2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yaaa kuzum sen çok araştırıyorsun ama dr.larda internetten öğrenip öğrenip geliyosunUz diyorlar. Ne yazık ki ciddiye almıyorlar geçmiş olsun size. Koca kişisine gelince tabiki unutma kendini koruyabilmek için, ama huzurun yerinde olsun canım benim, şans ver bakalım napacak. Bebeğinin en büyük ihtiyacı huzurlu yuva. inşallah ıslah olmuştur

Çikolata kusturuyormuymuş. Deli nutella yiyorum ben. Emzirirken çok düştüm.
Çay içerim ıvır zıvır arada yerim meyve allah ne verdiyse sebzede. Sadece bakliyat yemiyorum kuru fasulye nohut oda.
Siz baya dikkat ediyormuşsunuz. Ama vazgeçemicem çayım var benim. 2 kupa günde en az içiyorum başım ağrır değilse.
Şu nutellaya dikkat edeyim bakalım kusması nasıl olacak. Bizde aylardır kusuyoruz boşverdim artık büyüdükce düzelecek deyince doktorlar. Hiç demedi de çikolata yeme diye. Nutella, gofret yiyorumm yani baya. Hoşbeşle çay mükemmel mesala :)

Kola bile içiyorum arada :)) ben normal eskisi düzen devam ediyormuşum düşündümde. Nasılsa büyüdüler havasıda var.
Gaza geldim dikkat edicem. Ayy ama mersinde sıcak sadece su kesmiyor bazen. Limonata ice tea de nereye kadar arada buzzzzz gibi kola iyi gidiyordu be :)
Dün enerji içeçeği bile aldım içtim hey yavrum hey

Canim ben de demiştim sana reduktant madde diye. Benim doktor ilk tahlilimde baktı reduktant madde dedi. Üzerine süt ürünleri kestim geçmedi. Bundan sonra şeker kromatografisi yapıldı . Sıkıntı burda da cikmayinca bırak peşini dedi ve bıraktık. Bu şeker kromatografisini sende bi söyle bakalım. Suna dikkat ettm bi yerde okumuştum sık kaka yapan bazı bebeklerde kanama olabiliyormis. Benimki sık yapınca kan geliyor. Bende bağırsak calistiranlari biraz kesiyorm kendimde o kadar. Sık olmadığı için umursamiyorum çok azaldı bizim ayda 1 geliyor kan.

BiZim kız acayip gazlıydı gazdan dolayı sanırım iki çatlagımız var popoda doktor gösterdi kan burdan gelebilir dedi nitekim kremler işe yarıyor sabırım çok çok az görüyorum şükür alerji testleri dogru sonuç vermeye bilir dedi doktor ama ileri bi tepkisi olsaydı çıkacagını düşünüyorum sonuçta kanda bakılıyor o testten bizede yapacaklar bayramdan sonraya kaldı laktazm damlaya başladım dün bakalım bizde ne çıkacak Süt ürünlerini kesmek bunda çare degil sonuçta bizimde sütümüzde laktoz var ama alerjide öyle degilm miş

Hımm bizimkide gazliydi bencede çatlaklar sebep oluyodur.

Baby monitör diye bir uygulama var kızlar play store dan indirdim. mecbur kalınca kullanılabilir. Bebeğin odasına tlf birakiosunz, aglayinca oraya kaydeytihinjz numaraya arama geliyor. Mesela ben balkon a cikamiyordum akşamları kızım uyurken . Biraz işe yarar.

Deme öyle yaaa, doğum tarihi neydi bebişin... Benim ki bu gece 1 kez kalktıda acık ümitlendiydim yoluna girecek mi diye. 11 nedir arkadaş Allah sabır, güç versin. Öperim anneyi uyutmayan minişini

Noluuurrrr şaka olmadığını söyle. Benimki de 15 kez mizlamistir herhalde.emmiyo da.kucagima aliyom emzirmek icin bayilip gidiyo.agzini bile acmiyor.yerine koyuyorum 5 dakika sonra hıh hih hıh.sinirlerim bozuldu yaa. Yanima dibime aldim o da kar etmedi.nerde o 4 5 6 saatlik kesintisiz uykular.

Bizim doktorda altinci ayda sapitir bunlar saat basi kalkarlar dediydi :) hakketen benimki oyle su an

Aynen açelya ya satılmış bitmiş. Ama 2.el buldum ben let go da. Ordan alıcam inş.

Kız naptın sen enerji içeceği mi içtin
Senin kız enerji patlaması yaşamıştır artık
Ben gazoz içtim bi gün çok canım çekti.1.5 tl yi bi günde bitirdim. Oğlan sabaha kadar kıvranıyor ve sürekli gegirip kustu.

Ben de bazen dikkat etmeyeyim diyorum geçmiştir belki diye ama olan oğlana oluyor.

Deme öyle yaaa, doğum tarihi neydi bebişin... Benim ki bu gece 1 kez kalktıda acık ümitlendiydim yoluna girecek mi diye. 11 nedir arkadaş Allah sabır, güç versin. Öperim anneyi uyutmayan minişini
Sağol canım. 2 nisan doğum . Tam 6.aydayiz işte 2 gündür bu şekilde. Diş fln sandım önce ama so ra doktorun dedikleri aklıma geldi.
Atales şaka değil şaka değil rahat ol:)) 1 ay dayanalim geçecek....... ben cizelgeyi akşam paylaşayım. Uyku çizelgesi vermişti doktor . 6. ay çok komikti zaten delik desikti :)

Neleri yemiyorsın yazsana bi

Neleri yemiyorsın yazsana bi

Bizim dr.herseyi ye annesi canin ne cekiyorsa demisti daha 5 gunluktuk.
Amaaaaa gazli icecek asla icme bebegini dusunuyorsan demisti ben deli olmama ragmen hiccc icmedim gazli icecek.
En azindan 1 yasa kadar sabirrr.
Cikolata yiyorum valla hemde kasik kasik somdiye kadar oyle abarti kusmasida olmadi sukur.Bazen gaz yapti bazen uykusuzluk sonuc herseye alisti tepkisiz artik:))

Amannn allahim 6.ay ayagimiymis bu uykusuzluk ( resmen cildirma halindeyiz uyaniyor emiyor 5 dk.uyuya kaliyor sonra 15 dk.sonra sil bastan onceden emzigi verirdim geri uyuyurdu imkani yok arkadas uyumuyor sinirleniyor hemde nasil agliyor etini sikistirmislar gibi(
Bu sabah emzirdim koydum besigine yagizin odasina gittim ciktim ranzaya orada uyudum pesimden 15 dk.sonra uyanmis aglamis neyseki baba yanindaydi ohhhh uyudum 11.30 kadar mis gibi.Aglamayana meme yok ben terketmesem odayi duymuyor bile beyimiz:
masallah subhanallah cok tatli olmus kizin.
Burdaki kizlar oglanlar secilmis gibi masallah hepsi birbirinden tatli rabbim bahtlarini acik etsin insallah.
Gidip opun benim yerime bakem kuzulari
@agrasifportakal

Son düzenleme:
Umudunu kirmak istemem ama 7.ay mucizesine inaniyor musun :))))

kızlarrr hiiççç ümitlenmeyin valla bu çocuklar yürüyene kadar gecede en az bir yada iki kez uyanmaya devam edecekler.. cevremde 8-10 aylık bebekler var anneleri hala uyandklarını söylüyolar. Bende pek umutlu değilim ackçası bekliyip görcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…