2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bu arada bu bebek koltuklari cok pahali. Ben de ikeanin mama sandalyesinin ustunu o amacla kullanayim dedim. Bence guzel oldu :) Ne dersiniz?
Çok güzel olmuş canım güle güle kullanın
Senin bebegin doğum tarihi nedir
Benimki 12 nisan ben otutturmuyorum daha sen oturtmussun ne guzel
Ama oturtmak ta istiyorum çünkü ben izin versem herkes rahatlıycak bebiş dahil
Dr a da soracaktım unuttum 6. Ayi bekliyorum bitsin diye

Rezene bende verdim ama ihlamur bobrrgini yorar diye tavsiye etmemisler ama balgamina iyi gelecegini dusunuyorum. Deneyecegim olmazda. Aslinda niye suzmesinki sonucta rezenede verdik minnacikti...

hiç sorma bal var sanki ellerinde öyle güzel emiyoo:)

18 Mart dogumlu. Doktor dorduncu aydan sonra destekli oturabilir demisti. Son bir haftadir da birkaiyorum kendi kendine otursun diye. Yanina oturup elimle destekliyorum sadece.

18 Mart dogumlu. Doktor dorduncu aydan sonra destekli oturabilir demisti. Son bir haftadir da birkaiyorum kendi kendine otursun diye. Yanina oturup elimle destekliyorum sadece.
Bnde bunu merak ediyordum canım iyi oldu yazman doktor kaslarını kontrol amaçlı ayaklarına bastırtıp oturtmuştu ama sormak aklıma gelmemişti bende kucağımda oturtuyorum kendisi kalkıyo oturmak için yaslanmak istemiyor zararı olmaz die düşünüyorum

Benimki de kendi kalkip oturmak istiyor. Doktor da sakincasi yok dedi diye rahatim. Ayagina da bastiriyorum :)

kalonce sen de ankaradasin sanırım. Hangi doktora gidiyorsun. Ben bir kaç kez devlet hastanesine bir kere de koru ya götürdüm.
Ay koru ya bir kez bende gittim kan verdik fln allahım ne sıra ne sıra . 1 saat bekledim 1 aylık bebekle. Bir daha da gitmedim. Canım benjm doktorum internet bilgisini vereyim. cocukdoktorunuz.com internet sitesinden bi incele. Vedat Köseoğlu

Kaçırdım sanırım,
Protez ne için ??
Sünnetten korkma tam Zamanı şimdi...
Goz protezi oglumun sol gozu kucuk dogustan ve gormuyo (sag gozde sorun yok sukur) yuz simetrisi bozulmamasi ve estetik gorunum olmasi icin goze hareketli protez takiliyo
Sunnetten korkuyorum da egrilik ve idrar deliginin asagida olmasi korkutuyo beni zaten zor olan o kisim sorunsuz atlatiriz insallah
Cok sukur ki sag gozu goruyo hatta sol gozun gorme yetisi de sag gozde yani 2 kat fazla goruyo yani hayatini devam ettirebilir kimseye muhtac olmadan baska saglik sorunumuz yok hayati tehlike yaratacak bi hastaligimiz cok binlerce kez sukurler olsun ben ogllumu cok zor buldum 5 dusukten sonra cok zor bi hamilelik gecirdim erken dogurdum kuvezdeyken bekledim zor zamanlar gecirdim yani tek gozu gormuyo diye dert etmiyorum ama disardan belli olmasi protezin zorluklari oglumun yasayacagi zorluklar beni dusundiruyo askere gidemiyo mesela yada sevdigi kiz onu nasil karsilar sakat gozuyle bakmasinlar ogluma tek gozunun eksikligini yuzune vurmasinlar tek dusuncem bu allah yardimcimiz olsun oglumun kaderi boyleymis verdiyse vardir bi bildigi elden bisey gelmiyo

2 tane kullaniyoruz suan. Doktorun verdigi suruplardan 1 tanesini yarin kesicem. Biri peditus digeride bricanyl.. birde okyonus suyu sıkıyorum burnuna. Birde surekli emzirmemi soyledi doktor.

