2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben ayrıca folik asit kullanmıyorum. Sadece decavit kullanıyorum. Doktor içinde folik asit var dedi. Ayrıca folik asit vermedi. Decavit in içeriği de resimdeki gibi.Eki Görüntüle 1623041
Canim fazla bi folik asit yok. Ben 1.5 mg aliyorum sen 0.8 mg bemiks c den ayrica vinalac immunitium diye de bi multivitamin kullaniyorum icebildigim gunler. Yani zarari olsa doktorun neden vitaminli bi kompleks versin ki? Bende decavit kullanmayi isterdim ama inanilmaz bulantımi arttiriyor.

Te
P pelinirmak Yok canim kalcadan benim esim yapiyordu bu zamana kadar izmire gidincede bi poliklinikte yaptiricam mecbur. Ağrılı bir igne hatta yagli biraz ama napayim vajinal kullanamıyorum. Sen doktorunu bir ara konus ben igne yaptirmaya raziyim de bakalim ne diycek vajinal kullandigin icin enfekte oldugunu hassas oldugunu falan bir anlat. Bulanti ve kusmam var hatta siddetli mide agrim var 2 3 gündür. Ama progesterondan mi dersen sanmıyorum gecen gebeligimdede boyleydim.
tesekkür ederim arkadaşım bir sorayım Dr Uma Allah acil şifalar versin

Kizlar dun bimden devam sütü varya bim markali onu aldim umutsuzca acip icmeyi deneyeyim bari dedim. Bu sutler demir vitamin mineral baya iyi gecen gebeligimdede milupanin icmistim ama onun tadi berbatti. Bugun bunu doldursum bi bardak vanilyali bir aromasi var tadi baya iyi hosuma gitti midemi bastirdi hala kusmadim. Deneyin isterseniz tavsiye edebilirim.

Canim fazla bi folik asit yok. Ben 1.5 mg aliyorum sen 0.8 mg bemiks c den ayrica vinalac immunitium diye de bi multivitamin kullaniyorum icebildigim gunler. Yani zarari olsa doktorun neden vitaminli bi kompleks versin ki? Bende decavit kullanmayi isterdim ama inanilmaz bulantımi arttiriyor.
Sence 0.8 mg folik asit yeterli midir peki?

Kizlar dun bimden devam sütü varya bim markali onu aldim umutsuzca acip icmeyi deneyeyim bari dedim. Bu sutler demir vitamin mineral baya iyi gecen gebeligimdede milupanin icmistim ama onun tadi berbatti. Bugun bunu doldursum bi bardak vanilyali bir aromasi var tadi baya iyi hosuma gitti midemi bastirdi hala kusmadim. Deneyin isterseniz tavsiye edebilirim.
Canım devam sütü bebeğe verilmiyo mu dogru mu anladım ben hangisi tam olarak

kizlar sabah kalktigimdan beri sol kasigim agriyor distan az bir elimi koydugumda bastirmadan aci hissediyorum. boyle olan oldu mu hic. daha dun gittim dra bebisim iyiydi.

Ani hareket falan yaptin mi canim incinme agrisi falan mi acaba? Benimde tuhaf bisey biraz tuvaletim gelince idrar kesemde inanilmaz bi aci hissi oluyor . Tuvalete gidince hemen geciyor. Vicdan azabi yapiyorum bebegim de rahatsiz olmus mudur diye

ay süt beni mahfeder normalde.
reflüm var

Canım devam sütü bebeğe verilmiyo mu dogru mu anladım ben hangisi tam olarak

Evet bebege verilenlerden canim bim markali olan kolumda serum var bitsin bakip markasini da yazarim. Suan zaten yeterince vitamin mineral destegine ihtiyacimiz var sadece inek sutu yerine onu iceyim demistim doktorda onaylamisti gecen defa. Onu aldim ictim.

Evet bebege verilenlerden canim bim markali olan kolumda serum var bitsin bakip markasini da yazarim. Suan zaten yeterince vitamin mineral destegine ihtiyacimiz var sadece inek sutu yerine onu iceyim demistim doktorda onaylamisti gecen defa. Onu aldim ictim.
Çok geçmiş olsun bide serum mu alıyosun bulantı yüzünden mi ?Ah şu günler en zor zamanlar herlade yinede şükür halimize ama bende cok zor geciriyorum yataga baglı hasta gibiyim resmen :KK43: Allah yardımcımız olsun bakiyim bende deniyim o sütü

sabaha karşı farkında olmadan sağ kolumla gerindim galiba birden acıma oldu. sonra sol tarafıma döndüğümde sol tarafımdaki acıyı hissettim. uyurken naptım bilmiyorum.şimdi sol yumurtalık tarafında acıma var. sanki hemen derinin altında elimi deyince acıyor. benim bebişte sol tarafa doğruydu:KK57:

X