2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
@sclkvnc ben de sınıf öğretmeniyim canım ama uzak 40 dk sürüyor,müdür ün insiyatifinde olsun da istemiyorum pek anlasamiyoruz :)) bakalım inşallah biraz merkeze gelebilirsem iyi olacak annem teneffüslerde bile getirir :) yoksa ücretsiz izin :KK43:
yalsa yalsa canım benim teşekkür ederim.. cçok ağladı mı :KK43: bi de pansuman zor oluyor mu cçişini yaparken falan ağlıyor muydu :KK43:

Her şey 3 gün. Huysuzluk ağlama oluyor tabiki

kızlarrrr merhabaa nasılsınız hepinizi çok özledim çoktandır giremedim dün kızımın mevlüdü serifini yaptık sonunda :) 4 ay olacak nerdeyse yaf ALLAH kabul ederse inşallah çok yorucuydu ama değdi sizler nasılsınız bebişler nasıll diş çıkaranlar mı olmuş ne :nazar: yalsa yalsa

Evet kuzu :) hosgeldin

Canim üzülme allah beterinden korusun benim kızimda 3 gün hastanede yattı 6 gün antibiyotik iğne yedi geçen ay enfeksiyondan inanki bebekler bizden daha güçlü bende çok dikkat ediyorum pamukla siliyorum her kaka yapmadığı zaman yıkıyorum kuru ıslak öyle uzun süre bezini beklemiyorum ama olduğu zaman oluyor işte bünye meselesi biraz bence.geçmiş olsun şimdiden
Merhaba xnm tahlil sonuclandi klibisella diye bi bakteri varmis urwme 100.000olursa ilac veriyorlarmis,bizim 1000 o yuzden vermedi ilac, haftalik tahlil tekrarlayarak kontrol edicez cogalirsa diye,sen dr a goturdun mu yavrunu

Aynen bende o hatayi yaptım . Şimdi herseye sulaniyor, vermeyince ağlıyor :)
Bi sabah kucagimda tutarak yemek yedim.her lokmami ona veriyorum sanip gülüyoragzini aciyor.ben yiyince agzini yermis gibi yapip surati dusuyor.en sonunda icim acıdı ben de biraktim yemeyi.insallah hep boyle gider.tabakla pesinden kosmak zorunda kalmayiz:KK70:

Kızlar alıntılayamadın herkesi. Sabah çok keyifsiz ve mutsuz kalktı kuzum biz de doktora gittik. Meğer boğazı tamamen yara olmuş kızımın. Salgın varmış o olabilir dedi uçuklu biri öpmüşse olabilir mikrop olabilir dedi. Ama şuan çok çok ağrısı var dedi. Emmek istemeyebilir dedi. Görseniz içiniz gider iki çekiyo sonra ağlayarak kafasını geri çekiyo heralde yutkunurken acıyo :KK43: bir poşet ilacımız var. Çok fena olmuş biraz zaman alabilir dedi iyileşmesi. 37.5 ateşte müdahale edilir 38.5 falan değil dedi ısrarla. Her doktor ayrı bişey diyo. Bugün kakada da 4.günü fitil vermeyin kolay kolay diyen arkadaşlar olmuştu ama bizimki ver rahatlasın hiçbişry olmaz diyo. Her doktor ayrı ayrı bişey diyo kafam çorba oldu. Ateş konusu ve kaka konusu tam bir muamma. Canım çok sıkkın çok
Cok gecmis olsun canim
El ve ayaklarinda kizariklik var mi
El ayak hastaligi var bogazda da yara yapiyor

Sebogelin Sebogelin canım çok geçmiş olsun inşallah çabuk iyileşir meleğin ne kdr dikkat etsekte öpme desekte öpüyorlar hasta olunca da bizi sorumlu tutuyorlar etraftakiler olan bebeğe bide biz annelere oluyor Allah yardımcımız olsun şebnemcim valla çok üzüldüm bebeğine minicikler daha :KK43:
bisque bisque canım biz fisher price oyun dünyası jimnastik merkezi oyun halısı aldk memnunuz tavsiye edebilirim

Sebogelin Sebogelin canım fitili ver bozma moralini bu kadar. Kakayı az emdiği içinde yapamıyor olabilir. Boğaz ağrısı geçsin bi an önce kakayı ozaman daha kolay yapar. Çünkü bizimki emerken yapıyor kakayı üstten gelince alttan çıkıyor. Senin kız az emince basınç olmuyordur ıkınmayada hali yok kuzumun sanırım. Koy fitili iyileşene kadar alışmaz korkma. Annemler kardeşime yeşil sabun sokarlardı bişeycik olmadı :)
Boğazı hemencik iyileşir inşallah iyi bilirim o acıyı su içemezsin.

ya kızlar bizim oğlan yürümek istiyor. Kollarından tutup kaldırınca dikiliveriyor kanatlarından tutunca adım atıyor tekmeliyor. Ee daha oturması bile zararlı olabilir ki oturuyor istemesemde yatırınca kaldır beni diye ağlıyor çünkü. Ama korkuyorum kalçasına felan zararı olur mu diye? Bi sağa bi sola dönüp duruyor yuvarlanıyo da arada ayvayı yedim ben valla. Annem doğduğundan beri diyor hazırlan sen diye :KK43:
Bu yazdığımıda erkek anneleri kıyaslarsa iyi olur, kız erkek çocuk yapısı farklı sonra benimki daha kafayı tutamıyor diye üzülmesin prenses anneleri :)

