2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Oglum Altinci ay asilarini oldu bugun. Bir agizdan, uc tane de bacaktan igne. Ates yapabilir dedi hemsireler. Takip edecegiz bakalim.
Yarin da doktor kontrolu var. Yavastan tadimlara baslariz artik biz de. Merak ediyorum sevecek mi ek gidalari... :)

kizlar mrb ben mayis annesiyim cogunuz gece uyku probleminden bahsetmis vallahi benim oglan aksam 10.30 da uyur taki sabah yediye kadar hic kalkmaz dogdugun dan belli bu boyle sadece kirki cikanakadar beb kaldirdim 2 saate bir emzirdin o kadar acaba benim oglanda mi bi sorun var diye dusundum simdi

bu arada hamile olanlari tebrik ederim allah anali babali buyutsun

Yagmurlu bursadan herkese selamlar.
Kizlar yogurt verenler bebeklerine ilk olcunuz ne kadardi.Ben bebymix in yogurduyla basliycam ilk yarisinimi vermem gerek acaba.
Meyve veriyorum 11 de yarim seftali rendeledim yetmedi galiba ama 1 seftalide fazla gelir anacim.
Dun gece bebelacin gece muhallebisinden verdim sevmedi yarisini zorla yedi.
1 kahve fincani dolu veriyorum acaba fazlami?

Oglum Altinci ay asilarini oldu bugun. Bir agizdan, uc tane de bacaktan igne. Ates yapabilir dedi hemsireler. Takip edecegiz bakalim.
Yarin da doktor kontrolu var. Yavastan tadimlara baslariz artik biz de. Merak ediyorum sevecek mi ek gidalari... :)

Offff cokmus yaaa(
Bizimde 3 ekimde asimiz.
Siz atlatmissiniz insallah ates yapmaz.

Sağol cevabın için..Allah yardımcın olsun,2,5 yaşında ve 5 aylık bebişle bütün zorlukların üstesinden gelirsin inşallah..işe başlamama imkanın olsaydı iyiymiş ama..

Hayırlı olsun,arka arkaya büyürler ne güzel,biz çok ara verdik,zorlanıyorum..

Alakasız bir konu ama,telefonlarınızın markası ne,memnun musunuz,ya da tavsiye edebileceğiniz tel. markalarını alabilirim..samsung s6 edge hoşuma gidiyor bu aralar,fikirlerinizi bekliyorum..

1 ŞEFTALİ fazla gelir canım yarım la yetinsin kerata.... muhallebi fazla yemeyebilir yogun kıvamlı olduğundan çabuk doyar canım...

Geçmiş olsun,off 4 aşı birden..umarım ateşlenmez bebiş..

Alakasız bir konu ama,telefonlarınızın markası ne,memnun musunuz,ya da tavsiye edebileceğiniz tel. markalarını alabilirim..samsung s6 edge hoşuma gidiyor bu aralar,fikirlerinizi bekliyorum..
ben lg l2 kullanıyodum cok sevdim telefonumu bu yaz koyde kırıldı ablamda yeni telefon almış bana samsung A5 güzel telefon ama su samsungları oldu bitti sevemedim... benim tercihim lg leri L serisi süperler walla pişman olmazsın

Aman maşallah,nazar değmesin...

Ne bileyim ben de hep eskiden beri samsung seviyorum,a5 güzel evet,j serisi de güzel,j5-j7 falan..ne kadara almış teli?

merhba kızlar. hamilelik konusunu birde ben açayım. reglim 13 gün geçti 4 gún önce test yaptım tek cizgi cıktı. eşimle korunuyoruz ama prezarvatif oldugundan icimde bir şüphe kaldı adette olmayınca. siz ne diyorsunuz? lohusalıgm bittikten sonra düzenli oldum reglimide. hamile olan arkadaslar nasıl anladı acaba?
olmadı yarın saglık ocagna gitcem kan tahlinine

Kızlar bebeğimin yüzünde böyle büyük bir sivilce çıktı içi şu dolu gibi etrafı kırmızı. Dün farkettik bugün daha da büyüdü. Sizce bu ne olabilir

Eklentiler

• 2016-09-20 12.14.57.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar bebeklerinizin kiloları nasıl merak ettim. Gerçi geçmişi daha okuyamadim. Biz dün sağlık ocağında 5 aylık kilo boy takibi yaptırmaya gittik. Bizim süt alerjimiz olduğu için kilo bizim için çok önemli. 400gr almış ortalama. 7200 gr kiyafetiyle Bu aylarda kilo alımı yavasliyormus sizlerde durum nedir.

Kızlar bebeğimin yüzünde böyle büyük bir sivilce çıktı içi şu dolu gibi etrafı kırmızı. Dün farkettik bugün daha da büyüdü. Sizce bu ne olabilir
Basit bi sivilceye benziyo canim telas yapma bence. Bebisin yerde surunuyormu?benimki yerlerde surunuyo ne bulursa agzina goturuyo yuzune suruyo bu yuzden kizarikliklar kucuk sivilceler olabiliyo. Varsa coresatin krem yoksa sutunden sur biraz. Kilo sormussun 4 aylikken 7 kiloydu 5 aya 10 gunumuz var. Fazla almadi bu ay tahminim 7 bucuk civari olmustur kilosu benimkinin:)

Teşekkür ederim canım bizim alerjimiz var biraz ondan mi diye korktum. Ama dediğin daha mantikli geldi inş. Öyledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…