2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Biz demir ilacı kullanmadık da gerizekalı bi nesil mi olduk töbe yarabbim. Keciboynuzu pekmezi düşünüyorum da dogalını bulmak zor gercekten.burda kòyler var sorcam anca öyle
Ben doktorun söylediğini ve araştırdığımı söyledim. Sana gerizekalısın diyen de olmadı ki, burda herkes duyduğunu paylaşıyor ben de öyle yaptım. Ne yönden alacağın sana kalmış

Kızlar geçen pazartesi 4 ay aşılarını olmuştuk dün farkettim sol bacağında aşı yeri taş gibi olmuş çok korktum dün sağlık ocağına gidemedim yine yollardaydım pazartesi gidecem normalmi sizce başına gelen varmı dokunamıyorum korkudan sanki içinde misket var gibi

Hemşire bize şişerse buz koy demişti ama bizim şişmedi

Bu arada 22 nisan doğumluyuz geçen pazartesi 7700 gram 67cm ydik hareketlere gelince bir iki kere dönmüştü ama tekrarlamadı çünkü dönmek istemiyo paşa hiç sevmez yüz üstü yatmayı yüz üstü yatırınca sırt üstü dönüyor ama sırt üstüyse hiç yüz üstü olmak için çabalamıyo ve yatarken kalkmak istiyo sürekli kafayı kaldırıyo biz elini tutarsak hemen ayağa kalkıveriyo

Kızlar bu arada ben hero baby sütlü pirinçli kaşık mamasini aldım günde 1 kere veriyorum çokta severek yiyor bi sıkıntı olmaz değil mi

böyle durumda buz koy demişlerdi bize canım

Canim benim kızda aynı şurubu kullanıyor 4 gün oldu 12 saat arayla günde iki defa veriyorum uykusunda bir degisiklik olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…