2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Onceki gebeligimde en sola yapisik duruyodu kizim oldu:) simdi de solda ama kese yapilari farkli kkizimda yivarlakti simdi yamuk yumuk:) kese yapisindan da anlasiliyo diyolar

Bazi arkadas da sanirim ben oluyorum :))) kizlar ask olsun yaa hep bi arkadas, bazi arkadaslar yapuosunuz beni :KK43: zaten duygusalim :KK70: ben onu tam aciklayamamisim simdi solr ultrason resmini elimize aldigimizda bebis resimde kesenin saginda duruyosa kiz ( resimde ole ama gercekte solunda durmus oluyor), solunda duruyorsa erkek (gercekte de kesenin saginda durmus oluo).
Ayyy tatlım darıldınmı sen bize geçmiş sayfalarda kimin ilk söylediğini bilemeyecince öyle dedim kuzum bazı arkadaş diye öğrenmiş olduk bu lafın kimden çıktığına :KK71: neyse tabi sonuçta hurafede olabilir benm arkadaşm erkek bebişi solda.. bizde eğleniyoruz işte:KK5:

Şu ekşi tatlı yeme olayıda hurafe ama ben tatlıya dayanamayan çok seven birisiydim hamileliğimin en başından beri Cnm tatlı hiç istemiyor hep ekşi tuzlu şeyleri yemeyi istiyorum :) kız erkek farketmez sağlıklı olsunda diyorum ama yinede çok merak ediyorum cinsiyetini :)
alllaaahh ayşe geliyo o zaman şekerimm :))) ben de bi tatlıya karşı soğukluk var zaten pek aram da yoktu hamılelıkten once eksi acı baylırım hala da oleyim turşu falan cekiyo arada canım acıyı da seviyorum hala o sebeple bilemedim ayşe mi hakkı mı :)) sağlılklı olsun da yavrum ikisine de ihtiyacım var ilk bebişim olacak inşallah benim

allah sana da kolaylık versin. pztden var bişeyler ama dünden beri mahvetti beni. uyumaya çalışıyorum. uyuyunca hissetmiyorum. şu an yudum yudum içiyorum. 2-3 parça çubuk kraker yedim. midem taş gibi:KK61:korkuyorum midem bulanacak kusacam diye.
ahh canımm yaa allah yardımcın olsun kontrole gittin mi peki duyabildinz mi kalpatışını bebişinn

Şu ekşi tatlı yeme olayıda hurafe ama ben tatlıya dayanamayan çok seven birisiydim hamileliğimin en başından beri Cnm tatlı hiç istemiyor hep ekşi tuzlu şeyleri yemeyi istiyorum :) kız erkek farketmez sağlıklı olsunda diyorum ama yinede çok merak ediyorum cinsiyetini :)
Benim oğlum sol taraftaydi bunda da sol tarafta hissediyorum minigimi.. iki hamileligimde de ekşi aserdim diyebilirim ama ilkinde mide bulantim yoktu bunda her sabah midem bulaniyo bulmaca gibi bisey.. Ben de çok merak ediyorum açıkçası ama sürekli hayırlısı sagliklisi olsun diye dua ediyorum..

alllaaahh ayşe geliyo o zaman şekerimm :))) ben de bi tatlıya karşı soğukluk var zaten pek aram da yoktu hamılelıkten once eksi acı baylırım hala da oleyim turşu falan cekiyo arada canım acıyı da seviyorum hala o sebeple bilemedim ayşe mi hakkı mı :)) sağlılklı olsun da yavrum ikisine de ihtiyacım var ilk bebişim olacak inşallah benim
Canım yine de ayşe mi hakkı mi hiç belli olmaz gercekten:KK53: benim oglanda ben deli gibi eksi yiyordum millet eksiden el surmuyordu yemegime. Doğuma bile iki limon sikip patates salatası çekip canım yiyip gitmiştim. Sonra da acil sezaryen olunca çıkara çıkara bir hal olmustum:KK23: Rabbim sağlıklı evlatlar versin dediğin gibi. İns gonlumuzden geçen hakkımızda hayirlidir:KK9: heyecanla bekliyoruz cinsiyet göstermelerini artik:KK51:

Ayyy tatlım darıldınmı sen bize geçmiş sayfalarda kimin ilk söylediğini bilemeyecince öyle dedim kuzum bazı arkadaş diye öğrenmiş olduk bu lafın kimden çıktığına :KK71: neyse tabi sonuçta hurafede olabilir benm arkadaşm erkek bebişi solda.. bizde eğleniyoruz işte:KK5:

Cok duygusalim cok :KK43: cok da agliyorum ya surekli, her seye uzulur oldum. Gerci yasadigim seyler de agir... bu surecte tek basimayim sanirim o cok koyuyor annem de babam da ölduler kardesim de hic akrabam da yok kayinvalidem zaten benden nefret ediyor esim de isinden dolayi nerdeyse hic vakit geciremiyoruz sanirim yalnizlik cok koyuyor

Cok duygusalim cok :KK43: cok da agliyorum ya surekli, her seye uzulur oldum. Gerci yasadigim seyler de agir... bu surecte tek basimayim sanirim o cok koyuyor annem de babam da ölduler kardesim de hic akrabam da yok kayinvalidem zaten benden nefret ediyor esim de isinden dolayi nerdeyse hic vakit geciremiyoruz sanirim yalnizlik cok koyuyor
Kimse yalniz değil canim.Allah hep yanımızda ona sığın. O sana yardim eder

Kıyamam ben sana bitanem öncellikle Rabbim annene babana rahmet etsin.. üzülme Allah seninle.. biz varız canm sanalda olsa birbirimze bu yolda yardmcıyız inşallah.. hem bebeğin var karnında hiçte yanlız değilsin o küçücük melek doğunca dünyalar yanında olsa boş sen evladın için mutlu ol üzme kendini.

