2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
benim çocuk kafayı tutamıyor daha onla aynı ay doğumlu olanlar tutuyor
12 nisan doğumlu
o yüzden iki gündür kafam çok ağrıyo
ct günü kontrole götürcez
benim kızımda 7 nisan doğumlu.daha yeni yeni tutuyor bana göre doktora götürdüm daha nasıl tutacak dedi.için rahat etsin seninde sende bi göster.ama aynı tarihte doğan çocuklarla kıyaslama her biri farklı benimkisi hala tam dönemiyo yarımyamalak bişeyler yapıyo.ne yapayım vakti saati gelince döner.

E esmsbn
Ya emzirme diyen kim çok merak ettim? Sen de ona "yemek yeme" de. Çocuk toksa emmez zaten. Kusar, diliyle iter ne bileyim tepki verir. Sen döverek emzirmiyorsun ya. ya sabır ya selamet

KıZlar merhaba
Bebeğim 6 gündür kaka yapamıyor
İstanbuldan muğlayA gitmiştik hava değişiminden olabilir mi acaba?
Normal mi değilmi ?
Yarın dr a gitmeyi düşünüyorum eğer bugün de yapmazsa
Bugün de sağlık ocağına 4. Ay aşılarımızı yaptırmaya gidicez orayada bi soruyım ama önce sizden bir yanıt bekliyorum
Bu durumla karşılaşanlar dr unuz ne yaptı fitil ilaç vs verdiyse isimlerini yazabilirmisiniz?

Kızlar Yalın sapitti :) gece aynı Yenidoğan gibi uyaniyor, uyumuyor ağlıyor. Akşam erkenden uyuyan çocuk gece 12 leri bekliyor. Toplam 3 saat uykusu oldu bu gece o da kucakta. Sanırım diğer dişler de geliyor.

Ya ne biliyim doktorum ve sen dışında herkesin doktoru 38.5 da ver diyor. Kafam allak bullak kızım ağlıyo mızıldanıyo. Napsam bilemedim ki

Recep ruzgar 39.6 ya kadar atesle

Valla sabahtan dustum yollara izin islerini ayarlamaya yillik izin yazicam sanirim eylul sonrasina kadar ekimde de is basi yapicam gibi duruyor
Oznur simaya yogurt meyve baslamaliyim sanirim
6 ayi dolduramayacagiz bu gidisle huffff

Kaka yapamayinca gliserin fitil verdi eczane bilir zaten hepsi onu veriyor. Yağ fitil

Ya ne biliyim doktorum ve sen dışında herkesin doktoru 38.5 da ver diyor. Kafam allak bullak kızım ağlıyo mızıldanıyo. Napsam bilemedim ki
Bide ben ates oldugunda banyo kuvetini ilik suyla doldurur icine cocugu koyarim
30 35 dk uzerine suyu dokerim oolee serinler
Ama asla soguk degil su dirsekle olculmus ilik su :)
Nasil oldu bebisin??

Canım benim eşim iri ben ufagim ama eşimin kemik yapısi iri oğlum doğduğunda da şişman değil ama iriydi doğum kilosu 3400. Benim süt de yetmedi başta hastanede kaldı vs mama verdik sonra sut arttı mamayı bıraktık mamayı bırakınca uzun süredir anne sütü alıyor zaten mama verirken de düzenli değildi öyle günde 1 2 kere 30 cc tadımlık. Ben de boğazımdan hiç kısmadım açıkçası ne bulsam yedim 3 kilo fazlam var. Inşallah seninki de kendi yediğinde toparlanacaktir

Emziren ve adet gören anneler. 114 gunluk oğlum ve ben dün akşam adet görmeye başladım.sanirim süt azaldı göğüslerim hiç dolmadı sızlamadı ve oğlum sabaha kadar memede durdu mızirdandi sut azalmis olabilir mi

Buarada Yalın emekliyor :) yüzüstü dönünce ileriye aslancığıni koyuyoruz ikına ıkina ilerliyor hop ulaşıyor ve yiyor. 4.5 aylık emekledi yani :) "hızlı Yalın" onun adı

benim kızımda geri geri gidiyor hemde bayağı yol alıyor arkasına bişey (duvar, sehpa, sandalye ) gelipte onu engelleyene kadar gidiyor bu yüzden 2 dk tek bırakamıyorum

mama kullanan anneler tavsiyelerinizi bekliyorum sma kullanıyorduk yememeye başlayınca ve kakası yeşil olunca hipp combiyotik e geçtim ama onuda yemiyor uykusunda yediriyorum tabi her zaman mümkün olmuyor ne yapacağımı şaşırdım netten tadı güzel mamaları araştırıyorum eskiden ( yani 2,5 aylık olana kadar) iştahla mamasını bitiriyordu şimdi ne kadar aç olursa olsun mümkünatı yok o biberonu ağzına almıyor , aldığında da eveleyip geveliyor

yüksek yerlerde bırakmıyorum artık yerde yatak yaptım eski park yatağının yatağını yere serdim üzerinde debeleniyor
çoğu zaman sürünerek başka yerlere gidiyor. halının üzerine örtü sermeyi düşünüyorum toplar makinaya atarım tertemiz olur çünkü elleri sürekli ağzında

benim kızımda geri geri gidiyor hemde bayağı yol alıyor arkasına bişey (duvar, sehpa, sandalye ) gelipte onu engelleyene kadar gidiyor bu yüzden 2 dk tek bırakamıyorum

Geri yana falan garip garip gidiyordu da artık bildiğin emekliyor çoook tatlı oluyor. Emekleyince bebekler cook tatli

Ilk önce sma almıştık sonra bebelac aldık sonra tekrar sma. Son aldığımız sma yi yemedi ama bebelac i iştahla icerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…