2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ne kadann saçlı bir bebekkkk maşallaha:)) ay çok tatlı ben bizim keltoşun resmini yükleyemiyorum herkesten kıskanıyorum ayıptır söylemesi :))

Canım kesinlikle geç kalmadan götür bizimki göz pınarının üzerini çizdi kanattı ben hemen götürdüm akşamdı doktoru evden getirdik Allah korusun göz bebegini çizmiş olabilir ve hemen damlayla falan tedavi edilirrr

@after_before :KK66:) laf banamıdı yoksa yok kuzum kimseyle kıyaslama yapmıyorum

mesela ben 3 aylık olana kadar yüz üstü yatırmadım doktor yatırma dedi korkuttu aklım olsa yatırırdım kasları kuvvetlenirdi sonrada yavaş yavaş başladık şükür ki bana göre yavrum kafasını tutuyor sadece ellerinden tutunca kalkmak istemiyor kaldırınca kafa geri düşmüyor yani benle konusuyor her sabah günaydın deyince gülüyorr yatakta oynaşıyoruz halısında oynuyoruz iki eliyle tutmaya başladı ve ne bulursa agzına götürüyor

Bugun dr kontrolumuz var inşallah bişey deyip canımı sıkmaz
Cok tesekkur ederim canim

• Beğen
Reactions: cle
Bizde bir MAŞALLAH ınızı alırız teyzeleri

20160803_134836.jpg

kizlar mrb ben mayis annesiyimde bisi sorucam simdi benim oglum 37 haftalik dogdu dogum olarak 3 ay 1 haftalik fakat duzeltilmis olarak 2ay 2 haftalik gelisim okarak hangisini baz almaliyiz bazi yerlerde duzeltilmis yas diyorda

X