2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Tam olarak aynı durumdayız, sıkıntı yok, bunları söyleyince doktorum mutlu oluyor hatta :)
Biraz daha sıkcaz dişimizi artık, yarısı bitti bu sürecin, 3 aydan sonra hepimiz rahatlarız inşallah....
Bu sabah başından beri hiç olmadığım kadar kötü başladım güne, hemen hafif birşeyler atıştırıp dinlendim biraz ama iş beklemez tabi , kalktım geldim ofise... iş konusunda şansım kendi işimiz olması,
Diğer arkadaşlara sabır ve kolaylık diliyorum Allah güçlerini arttırsın,
Nazım eşime sadece :) aileler, arkadaşlar, henüz bilmiyor 3 ayı bitirince söylemeyi düşünüyoruz,
Sonuç olarak 1 yıl önce düşük yaptım onun acısından stresinden sonra şu anda yaşadıklarım karşısında güçlü durmaya çok kafaya takmamaya çalışıyorum, Allah kaybetme acısını kimselere vermesin,
Bu halime şükredip içinde bulunduğum durumu iyi düşünerek iyi geçirmeye çalışıyorum....
Dua edin bol bol, kafanıza takmayın rahat olmaya çalışın,
Nefes egzersizleri yapın, doktorunuza danışın okuyun doğru nefes alıp verin, mutlaka yenebilecek şeyler vardır araştırın ufak ufak yemeye çalışın,
Hiçbişey bulamazsanız, kıvırcık-domates-havuç bol limonlu, üzerine peynir (kaşar öneririm) doğrayın, ekmeği kızartın tost makinasında onuda koyun ufak ufak üstüne, azıcık da tuz , salata yapın onu yiyin :) işe yarıyor (yağ koymayın)

Kizlarr benim hep aglayasim geliyo napicam bebegimi etkiler diye cok korkuyorm ama kendimi tutamiyorm
Hiiç bişey olmaz merak etme. Bu dönemde herkesin hormonları alt üst olmuş durumda sebebi de bu zaten. Vücudumuz bebeğe alışmaya çalışıyor hormon salgılıyolar, organlar kenara çekilip bebişe yer açıyor. Normal bunlar bebeğe hiç bişi olmaz :)

tmam canım bnm takipteyiz çok güzel olacK inşallah hep birlikte Yasin okumak :)

naçizane bir tavsiye, hemen hemen herkes whatshap kullanıyor, grup oluşturup whatshapdanmı yapsak bunun takibini organizasyonunu ... yine burdan paylaşım yaparız ama dediğin gibi herkes her gün giremeyebiliyor foruma... telefondan daha sağlıklı olur sanki...

Bir Dr. Daha gittik insan kabullenmek istemiyor. Ama meleğin artık yok kürtaj için bekliyoruz. Çok üzgünüm cokkkkk hayırlısı inşallah

Bir Dr. Daha gittik insan kabullenmek istemiyor. Ama meleğin artık yok kürtaj için bekliyoruz. Çok üzgünüm cokkkkk hayırlısı inşallah

Allah sabır versin arkadaşım, isyan etmeyin sabırlı olmaya çalışın, olur inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir bebeğin, vardır her şeyde bir hayır...

Arkadaslar acil yardim edin lutfen ben 6+1deyim doktorum dekavit verdi vitamin ilaci ama arastirdigim dadariyla 4.aydan itibaren kullaniliyormus ben suan folikasit trio kullaniyorum dekavitte ayni isi goruyormus ve folik asitle bir kullanilmazmis . Sizede verdimi doktorunuz kafam cok karisti

Kaybı olan arkadaşlara Rabbim sabır versin, inşallah en hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat nasip eder Rabbim size.. Çok üzüldüm...

Benim de 15.20 de ilk randevum var. Üzücü haberlerden sonra insan tedirgin oluyor. Bakalım doktor neler diyecek. Çok heyecanlıyım. İnşallah iyi haberlerle dönerim. Allah a emanet olun...

AzRASILAM dr.a gitcektin dun nasilmis bebis canim

oh ne güzel maşallah şanslısın azrasılam :) benim gibi olan pek arkadaş yok demek ki. doktora gitcektin sen sorular hazırlamıştın :) naptın ne ettin bizle de paylaş :)

dr u çok beğendim tüm sorularımı cevapladı

halsizlik bulantı çarpıntı el ayak yanması ateş basması el yüz kızarması hepsi normal dedi :)

1 ay sonra görüşelim dedi

Bencede zor oluyor bazen buraya bakmak inanın bazen bu sayfaları cepten okurken bile içim bulanıyor

Canım banada verdi ama ben çok bulantı yaptığımdan içmiyorum Dr a da söyledim oda tamam içme 12.haftadan sonra içersin dedi

dr u çok beğendim tüm sorularımı cevapladı

halsizlik bulantı çarpıntı el ayak yanması ateş basması el yüz kızarması hepsi normal dedi :)

1 ay sonra görüşelim dedi

gece bende de çok fena ateş basması oluyor. hatta dün gece o kdr çok oldu ki cam açtım yattım dayanamadım artık. ben de bunu merak ediyodum demek normalmiş iyi bari :)

Ben 15 gündür sadece decavit kullanıyorum. Hiçbir yan etkisi de olmadı. Doktoruma güveniyorum. Dördüncü aydan itibaren kullanıldığını hiç duymamıştım. İçinde folik asit de var evet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…