2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba anneler, bir haftadır giremiyordum, sayfalar epey çoğalmış, aramıza yeni gelenler hoşgelmiş sefa gelmiş, sizi ve bebeklerinizi öpüyor tebrik ediyorum :) bebeğini kaybeden arkadaşlarıma sabır diliyorum, gerçekten çok zor kabullenmek, atlatmak, sizi cok iyi anlıyorum. Umarım siz benim gibi sonraki gebeliklerinize bunu yansıtmazsniz, sürekli korku var icimde, bebeğim iyi mi sağlıkli mi diye düşünmek beni çok yıpratıyor. Her gün dua ediyorum. Sevgili ozgesinan yasinlere başlamışsniz, lakin ben okumadım. Bundan sonra okurum mutlaka ama bu hafta ki durum nedir beni bi aydınlat, öpüyorum hepinizi, sevgiler :)

Canim 40 tl ye bile bulmuştum ben. Bugün tekrar bakicam sana haber ederim. 100 tl çok fazla bence de . Ama ben hiç 100 e rastlamadım en fazla 60 civariydi
tmam canım haber et sen bana ona göre kapıda ödeme olduğu için mi acaba yüksek fiyat yazdı ki çnki kredi kartı fln kullanmıyorum çalışmadığım için neyse bklm olmadı kütüphaneden bulmya çalşcm çok faydalı kitaba benziyor :)

kızlar merhaba,
uzun zamandır giremedim, karnı büyümeye başlayan var mı :) inş herkes iyidir. bende bulantılar devam onun için kötüyüm biraz.
Benim zaten gobus vardı kuzum olmadan önce ama şimdi iyice sıktı, kimseye söylemiyoruz ama saklamakta çok zor artık farkediliyor :) babamizda söylemeyelim kimseye diyor, hoş benim annem anladı, gobisimi bile sevmeye başladı, "anne sen hayal dünyasında mı yaşıyorsun deyip Kıvırmaya çalışıyorum ama ben senin herseyini Sezerm diyor gülüyoruz" allah bebeklerimize güç kuvvet sağlık versin onlara birsey olunca sevdiklerimiz de bizim kadar yıpranıyor, kimseyi üzmemek için saklamaya gayret ediyorum yine de gobuse rağmen :)

insana bi garip geliyor dimiii :) ilk zamanlar hele kese yok bebik görünmüyo sonra kese var bebik minik yine görünmüyo, sonra görünüyo, e var ama kalbide duymalı diye diye bu haftaya geldik. Kabullenişim benimde anca oldu yani :)
diyetime uymaya çalışıyorum bende. bulantılar biraz farklılaştırdı diyette ama elimden geleni yapıyorum. beynime soktum iyice, 'bebeğime ve bedenime güveniyorum' diye tekrarlıyorum. güveniyorum kendime, sağlıkla olması için elimden geleni yapıcam. Dediğin gibi kadere de razı gelmek gerekiyor.
Hepimizin sağlıkla doğsun inşallah bebişleri.

özel yada üniversite hastanesinde hoca bakıyorum canım.sende mi ankaradasın
Ben ankaradayim annemlerin yaninda bugun gidicem ozel ortadogu 19mayis hastanesinde baran hanim var ondan aldım oglumdada gitmistim seker yuklemesi icin ayrintili usg icin ozaman begenmistim.devlette sorun yaşayınca tekrar ozele aldim

canım bize de doktor çok kısa dinletti, bebeğe ısı gidiyor dedi çok rahatsız etmeyelim dedi :) belki bundan dolayı dinletmemiştir ama sen iste bi dahakine duyursun kısa da olsa ama dediğin gibi ekrandan da görünüyordu :)

1 kitap 100.-TL mümkün eğil yanlış bakmışsın canım, ebn 5 kitabı 150 liraya sipariş ettim, o kitapda içinde

Duyabilirmiyim diye ben kendim sordum canım bazı şeyleri kendin sor yada iste :)

Evet canım senden haber gelmedi bende riske atamazdım yasinlerin okundu yerini doldurduk inş ama lütfen artık her hafta devam edicek ve her hafta herkese haber verme durumum olamaz her hafta bir tane okumus ol canım

özel doktor mu bakıyorsun devlet hastanesinde mi ? aklında kimler var?

listede yer acıldıysa beni ekler misin bu listede olmayı cok istiyorum
Canım liste tam yedekte arkadaslar var okumayan olursa yerıne gecırılıyor sen mayıs annesıyım demıssın canım işk sayfadaki listede yoksun ıstersenız sızde mayıs annelerı grubu olarak baslayın haftada 41 yasine listede ismin yok ama msjını gördüm duamda senin de adına yer verdım umarım saglıklı gebelıgın olur bebeğini hayırlsııyla kucagına alırsın canım

Evet canım senden haber gelmedi bende riske atamazdım yasinlerin okundu yerini doldurduk inş ama lütfen artık her hafta devam edicek ve her hafta herkese haber verme durumum olamaz her hafta bir tane okumus ol canım
Tamam canım yüreğinize sağlık, bundan sonra okumuş olacaım inşallah :)

Bende yasin okumak isterim ama nasıl yapıyorsunuz? Bilgi verebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…