2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Perşembe yada pazar müsaitmiş ben pazar gitmeyi düşünüyorum. Yolk sac var bende ama bebek var mı yok mu bişey demedi.kalp atışını görmemiz lazımdı ama yok dedi. Çok moralim bozuldu.akşam sınavım var çalışamıyorum.sen ne zaman gideceksin ?

Geçmiş olsun ama bakıorm hepimiz zamn zaman kanama geçiriorz anlamadm artık hamilelikler çok zor geçio allah yardımcımız olsun
Çok saol canm cevremdeki hamilelerdede oluyo hep annemde dümin diyodu biz hamileyken odun taşır koca koca çuvallar indirirdik kucağmzda siz ammada hasas çıktnz diyo.. bizimle alakası yok aslnda neden bu durum olur onuda anlamş değilim yediklerimizdenmi artk bilemicem.

Kizlar ya benim belim çok agriyor belim de değil kuyruk sokumundan sağ kalcama doğrueeğilip kalkarken yatakta sağa sola dönerken bir sanci giriyor topalliyorum resmen dun agriyor dedim doktora normal dedi ama artti sanki netten baktim oluyormuş sinir sıkısmasi nedeniyle ne yapmali bilemedim çok zorlaniyorum

Canim normal herhalde, benim de belim acayip agriyrdu daha yeni azaldi. Bugun de bir bas agrisi musallat oldu :)

Canım benn ev işi bile yapmıodum. Bence olacagı varsa oluo dediğin gibi yediklerimiz,içtiklerimiz sağlıklı deil allah sonumuzu hayır etsin hiçbirimize evlat acısı yaşatmasın inş sagsağlim evlatlarımızı kucagımıza alalım inş

Bi haftadir az az agriyordu ama resmen yatakta dönemez hale geldim Esim de acile gidelim diyor ama ne ilaç verebilirler ne bi şeyyapabilirler gitmiyorum ben de ondam

Amin inşallah Allah bize sağlıklı doğumlar naasip etsin olmayanlarada bu mutluluğu yasatsın

Ben de 6+3te duyarım diye gitmiştim. Bebeği göremeyince çok üzülmüştüm ama doktor haftaya kesin görürüz dedi ve gördük çok şükür. O Yüzük gibi olan kese Bebeğin kan hücreleriymiş sanırım ve yüzde yüz Bebeğin oluşacağını gösterirmiş. Korkma canım haftaya görürsün inşallah. Ben o bir haftayı boşuna kendime zehir etmiştim. Sen aynı hatayı yapma boşuna

Günaydın kızlaarr
Bugün öğrendim ki ikizlerim olacakmıııışşşş

Ay tebrik ederim ilk ikizlerimiz geliyor inşallah

Canım bu arada bence doktorunu değiştir. Boşuna olumsuz konuşup seni üzmüş. Benim de karından görememişti, idrarın az alttan bakalım dedi. Hiç korkutmadı beni. Alttan bakınca da bebeği göremedi ama yolk var kesin oluşacak, haftaya gel duyarız dedi ve duyduk çok şükür.

Bi haftadir az az agriyordu ama resmen yatakta dönemez hale geldim Esim de acile gidelim diyor ama ne ilaç verebilirler ne bi şeyyapabilirler gitmiyorum ben de ondam

Benimde sag kalca oyugum.cok agriyor, vazelinle esine.masaj yaptir,.daha once de.cok oluyordu bende,.birde sinir sikismassi ise bonya da sicak.su iyi.gelir..

E="gereklisacmalik, post: 42483158, member: 310566"]Benimde sag kalca oyugum.cok agriyor, vazelinle esine.masaj yaptir,.daha once de.cok oluyordu bende,.birde sinir sikismassi ise bonya da sicak.su iyi.gelir..[/QUOTE]
Sagol kuzu zeytinyağı ile övdü bi de ilik su torbasi yaptik daha iyiyim simdi ama tam geçmedi bakalim biraz biraz yapalim inşallah gecer

Me
E="gereklisacmalik, post: 42483158, member: 310566"]Benimde sag kalca oyugum.cok agriyor, vazelinle esine.masaj yaptir,.daha once de.cok oluyordu bende,.birde sinir sikismassi ise bonya da sicak.su iyi.gelir..
Sagol kuzu zeytinyağı ile övdü bi de ilik su torbasi yaptik daha iyiyim simdi ama tam geçmedi bakalim biraz biraz yapalim inşallah gecer[/QUOTE]
Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum biraz acemiyim

E="gereklisacmalik, post: 42483158, member: 310566"]Benimde sag kalca oyugum.cok agriyor, vazelinle esine.masaj yaptir,.daha once de.cok oluyordu bende,.birde sinir sikismassi ise bonya da sicak.su iyi.gelir..
Sagol kuzu zeytinyağı ile övdü bi de ilik su torbasi yaptik daha iyiyim simdi ama tam geçmedi bakalim biraz biraz yapalim inşallah gecer[/QUOTE]
Ağrı magnezyum eksikliğinden olabilir benim ilk hamileliğimde olmuştu

Bende 2016 nisan annesi olmaya adaydımm. Herşey mucizelerle başlamıştı oysaki.. Bhcg iki günde ikiye katlamıyordu ama artıyordu. Dr um umutlu diildi ya dış gebelik yada düşer diyordu. Derken bhcg 5000 lerdeyken meleğim kalp atışını gösterdi bize ben burdayım dediiDr şok oldu hiç beklemiyordu. Çok sevinmiştik. Daha sonra bikaç gün içinde lekelenmelerim geldi dr progestan iğneye başlattı günde 1 tane olmak üzere. Kese yanında kese büyüklüğü kadar bi kanama alanı oluşmuştu ve bebeğimin kalp atış hızı yavaşlamıştı. 2 3 gün sonra kontrole gittiğimde kanama alanı azalmıştı ve miniğim kalp atışlarını daha net gösteriyordu. Duyamıyorduk ama görüyorduk. Boyu da mm olarak büyümüştü. 10 gün ben bu iğneleri vuruldum fakat yine sevincimiz kısa sürdüDün tekrar dr a gittik bir hafta sonra kalp atışlarını duyarız umuduyla ama yok sadece görülüyor duyulmuyor.. Bebekte hiç gelişmemiş bir haftada.. Bundan sonra bir mucize olupta gelişemez herhalde. Doktor bu bebek sağlıklı diil dedii. Şimdi kanamam gelsin de düşsün die bekliyorum yada düşmezse kürtaj olcam. O kadar acı ki ondan ayrılmak.. Sat a göre 8 + 1 falanım. Bu benim ikinci kaybım olacak. Allah'ım nolur bir mucize olsa nolurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…