2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhabalar kizlar.bende 6 haftalık hamileyim.4. Haftamda doktoruma gittim.vajinal ultrosanla 5 mm.lik keseyi gorduk.gec dollenme dedi.ilaclarimi verdi.iki hafta sonra gel dedi.bende pazartesi gidicem.cok korkuyorum kalp atisini duyamam kese bos olur diye.

mutsuzperi .!.:
Çok geçmiş olsun bide serum mu alıyosun bulantı yüzünden mi ?Ah şu günler en zor zamanlar herlade yinede şükür halimize ama bende cok zor geciriyorum yataga baglı hasta gibiyim resmen :KK43: Allah yardımcımız olsun bakiyim bende deniyim o sütü

Evet malesef bulanti yuzunden canim. asiri sivi kaybi beni iyice kotu yaptigi icin serum takviyesi aliyoruz birde beslenmem cok cok az oldugu icin 2 dilim etimek 1 dilim seftali gibi. Zararlari minimalize etmek amacli.

Yok canim enfeksiyon yok yaparken yanmam da yok zaten. Oyle degisik bi aci hissi oluyor. Belki ani harekettendir canim bebiste biseycik yoktur endiselenme rahim buyuyor belki de ondandir.arada agri sizi benimde oluyor. Hatta bu aralar cok da bel agrim var oturmak yurumek zulüm
idrar tesi yaptırmış mıydın enfekfisyon olmasın

Benim gibi olan varmı. ?
normalde adetlerin düzenli değilse geç döllenme olabilir. ama 4. hafta için kesenin görünmesi bile iyi bir şey geç döllenme gibi gelmedi bana. ben 4+2 de 5mm kesemi görmüştüm genelde 5 -6 haftalar gibi görünüyor kese. bence anormal bir durum görünmüyor. rabbim bilir hakkımızda hayırlısını içini ferah tut

Yok canim enfeksiyon yok yaparken yanmam da yok zaten. Oyle degisik bi aci hissi oluyor. Belki ani harekettendir canim bebiste biseycik yoktur endiselenme rahim buyuyor belki de ondandir.arada agri sizi benimde oluyor. Hatta bu aralar cok da bel agrim var oturmak yurumek zulüm

iyi Allah korusun enfeksiyon falan. zaten çok zorlanıyorsun. tüm midesi bulanan arkadalar inş geçer hemen.:KK36:
eşimde kasların zorlanmıştır diyo. kaç haftadır yat yat kas kalmadı:KK70: geçen gün biraz yokuş ve merdiven çıktım alt baldırlar ağrıdı

Kızlar bebeğim artık benimle değil eve geldik dinleniyorum. Hiç birşey için üzülmeyin ben 3 haftadır yatiyorum ilaç ilaç kaç farklı Dr. Gittim beslenmeme okadar dikkat ettim yattım Dinlendim ama meleğim tutunamadı :KK43: herşeyin hayırlısı tabiki. Ama şunu anladimki Rabbim ne isterse o telaş etmeyin.. Mide bulantiniza şükredin mesela minik bir kalp sizi heyecanlandirip midenizi bulandiriyor. Daha güzeli varmı. Kullandığınız ilaçlara şükredin mesela içinizdeki meleğin enerjiye ihtiyacı var ve ilaç kullanıyorsunuz. Herşey kısmet ne yaparsak yapalim Rabbim isterse oluyor. Sanırım forma girmem artık şimdi hepinize sağlıkla sihhatle tadını çıkararak endiseniz olmadan güzel bir Nisan 2016 diliyorum. Bu yıl bebeklerinizle sizin yılının olsun inşallah kendinize iyi bakın kizlar. Vakit varken tadını çıkarın mutlu olun

