodum o dönem. Bulantısı olanların Allah yardımcısı olsun. Sende daha iyisindir ins bir an önce geçer bu donemlerimiz:KK19:

Oyy Allah razı olsun kuzum çok iyisin valla daha iyiyim ama bi bakıyorsun yine bu anda başlıyor 3 gün neler çektim ama o kadar değilim artık. Bende serumu yiyince biraz toparladım sukur bulantidan telefona bile bakamiyodum o dönem. Bulantısı olanların Allah yardımcısı olsun. Sende daha iyisindir ins bir an önce geçer bu donemlerimiz:KK19:
ben de hep uyuyorum. uyumak iyi geliyor. bulantıyı hissetmiyorum. bugün biraz daha iyiyim. midem bi garip ama bulanmıyor şuan. serumlar iyi geldi ikimizi de :) :KK76: inşallah çabuk atlatırız.

Benim ilk çocuğum olacak nasipse. Kız ya da erkek hiç fark etmez ikisi de yok sonuçta ama insan yine de çok merak ediyor ya :) birkaç yerde okuyunca gerçek herhalde erkektir diye merakımı biraz dindirmeye çalışıyordum ama yanlışmış o zaman tüh :)

Benim ilk çocuğum olacak nasipse. Kız ya da erkek hiç fark etmez ikisi de yok sonuçta ama insan yine de çok merak ediyor ya :) birkaç yerde okuyunca gerçek herhalde erkektir diye merakımı biraz dindirmeye çalışıyordum ama yanlışmış o zaman tüh :)
benim de ilk gebeliğim kız da olsa erkek de olsa kabulüm :) benim cinsiyetini öğrenmeme daha çoooook var. :)

Hepimizi sarmış durumda kız mi erkek mi merakı bnde erkek belirtileri var esimde erkek istiyo.ilk çocuk hayırlı ve sağlıklı olsunda fark etmiyo kız erkek olması :KK66:

benim de ilk gebeliğim kız da olsa erkek de olsa kabulüm :) benim cinsiyetini öğrenmeme daha çoooook var. :)

Sen benim takvime bakma, benimki geç döllenme yani daha gerideyiz burada yazandan :KK66: benim de çok var ama doktorum erkenden tahmin yapan bir doktor Allah'tan. Bazı doktorlar emin olmadan söylemiyor.

Herkes bana oğlun olcak diyor :) oda yanlışlıkla ağızlarından çıkıyor. Oğluş napıyo bakalım??? dedi arkadaşım. Oğluş derken?? dedim :) anaaaa birden pat diye çıktı ağzımdan dedi. Kaç kez böyle yanlışlıkla hep erkek dediler. Doktorumun bile ağzından yanlışlıkla çıktı :)) içerde çok güzel büyüyor minik adam dedi. Sonra bi şaşırdı kendine öyle nasıl dedim diye. Bi tek annem kızın olcak diyor. Ben niyeyse hep kız ismi bakıyorım not ediyorum. 4 tane erkek ismi 50 küsur tane kız ismi var :) eşim erkek olursa isim bulcam diye çıldırcan sen diyor :)

Herkes bana oğlun olcak diyor :) oda yanlışlıkla ağızlarından çıkıyor. Oğluş napıyo bakalım??? dedi arkadaşım. Oğluş derken?? dedim :) anaaaa birden pat diye çıktı ağzımdan dedi. Kaç kez böyle yanlışlıkla hep erkek dediler. Doktorumun bile ağzından yanlışlıkla çıktı :)) içerde çok güzel büyüyor minik adam dedi. Sonra bi şaşırdı kendine öyle nasıl dedim diye. Bi tek annem kızın olcak diyor. Ben niyeyse hep kız ismi bakıyorım not ediyorum. 4 tane erkek ismi 50 küsur tane kız ismi var :) eşim erkek olursa isim bulcam diye çıldırcan sen diyor :)
bana da ilkinde herkes oglun olacak diyordu
hatta ablam gidip erkek kıyafet ve ayakkabıları almıstı
tabii ki tersi olduuu :)

hayırlısı olsun
onemli olan saglık sıhhatli olması

X