2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Al benden de o kadar.daha demin bütün kıyafetlerimi çıkardım dolaptan hiçbiri üzerime olmuyor koca bir gobegim var nasıl gitcek bu kilolar oturup yuksek sesle ağlamak istiyorum
Yenibişey buldum tarçınlı süt hem süt yapıyomuş hem yağ yakıyomuş tok tutuyomus akşamları içecem birer bardak :KK66: işe yararsa duyururum buralardan olur inşallah
Ben ne vitaminler aldım en iyi şampuan serum gittn doktora vitaminlerede baktırdım hiç bşi çıkmadı doktor normal dökülüceği varsa ne yapsan geçmez doğumdan sonra dedi, srn sdece dha ağır yaşıyosun dedi oluk oluk gidiyo tepem açıldı emzirdiğimz için oluyo galiba bi çocuk doğurduk saçımızı süpürge ettik:)
Valla yaa ne oluk ne oluk hiç bitmiyo dökülmeler ama kararımı verdim kısa kestirecem :KK43: büyüyünce kakariz kafalarına yumurcakların :KK70: şaka maka çok önem veriyodum saçıma içim yanıyor :cry:

Yenibişey buldum tarçınlı süt hem süt yapıyomuş hem yağ yakıyomuş tok tutuyomus akşamları içecem birer bardak :KK66: işe yararsa duyururum buralardan olur inşallah

Valla yaa ne oluk ne oluk hiç bitmiyo dökülmeler ama kararımı verdim kısa kestirecem :KK43: büyüyünce kakariz kafalarına yumurcakların :KK70: şaka maka çok önem veriyodum saçıma içim yanıyor :cry:
Yanlız o tarçınlı süt yagsız süt olmalı diye biliyorum hem acıktırmaz da şekerinide düzenler

Kulağımız kızarıklık vardı geçen hafta boşuna antibiyotik kullanmıştık ama bu hafta hala kulağını tutuyordu kendi dr una götürdük sadece buruno ve antihistaminik verdi yani boşuna antibiyotik kullanmayın alerjide olabiliyo...

Kulağımız kızarıklık vardı geçen hafta boşuna antibiyotik kullanmıştık ama bu hafta hala kulağını tutuyordu kendi dr una götürdük sadece buruno ve antihistaminik verdi yani boşuna antibiyotik kullanmayın alerjide olabiliyo...
Veya dişte olabilir benim oğlum 15 gündür kulağını çekip tutuyordu bizde kulak sandk ama dişi çıktı yavrumun hemde iki tane :)şuan rahat

Benimki 3 ay 10 günlükken dönmeye başladı. Ve gece uykuları da yüzükoyun yaptı. Ben memede uyuyunca sırt üstü bırakıyorum. Bazen öyle uyuyor bazen de dönüyor. Alışır zamanla seninki de.

Benimki hamak beşikte, bebek arabasında bile öyle uyuyor ayrıca:KK70: ayağımda sallarken bile öyle yatıyor ellemiyorum.
Bizimki 2 ayliktan beri yan yatiyordu.hic problem olmuyordu. Dun aksam bir dönme istedigi geldi kiza

Kizim size 1 yapiyor annişleer:KK70:

Eklentiler

• 20160906_085753~2.jpg
    20160906_085753~2.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 117
Kilo alımında da sıkıntı yok çok şükür. Aynen dediğin gibi amin canım
Kizimin kilo alimi düşük degil aslinda.yani.
850
800
700
500
600 olarak aldi. Ama hep en alt sınırda oldugumuzdan dr sebze corbasi meyve puresi falan basla diyor.2 aydir.ben de tamam diyorum ama baslamiyorum.bugun zor tuttum kendimi kabak haslayip.masada kucagima oturtup yese mi acaba diye.
Bir yandan seytan durtuyor.nasil olsa dr corba pure diyor.onlari yiyebiliyosa.senin hasladigin kabagi kendi basina ne kadar yicek ki.dene bi. Ama diger yanim sabreeeettt ne kaldi şurda. Uuufff umarim yarin da sabrederim öbürgün de bir sonraki gün de ...... :KK70:

Şimdiden vermek istiyorsan hazır yerine kendin hazırlasan daha iyi olmaz mı canım. Elma armut şeftali püresi yapabilirsin. Katkılı ürünleri şimdiden verme bence...çünkü uzun süre taze kalması için katkı maddesi mutlaka vardır.

Bu arada pipi ne Durumda.?
Pipimiz iyi Allaha şükür canım teşekkür ederim sorduğun için. Gün geçtikçe iyi oluyor. Doktorumuz dediği için yavaştan başlamıştım ama haklısın 1 ay daha sabretsem daha iyi olucak

Anası kılıklı bir kizim var.sese ve ışığa çok hassas. Ben nefes almaya korkuyorum yaninda.ust kattakiler at kosturuyor sanki.gulis bagisiris masayi ordan oraya cekistirmeler.bi gun soyledim tv sesi geliyor dedim.e daha da soylenmez ki

Anası kılıklı bir kizim var.sese ve ışığa çok hassas. Ben nefes almaya korkuyorum yaninda.ust kattakiler at kosturuyor sanki.gulis bagisiris masayi ordan oraya cekistirmeler.bi gun soyledim tv sesi geliyor dedim.e daha da soylenmez ki
Benim minik de aynı modelden,son derece hassas,benim gibi..Babası uyurken yanında davul çal,duymaz..

X