Kızlar bebeğim artık benimle değil eve geldik dinleniyorum. Hiç birşey için üzülmeyin ben 3 haftadır yatiyorum ilaç ilaç kaç farklı Dr. Gittim beslenmeme okadar dikkat ettim yattım Dinlendim ama meleğim tutunamadı :KK43: herşeyin hayırlısı tabiki. Ama şunu anladimki Rabbim ne isterse o telaş etmeyin.. Mide bulantiniza şükredin mesela minik bir kalp sizi heyecanlandirip midenizi bulandiriyor. Daha güzeli varmı. Kullandığınız ilaçlara şükredin mesela içinizdeki meleğin enerjiye ihtiyacı var ve ilaç kullanıyorsunuz. Herşey kısmet ne yaparsak yapalim Rabbim isterse oluyor. Sanırım forma girmem artık şimdi hepinize sağlıkla sihhatle tadını çıkararak endiseniz olmadan güzel bir Nisan 2016 diliyorum. Bu yıl bebeklerinizle sizin yılının olsun inşallah kendinize iyi bakın kizlar. Vakit varken tadını çıkarın mutlu olun
canım ne desem acını hafifletmeyecek biliyorum. rabbim yardımcın olsun. daha önce aynı şeyleri yaşadım daha ileri haftalardaydım. hiç kimse hiç bir söz teselli olmamıştı. inş en kısa zamanda içini kıpır kıpır yapacak bebişin olur sağlıklı ve sıhatli.

Merhabalar kizlar.bende 6 haftalık hamileyim.4. Haftamda doktoruma gittim.vajinal ultrosanla 5 mm.lik keseyi gorduk.gec dollenme dedi.ilaclarimi verdi.iki hafta sonra gel dedi.bende pazartesi gidicem.cok korkuyorum kalp atisini duyamam kese bos olur diye.

Benim de geç döllenme oldu. Adet tarihime göre 7+6 falan olmam gerekirken 6+3 şu anda bebeğim. Kalp atışını daha 3 gün önce görebildim. Bence hiç korkma canım Pazartesi görürsün inşallah.

Nisan olmasa da başka bir ay başka bir topikte yine mutlu haberlerinle burada olursun inşallah canım. Allah her şeyin hayırlısını en hayırlı zamanda verir inşallah.

bugün kendime PsiBands bulantı bilekliği aldım dayanamayıp. Bilek içindeki akupunktur noktasına basınç yaparak bulantıyı azaltma mantığıyla çalışıyor. Kaybettiğim 50 lira olsun diye düşündüm, ilaç almak istemiyorum zaten sersemlik var... Şimdi biraz daha iyi hissediyorum, ancak bende bulantı ve yemek yiyememe var sadece, kusma yok, onu da belirtmek isterim...

Kizlar merhaba 2015 nisan annesiyim. Sizin forumu gordum bir merhaba deyim dedim. Umarim hepinizi cok guzel aylar bekliyor. Sag salim hepiniz bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz insallah. Ben hamileligimin son 5 ayini yatarak gecirdim dr um bile son aya kadar riskli ve cok umutlanmiyalim dedi. Su an cok sukur yavrumu dogurdum 5 aylik olmak uzere:nazar:. Darisi basiniza. Unutmayin hersey allahtan. En onemlisi lutfen ve lutfen sakin moralizi bozmayin hep pozitif kalin. Bu cok onemli. Hepinize sevgiler:KK200:

Bende seabands aldim cok buyuk umutla vanda oldugum icin kargo hala gelmedi umarim yarin gelir ve ise yarar..
bugün kendime PsiBands bulantı bilekliği aldım dayanamayıp. Bilek içindeki akupunktur noktasına basınç yaparak bulantıyı azaltma mantığıyla çalışıyor. Kaybettiğim 50 lira olsun diye düşündüm, ilaç almak istemiyorum zaten sersemlik var... Şimdi biraz daha iyi hissediyorum, ancak bende bulantı ve yemek yiyememe var sadece, kusma yok, onu da belirtmek isterim...
e

Kızlar bir şey sorcam az önce lavaboya gittim peçeteyle kurularken açık pembe gibi kan vardı
öğlende olmuştu az size öyle bişey oldumu doktora gideyim mi

X