2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Slm kızlar benim bugün pek bulantım yok iyiyim yani,kızlar arkadasin biri demiş ya bebek kesenin solunda diye.resim atıyım da benim bebek kesenin neresinde:)+ olan yer bebegin yeri.

Reactions: cle
Herkese günaydın kızlar evet canım bende de hem yanma hem akıntı olayı var ama idrar testinde herhangi bir sorun cıkmadı normalmıs kahverengı ve kırmızı akıntı olmasın da canım yanma var bende ama her zman degıl canım devamlı yanmıyorum yani ama normalde benım ayaklarım cok üşür kısın corap ev botuyla gezerım hep ama cıkardıgımda hala cok soguktur sımdı sıcak ayaklarım cinsiyetle bir alakası var mı bılmıyorum bakalım ikimizin cinsiyeti aynı cıkıcak mı

Günaydın millet midem şuan bulanmadı hayret güzelce kahvaltımı yaptım şimdi çayımı içiyorum öğlenden sonra bulancağı için şuanın keyfini çıkarıyorum.. benim ayaklardımıda çoğu zaman ateş basar. Kızlar ben hamile olduğumu bilmeden önce iki komşumuz bana sen kesin hamilesin diyolardı onlar yüzünden 3 defa idrar testi yapmştm negatifti ama kan testyle hamile çıktım.. şimdide sen kesin kız doğurcan diyolar ayy nnerden anlıyolar bu ikiliden korkmaya başladm münnecim gibi

Kızlar aranızda ikili testi yaptirmayacak olan var mi ?? Ben vazgeçtim çünkü boş yere stres
Ben de yaptırmayacağım, oğlumda da yaptırmamıştım. Dr.a sordum olumsuz bir şey çıkarsa tedavisi var mı diye, yok dedi. Bebeği aldırmayı düşünmüyorsan gerek yok demiş arkadaşıma da başka bir dr. Yine tanıdığım dr ablamiz var, o da ben yaptirmadim demisti. Herkesin kendi tercihi tabi. Ama şu da var bir hanımın bebeği için olumsuz tanı konuldu doguma kadar kadının dünyası karardı ama aldırmadı kabullendi, doğumda ise aksine sapasaglam sağlıklı bebiş doğurdu.. cok ornekleri var. Yine yakın arkadaşımin ailesinde genetik dawn sendromu var o yuzden bebegimde de varsa hazır olayım diye yaptıracak. Aile simdiden kabullensin diye dusunuyor, hak verdim arkadaşıma Dedigim gibi tercih meselesi

Bazı arkadaşlarda sağda olunca erkek sol olunca kız demiş canm. Gerçi arkadaşmın solda erkek.. farketmiyo demekki kişşden kişiye değişiyo.. çok merak ediyorum ya bende.. Allah sağlık versin tabide ben erkek istiyordum ama rüyalarım hep kıza dair yüzük bilezik eşarp gibi.

Ayy canim biz de mi bu gözüksek o ikiliye böyle toptan 90- 100 kisi

hamusan_2910 canm bende kararszm Allah muhafaza bi problem varsada bilmek isterim ona göre psikolojimi hazrlarm diye düşünüyorum doğumdan sonra daha ağır gibi gelir sanki.. yinede önce doktoruma danşaym.

Kızlar aranızda ikili testi yaptirmayacak olan var mi ?? Ben vazgeçtim çünkü boş yere stres
bende yaptirmayacagim canim. doktorum aldirmayacaksan yaptirip kafani bosuna bulandirma dedi. cunku down sendromlu denilip sapasaglam cin gibi dogan cok bebek duyuyorum cevremde. birde rahim kapali bir kutu down sendromu temiz cikar allah muhafaza dgumdan sonra doktorlarin farkedemedigi başka bir durum ortaya cikabilir hersey rabbimin elinde ne gelirsre kabulumuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…