2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bugün aşı olduk ateşi 37.6 dan yukarı çıkmadı. Şu an atesimiz yok ve mışıl mışıl uyuyoruz. Kızlar uyumasam başında beklesem gerek var mı? Ateşi yok gece yukselir mi ? Bende çok hastayım ateşim 39 derece başımı kaldircak halim yok ama evlat işte

Oyyy masallaahhhh ne guzel kilo vermissin bebisin kilosuda gayet iyi walla.... ben cok acikiyorum ... yarin ekmegi kesmeye karar verdim ufak ufak baslayayim diyorum bakalim nasil olacakk

Eki Görüntüle 1870127
Herkese hayirli geceler.
Istanbula geldik yagmur getirdik(
Bursada hava cok sicakti yanima tek parca uzun kol uxun alt almadim cocuklar kaldimi ince seylerle bugun alusveris yaptim mecbur:))

masallahhh kuzucuklarimiza hepsi birbirinden tatli allah bahtlarini guzel eylesin insallahhh

Kizlarr bakici ucretlerini ne kadar vereceksiniz? Ben ogretmenim istanbulda yarim gun gelecek ve baska is istemiyorum. Sadece bebegimle ilgilensin haftanin 5 gunu. Sabah 7 oglen 13.00 1000 tl uygun mu sizce? Off ne zormus nasil birakip gidecegim bilmiyorum.

Valla canim 4 yil once oglan annesioldugum da da herseyi erken erken yasadim
Recep ruzgar 3 aylik donmelere basladi
3.5 aylik dis cikartti
6 aylikti siralamaya basladi 8 aylikti yurumeden kosturmaya basladi rabbim saglik versin hala yurumez yavasi yok cocuun ; ))
Simdi 4 ay once kiz annesi oldum oznur simayinda masallahi var
Emekleme denemez ama kendini suruklemeye basladi
Ifadeleri cok net
Yakinda buda hizla yaramazlik yapabilecek konumda olur: )
Yanliz oznur simayin sulari akiyorda dis mis yok
Yaniiii her cocuk kendine has.
Birde ailenin genetik yapisi cocugin gelisimindeki en onemli faktor
Kimselerle kiyaslmam en kiymetlilerimi
Onlar kendilerine has alanlarinda kendilerinin en iyileri:))
Butun kuzulara saglik afiyet versin rabbim..

Hiperaktiflik hareketlilik demek devil kizlar relaaxxx
Recep ruzgar icin bende dusunmustum
Doktora da goturdum buun icin 1 yasinda yoktu
Testler yapiliyor
Ama en onemli ayrinti hiperaktif cocuk sizin soylediklerinize odaklanmiyor
Bisey soylediginizde bir kulagindan giriyor digerine ulasmiyor bile dedi ozaman dr
Simdi bile bazilari allah sama kolaylik versin bu cocukla bu hileraktif galiba diyor
Ama dedill fazla cok fazla enerjik:)
Simdi okulda ogretmenleri ile de gorusuyorum onlarda dikkati yerindw ama hareketli biraz digerlerine gore diyor :))

Günaydın kızlar.

Dün akşamüstü oğlanlar oynasirken birden irkildi. Elini gözüne soktu. Bi baktım gözünün beyazına tırnağı denk gelmiş. Nokta şeklinde kanama oluşmuş. Allahtan tırnakları kesilmişti.Bugun biraz iyileşmiş. Dr a götürmedim .sizce nasıl götüreyim mi? Işığa tepkisi var. Göz kısılması, kızarıklık akinti filan yok.

Bence gotur gene de

Benim pasa da 2 gun once tam 4 aylik oldu ☺ Gecen resim yukleyememistim simdi basarabildim ☺

Eki Görüntüle 1871159 Eki Görüntüle 1871162
Ne kadann saçlı bir bebekkkk maşallaha:)) ay çok tatlı ben bizim keltoşun resmini yükleyemiyorum herkesten kıskanıyorum ayıptır söylemesi :))

Canım kesinlikle geç kalmadan götür bizimki göz pınarının üzerini çizdi kanattı ben hemen götürdüm akşamdı doktoru evden getirdik Allah korusun göz bebegini çizmiş olabilir ve hemen damlayla falan tedavi edilirrr

A after_before ) laf banamıdı yoksa yok kuzum kimseyle kıyaslama yapmıyorum

mesela ben 3 aylık olana kadar yüz üstü yatırmadım doktor yatırma dedi korkuttu aklım olsa yatırırdım kasları kuvvetlenirdi sonrada yavaş yavaş başladık şükür ki bana göre yavrum kafasını tutuyor sadece ellerinden tutunca kalkmak istemiyor kaldırınca kafa geri düşmüyor yani benle konusuyor her sabah günaydın deyince gülüyorr yatakta oynaşıyoruz halısında oynuyoruz iki eliyle tutmaya başladı ve ne bulursa agzına götürüyor

Bugun dr kontrolumuz var inşallah bişey deyip canımı sıkmaz

Canım her ihtimale karşı götür bnce ne olur ne olmaz
Benim pasa da 2 gun once tam 4 aylik oldu ☺ Gecen resim yukleyememistim simdi basarabildim ☺

Eki Görüntüle 1871159 Eki Görüntüle 1871162
Maşallah maşallah Çok şeker bi bebiş
Veee buda benim kızım cümbüş, Zümbüș, zümbüdük, Zümraci, Zümram, Zümra :)) mevlutümüzden ...
ay ay ne tatlı bi kızmış bu böyle yerler seni bak maşallah nazar değmesin Allah korusun meleklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…