Kızlar sağolun
Hekim komşu var muayene etti Boğaz'ı kızarmış, dolu dolu öksürüyor balgam söker gibi, burun fena, gözler kızarık, ne pis bi virüsmüş,
Doktorumuzla konuştuk,
Burnunu sürekli açık tutuyoruz,
Ateş çıkarsa ılık duş ve calpol
Öksürük için günde 3 defa PROSPAN bitkisel öksürük şurubu başladık,
Ateşi calpol vermeme rağmen 37 altına düşmüyor sabah 38 i geçti, bakalım yarına toparlar inşallah kuzum

Çok geçmiş olsun Can'ım Allah yardımcınız olsun,
Dirayetli bilinçli bir anne ne Mutlu, Allahım dermansız dert vermesin hepsi geçer ...

Canim tam bir anne gücüyle , olgunluguyla karsiliyorsun maşallah sana. Zaten dedigin gibi diğer gözü gördükten sonra sıkıntı Yaşamaz da inşallah. Böyle annesi varken mutlu bebek ve yarın mutlu bir insan olur.

Canım benim yaşadıklarına karşı duruşun tarifsiz, bir anne ancak bu kadar güçlğ olabilir. Bakış açına saygı duyuyorum ve seni canı gönülden tebrik ediyorum. Allah evladına her zaman güzel kapılar açsın ve bu sıkıntısını karşısına engel olarak hiç çıkarmasın inş. Sen isyan etmiyor ve böyle güzel bakıyosun ya Allah mükafatsız bırakmayacaktır seni.

Canım benim öyle düşünme lütfen biZim bir akrabanın aynen dediğin gibi sanırım 25 yaşında oglan ben bilmiyodum sans eseri ögredim hiç belli olmuyor onunki protez mi onuda bilmiyorum ama inan hiç belli olmuyor bu arada ben daha nişanlanmadan önce eşim bana bir böbreğinin çürüdüğünü söyledi taş oldugunu geç fark ettikleri için kayınvalidem saklamıştı sanki ben onu böbreği için seviyormuşum gibi insanız bugun elimiz ayamız tutabilir ama yarın ne olacagımız belli olmaz. Rabbim kuzucuklara şifa versin kaldıramayacamızdan fazla yük yüklemesin Rabbim sana bagışlasın lütfen esmer şekeri benim için öp

Canım Allah beterinden korusun dermansız dert vermesin inşallah sen çok iyi bir annesin bu sabrının mükafatını Allah verir mutlaka belli olmayacak zten onu gerçekten ilerde sevecek olan ruhunu herşeyiyle sevecek örnekleri var zaten çevrede Allah bundan aşağı etmesin

Insallah toparlar canım geçmiş olsun

Canim gerçekten beni duygulandirdin ne kadar güçlü bir annesin maşallah.rabbim dermansız dert vermezmis gözü hiç belli bile olmayacak zaten sende yazmışsın.onu sevecek insan kalbini ruhunu kişiliğini sevecek hiç üzülme emi sünneti de inşallah güzel geçer hemencecik toparlar bebişin.bu arada merak ettim ismi ne esmer sekerimizin

Cnm ihlamur veriyor musun? Ya ben cesaret edemedim ama balgam sokturucu ozelligide varmis. Ama bizimkiler daha cok ufaklar arastirdim bobrekleri yorar diye vermeyin diyen doktorda var.. offg versem mi bende? Kaynatip suzuyorsun degilmi?
Valla canim bende ikilemdeyim ama sonucta verecegi en dogal/ bitkisel vs ilactan daha hayittlidir diyip yaradana siginip verdim. Ben ihlamuru kendim icinde hep şu sekilde yaparim..
Su kaynamaya cikinca elmayi 4 5 e bolup icine atarim 5 dk kadar elmayi kaynatirim altini kapatip icine ihlamuru ve dal tarcini eklerim. Sikica kapagini kapatip 10 dk sonra bardaga suzgecle aliyorum. Bal ve limon kullanmiyorum. Kiza da bu sekilde verdim sadece tarcini koymadim emin olamadim

gumus19 canim öncelikle geçmiş olsun, rabbim dermansız dert vermesin. Sağlam anne duruşun ve olgunluğunla ben de sana hayran kaldım. Benim kuzenim de bi kaza sonucu tek gözünü kaybetti ve protez göz taktılar ve inan bilmeyenler anlamıyor. Şimdi evli bile. Ve bu olayın rahat bi 15 senesi var. Yani demem o ki şimdi teknoloji cok daha iyi eminim ki en iyisini yapacak doktorlar. Tekrardan Allah şifa versin, yavrularımızın acısını göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…