2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
mrb arkadaslar kızım 25 nisan doğumlu.3.160 doğum kilosu..ilk ay cok az kilo aldı.3.ayını doldurdugunda 25 temmuzda 5400 gr mdı.kilosu az mı sizce.görenler de öyle zayıf falanda demiyor ama.ben takıyorum kilosunu biraz.25 agustostosa 4. ayını dolduracak ek gıdaya baslamalımıyım sizce

Bebiş resmi atmayan kaldı mı topicte :) yalsa liste mi tutsak bebişi göstermeyeni içeri sokmayalım

Ay aman boşver kuzu :) bebeklerini belki paylaşmak istemiyorlardir. Nazar vb! Olabilir tercih meselesi ben artık merak etmekten vazgeçtim. Paylaşanlar olarak bi bize yeteriz

günaydım kızlarrr
Haklısın canım bazen ben bile farkında olmadan kıyaslama içine girmiş oluyorum A after_before

Dün doktora gittik kontrole baş kontrolu var dedi göz takibide iyi dedi 130 gr almışız 1 haftada maşallahçok şükür boyumuz 63cm ama bizde babada kısa anada yani ikimizde uzun degiliz şükür cücede degiliz

Şimdi sizeee tamm 10000000 puanlık bir soruuu kakamızda kan vardı doktorun yanında yaptı evet kan bu hemen götürün x hastanesine(x hastanesi son derece memlekete göre lüks) tahlil verin verdik kan gizli kan negatif çıktı tabi 3 gün önce ben yine kan görünce hemen evin yanındaki y hastanesine götürdük (normal sıradan poliklinik gibi bir hastane y hastanesi) orda pozitif çıktı şimdi aklım almıyorr hangi hastane yanılıyor bir z hastanesi bulsam mıı???

Kan için süt antikorlarına bakalım 1 hafta sonra dedi alerji için bir hafta sonra demire başlıcaz bizden böyle bizde resim yüklemedim ama avatar resmimimde keltoş kızım heee bideee gece bizim kız beşiginde sırt üstü nasıl olduysaa yer degiştirmiş aglamasına bir kalktım ne göreyim beşiğin yanlamasına yatıyorr

Kizlarrr nisan bebisleri seçilmisş gibi masallah hepsi birbirinden tatli şirin:))

Kizlar size bir sorum varrr.
Biz daha kan ilacina yeni basladikta bu ilacin degdigi yerden lekesi cikiyormu tecrube etttinizmi daha.
Battaniyesine bulastirdi yigit beyde(
Buyuk oglumda kullanirken aslaaa cikmiyorduda lekesi(

oglum Mendilıne doktu makıneye attim leke cıkmadı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…