Bebek sağda mı solda mı nasıl anlıyosunuz yahu :) ben sanki pek kasık ağrısı hissetmiyorum. Yani yek taraflı hissetmiyorum. Ağrırsa komple ağrıyor işte. Garip bi şekilde çıplak zemine basar basmaz kasıklarım ağrıyo gibi gözlemledim.
Bide son yarım saattir 2 dakkada 1 mideme inanılmaz sancı saplanıyo 5 saniye sürüp bırakıyo. Ne yapsam iyi gelir aceba

ahh canımm yaa allah yardımcın olsun kontrole gittin mi peki duyabildinz mi kalpatışını bebişinn
dün gittim kontrole. iltihap varmış idrarda. tek içimlik b,şey verdi. bi de serum aldım hastanede. su içemiyordum. bulantı için hap verdi. bugün bi defa içtim. biraz iyi gibiyim ama hala midem fena. kalp atışlarını gösterdi :anneadayı:. çok mutlu oldum. sen gördün galiba kalp atışlarını. perşembe başka bir doktora kontrolüm var. bakalım o ne diyecek. hayırlısıyla bebişlerimizi alırız kucağımıza inşallah

Anlayabiliyorum seni ben. Kimsem yok diye çok ağlamış insanım ben. Hala üzülürüm ama alıştım. Ailem başka şehirde. Ben evlenip geldim buraya. Tek bir kimsem yok. Sıradan günlük iş ortamı insanları bi de sık girdiğim market çalışanları :) bunlardan başka gndelik muhabbetim yok kimseyle. Eşimin ailesi ilede yıldızlar barışmayınca dımdızlak gibiyim. Bide ağlaman çok normal. Gebelikten o aşırı duygusallık. Dün nırmal bi film izleidm aboooo bi ağla bi ağla ben :) üzülme sen. Bebeğinide etkileme üzülerek. Konuş onunla, okşa ne güzel. Sabret yakında en yakın arkadaşın gelecek sana :)

Tahmini dogum tarihi her ultrasona girdiginde farkli olabilir :)
Benim de 4 gun gerideydi bi oncekinde

julide hanima devam ediyorsun de mi?
Evet canım eevam ediyorum. Ben sevdim kendisini şimdilik sorun yok. Hastsnede temiz bakımlı öyle çok kalabalık da değil. Bebek yoğun bakım ünitesi de yapılmış aksilik olmaz da fikrim değişmezse doğumu da orda planlıyrm. Sen naptın?

dün gittim kontrole. iltihap varmış idrarda. tek içimlik b,şey verdi. bi de serum aldım hastanede. su içemiyordum. bulantı için hap verdi. bugün bi defa içtim. biraz iyi gibiyim ama hala midem fena. kalp atışlarını gösterdi :anneadayı:. çok mutlu oldum. sen gördün galiba kalp atışlarını. perşembe başka bir doktora kontrolüm var. bakalım o ne diyecek. hayırlısıyla bebişlerimizi alırız kucağımıza inşallah
canım evet duymuştum ben gecen salı maşallah sen de duymussun cok sevındım ben bi dahaki kontrolu dort gozle bekliyoruummm :))))

Canım yine de ayşe mi hakkı mi hiç belli olmaz gercekten:KK53: benim oglanda ben deli gibi eksi yiyordum millet eksiden el surmuyordu yemegime. Doğuma bile iki limon sikip patates salatası çekip canım yiyip gitmiştim. Sonra da acil sezaryen olunca çıkara çıkara bir hal olmustum:KK23: Rabbim sağlıklı evlatlar versin dediğin gibi. İns gonlumuzden geçen hakkımızda hayirlidir:KK9: heyecanla bekliyoruz cinsiyet göstermelerini artik:KK51:
yaa sen masallah 9. haftadasın ondesin bana gore.... ayyy ben birisi benden 1 hafta onde bile olsaa yolu yarılamış gibi hissediyorum :)) rabbim saglık sııhat versin bebişlerimize :))

Anlayabiliyorum seni ben. Kimsem yok diye çok ağlamış insanım ben. Hala üzülürüm ama alıştım. Ailem başka şehirde. Ben evlenip geldim buraya. Tek bir kimsem yok. Sıradan günlük iş ortamı insanları bi de sık girdiğim market çalışanları :) bunlardan başka gndelik muhabbetim yok kimseyle. Eşimin ailesi ilede yıldızlar barışmayınca dımdızlak gibiyim. Bide ağlaman çok normal. Gebelikten o aşırı duygusallık. Dün nırmal bi film izleidm aboooo bi ağla bi ağla ben :) üzülme sen. Bebeğinide etkileme üzülerek. Konuş onunla, okşa ne güzel. Sabret yakında en yakın arkadaşın gelecek sana :)
Bende duygulandım şimdi o_Obende gurbetteyim üstelik eşimde işi Gereği sürekli yurt dışında şehir dışında filan haftada bir gördüğüm oluyor eşimle bile görüşemiyoruz :KK43: öyleki bazen telefonda bile konuşamadığım oluyor hiçkimseyle sesimi unutuyorum sonra annem arayınca yeni mi uyandın diyor yok hiçkimseyle konuşmamaktan sesim tuhaflaşmış diyorum :110:

X