2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
herpiii canım hayırlı olsun ikizlerin anlaşılan baya beklemisin umut etmisin sende. Çoook sevindim Rabbim isteyen herkese nasib etsin. Bu sitedeki çoğu kisinin merak ettiği şeyi soracağım sana beta hcg n yüksek miydi tahmin etmediler mi yani? Ya benim çok yüksek değildi ama bi kac arkadaşın baya yüksekti. Doğrusu bana da ikiz olabilir dediler ama 6+1 de hem tek kese hem tek bebek hem de tek kalp atışı vardı. Tek olduğuna kanaat getirdik şükür biz. Merak sadece benimki. Ne güzel nisan annelerinde bir ikiz de var

salzburgda yasiyorum ekstra fiyati düsünmüyrumda 3 aylikkende kontrol yada cocugun sagligi gelisimi acisindan randevu gerekmezmi yada 3 .ayda yapilmasi gereken birsey yokmu onu merak ediyorum
Canım ben ıngiltere de 3 sefer ultrasona girildiğini biliyorum. Türkiye bu yönden çok güzel. Avusturya da yasiyormusun sen belki direk 20. Haftada burda yapılan ayrıntılı ultrasona gireceksindir. Belki ikili üçlü test orda yapilmiyordur. Ki bence ayrıntılı ultrason daha önemli. Ben ilk çocuğum da girdim ikincide usendim gitmeye gerek yoktur diye. Mesela oğlum kalp rahatsızlığı yaşıyor ve zaten normal doğuma dayanamazmış kalbi. Bilmeden normal doğuma girmiştim oysaki kalbi durmuştu. Boşuna bebeğe eziyet. O yüzden ayrıntılı ultrasona gireceksin sen bence direk...

İnşallah dualar ile bebisin iyi olur başka doktora gitmeyi dusundunmu doktorun en baştan hep olumsuz konuşmuş başka bir doktorada gorun derim hakkında hayırlısı olur inşallah

Selam güzel anneler . Burada öğretmen annelerimiz çok beni anlarlar belki kpss döneminde stres yapmadım tercih döneminde stres hat safhada bebeğime zarar vereceğim diye korkuyorum ne yapsam ne etsem diye düşünmekten 26. tercih (şimdi 41. tercih oldu ) ona kalırsam ne olur hamile halimle ne yaparım diye düşünüyorum hep .

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.9+1 günlük hamileyim ancak 13 gün oldu raporluyum düşük tehlikemvar evde yatıyorum.bebeğim kesenin içinde alt tarafayerleşmiş doktorum ortalarda olması gerekli dediProtestan verdi yatman gerek dedi.ilk 10 günde hiçbirdeğişiklik olmadı 2.ci 10 gün raporumu uzattı aranızda böyle birşey yaşayan varmı yardım rica ediyorum..
Arkadaşlar kimseden cevap gelmedi aranızda böyle bir durum yaşayan yokmu yardım rica ediyorum kafam çok Karışık tecrübelerinize ihtiyacım var..

Merhaba tam anlayamadım ben kese rahmin alt tarafına mı yerleşmiş yoksa bebek kesenin alt tarafında mı? İlk durumu duymuştum ama ikincisini hiç duymadım

ikinci gebeligim bir kizim var sükür benim bildigimde aydaa bi kontrol gerekir benmi yanlisim die Burda hamislere sormak istedim ama pazartesi kesin ariyacagim sonucta her türlü ihtimal var kizimda 1.5 ayda gidiyordum busefer banada uzun geldi pazartesi ariyacagim ve hemen randevu yapip gidicem insallah

sana cok gecmis olsun cnm benim kizimda 100 ero odemistim dilim yoktu kizimda iken sormuslardi Devlet 3 kontrol ucretini kasrsiliyor daha faslasi icin 100 ero odemistim bundan hic sormadi bende söylemedim ama randevuyu esim almisti uzun bi tarih görünce tuafima gitti 3 aylikken 2 tarama oldugunu biliordum nie gereksinmedi hakkinda fikrim yok belki senin dedigin gibi olabilir ama sonucta merak ediyoruz bebegin durumunu okuyoruz duyuyoruz 3 ay icinde riksler olabiliyor kalbi durabiliyor ve hic belirti vermiyor diye Allah korusun hamilelik basit birsey deil ki bir can tasiyoruz

Allah razı olsun arkadaşım. Bir mucize diliyorum yüce Rabbimden Ben meleğime öyle alıştım kii, inşllh beni bırakıp gitmezz.
İnşallah canım güzel haberlerle gelirsin buraya inşallah.