Oyun halısına vücüduna da küt küt vuruyor bazen. Göbeğine vurdu bugün oha demişim :) bağırsaklarını dökecek :) O oyuncakları tutup asılıyor koparacak birini az kaldı. Hiperaktif felan olmaz demi :/

Oyun halısına vücüduna da küt küt vuruyor bazen. Göbeğine vurdu bugün oha demişim :) bağırsaklarını dökecek :) O oyuncakları tutup asılıyor koparacak birini az kaldı. Hiperaktif felan olmaz demi :/
Bizim oglan da cok hareketli ya
Benim de aklima gelmiyor degil hiper miper Allah korisun
Bizimki de cok saglam vuruyor ayaklariyla
Kollarindan tutunca yurur gibi yspiyor
Bana tirmaniyor bazen :)

Benim kizim 9 aylikken basmiyordu ayaklarini
Yuzustu donmesi de 6 aylikken felandi :)))

Erkek cocuklar daha hareketli oluyor sanirim

Bizim oglan da cok hareketli ya
Benim de aklima gelmiyor degil hiper miper Allah korisun
Bizimki de cok saglam vuruyor ayaklariyla
Kollarindan tutunca yurur gibi yspiyor
Bana tirmaniyor bazen :)

Benim kizim 9 aylikken basmiyordu ayaklarini
Yuzustu donmesi de 6 aylikken felandi :)))

Erkek cocuklar daha hareketli oluyor sanirim
Ohh iyi bari yandaş buldum kendime :)) beni yatakta ittiriyor ya bi sağa bi sola dönüp duruyor uyutmuyor sıpa. Aynı şekildeymiş ikisi de. Herhalde erkek olduklarından kaynaklanıyor

Slm kizlar
Cok fazla giremiyorum herkesler iyidir umarim
Biz bugun tam 4 aylik olduk :)

Fotomuzu profile ekledim yalsa yalsa
Sebogelin Sebogelin kizin yapti mi kakasini bir ara kabizliktan bahsetmistin
Teşekkür ederim Şeymacım. Bugün doktordan gelip ilaçlarını verince biraz toparladı çok şükür. Cumartesi kontrole gidicez inş geçmiş olur. Kaka olayında da şimdiye kadar çok iyiydi ama geçen 6 gün üzerine fitil vererek yaptı kakasını. Bugün de 4. Günüydü yapmadı. Ikındığını görüyrm ama yapmadı çok güzel alttan gaz öıkarıyo ama :) doktor fitil ver dedi yine ama ona da alışır diye korkuyrm.
ayrıca kuzun ne büyümüş öyle maşallah çok tatlı olmuş :)

Cok gecmis olsun canim
El ve ayaklarinda kizariklik var mi
El ayak hastaligi var bogazda da yara yapiyor
Hiç yok görünürde hiç bişey yok. Herkes diştir diştir diyodu huysuzluk ve ağlama vr sadece kafasıbdaki ateş için ama içim rahat etmedi gittik doktora iyi ki de gitmişiz. Boğazlarına bakar bakmaz çok fena olmuş dedi.

Sebogelin Sebogelin canım çok geçmiş olsun inşallah çabuk iyileşir meleğin ne kdr dikkat etsekte öpme desekte öpüyorlar hasta olunca da bizi sorumlu tutuyorlar etraftakiler olan bebeğe bide biz annelere oluyor Allah yardımcımız olsun şebnemcim valla çok üzüldüm bebeğine minicikler daha :KK43:
bisque bisque canım biz fisher price oyun dünyası jimnastik merkezi oyun halısı aldk memnunuz tavsiye edebilirim
Aslı teşekkür ederim canım. Salgında varmış ondan da olabilirmiş öpmekten de ama uçuklu kimse de yoktu ailede.

Sebogelin Sebogelin canım fitili ver bozma moralini bu kadar. Kakayı az emdiği içinde yapamıyor olabilir. Boğaz ağrısı geçsin bi an önce kakayı ozaman daha kolay yapar. Çünkü bizimki emerken yapıyor kakayı üstten gelince alttan çıkıyor. Senin kız az emince basınç olmuyordur ıkınmayada hali yok kuzumun sanırım. Koy fitili iyileşene kadar alışmaz korkma. Annemler kardeşime yeşil sabun sokarlardı bişeycik olmadı :)
Boğazı hemencik iyileşir inşallah iyi bilirim o acıyı su içemezsin.
Canım boğazı daha dün oldu. Kaka olayı 15 gündür var. Geçen 6 gün üzerine fitille yaptı. Bugün de 4. Günü. Emerken ıkındığını görüyrm ama yapmıyor. İnş çabuk iyileşir. Teşekkürler canım

Bi sabah kucagimda tutarak yemek yedim.her lokmami ona veriyorum sanip gülüyoragzini aciyor.ben yiyince agzini yermis gibi yapip surati dusuyor.en sonunda icim acıdı ben de biraktim yemeyi.insallah hep boyle gider.tabakla pesinden kosmak zorunda kalmayiz:KK70:
Aynı bizi anlatmışsın sofrada ağlıyor ağzına bişeyler ver hemen susup yalanmaya başlıyor ama bişeyler vermekle iyimi yaptım kötü mü bilmiyorum :) çok çok az vermeye çalışıyorum eşim çok karşıydı ama bakışlarını görünce biyeri şişecek nasıl bakıyor ver ver diyo :KK70: bide yemek yiyenleri izlerken ağzı açık bi salya akıyor görme :KK57:

X