Canım doktorum çok iyi.hem de tanıdık ama dün bize böyle bişey yaşattı sonradan çok güzel sorun yok falan dedi ama ben toparlanamadım. Sıkışık mı gitmek lazımdı bana öyle bişey demedi.

Canım ben 6+3te gittiğimde karından baktı ve keseyi bile göremedi. Sonra hiç idrarın yok dedi ve alttan bakınca gördü keseyi ve yolk sacı ama bebek yoktu. Beni hiç korkutmadan Bebeğin oluşacak yolk sac bunu gösterir dedi. Eğer korktuysan 3-4 gün sonra gel kesin görürüz dedi. Ben garanti olsun diye 1 hafta bekledim. Belki de senin Bebeğin de çokta oluştu ben artık sıkışık gidiyorum bence daha iyi görünmesini sağlıyor.

Ben amerikadayim.
İlk konntrole 8.haftada giriyoruz.Ultrason, kan tahlili gibi tetkikler yapiliyor.
İkinci ultrasonda 20.haftada.Ayrintili inceleme ve cinsiyet ograniyoruz.
Bu iki ultrason harici kontrollere gidiyoruz.Her seferinde idrar, gerekli ise de kan tahlili yapiliyor

Me
Sagol kuzu zeytinyağı ile övdü bi de ilik su torbasi yaptik daha iyiyim simdi ama tam geçmedi bakalim biraz biraz yapalim inşallah gecer
Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum biraz acemiyim[/QUOTE]
Hosgeldiniz bebisinizle
Cok gecmis olsun dr biraz uzmus dualarimiz seninle bebisin iyidir inşallah
Kizlar ya agda nasi yapiyosunuz kendinize daha simdiden ben yapamamaya basladim kuaforede gostermek istemiyorm heryerimi hamileyken daha bi muhafazakar oldum nedense
Bende gitmeyi pek sevmiyorum kendim yapiyorum son aylardada aynanin karsisina geçip yapmistim
2014 nisan annesiyim, heyecanlı yolculuğunuzda sizlere sağlık huzur ve sağ salim gelecek evlatlar dilerim arkadaşlar
Hoşgeldiniz aminn
İnşallah bebis ugurlu gelir bir yere atanirsin ben yuksek puan almadim tercihde yapmicam hic calismadan girmistim zaten bu halimle atansam cocuklara spor yaptiramamda
Canim bende kanama oldu kesem duzensizdi dusebilir dedi ama siki siki tutundu kesede duzeldi hatta ne ilac ne igne verdi artik kanama kesilmeyince igne yapildi 1 kez yattim dinlendim dedigi tek sey kirmizi et ye saglikli beslen bol su ic stres kesinlikle yok suanda bitti kanamam lutfen stres yapma en buyuk zarar stres dedi dr.salgiladigimiz hormonlar inşallah saglikla kucaklarimiza aliriz evlatlarimizi

Merhaba ben keslnlikle lnanmiorum bebeginin sagliksiz olduguna sagliksiz bebegin kalbi nasil olusmusta atio arkadaslara katiliorum kesinlikle deistir o nusubet doktoru morelinide bozma rabbim buyuk dualarimz seninle

merhaba canım. senle aynıyız. ben keseyi gördükten sonra doktor 2 hafta sonraya gel dedi. içimizi ferah tutalım.

canımm bozma moraliniii hiissedermiş bebişinnn üzme onu da inşallah bi dahaki kontrolde duyarsın 9. haftada duyan bile varmış sakin olalım cookca dua edelim birbirimize... ben burda bı arkadastan duymuştum muz ve yumurta cok geliştirirmiş bebişi sık sık ye kontrolden once :))) ben de sanırım bu hafta içi bi gün gidicem dayanamayıp 7'nin içinde olucam bu hafta kalp atışı yıne duymazsak en azından doktordan rahatlatıcı bı acıklama istiycem cünkü gecen haftadan beri zaman gecmedi bana :)))

Herkese gunaydinlar iyi pazarlar. Eskiden pazarları iple çekerdim eşimin güzel kahvaltilari için şimdi sofraya oturmak bile işkence. Her şey midemi bulandiriyor.
Eskiden demişim de sanki yillar geçmiş

Yapmasan 41. Tercihi. Puanin iyiyse belki istedigin yerler gelir. Ortalik cok karışık ya ne bileyim insan korkuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…