2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar hamileliğini yeni öğrenenleri, keseyi görenleri,kalp atışını duyanları ayrı ayrı tebrik ederim. dün bizde gittik dr a pembe akıntım geliyordu dr endişe edilecek bişey olmadığını söyledi. kesemiz büyümüş henüz kalp atışı yok haftaya yada sonraki hafta duyucaz inşallah. 5.haftadaymışım ben sat a göre 7 ama gec yumurtlamışsındır dedi. progestan verdi, düşüğü engelleyici nitelikte değil kasık ağrını hafifletir dedi. progetanla ilgili bilgisi olan varmı?

Satim 11 haziran Ben 11 temmuzda yaptirdim hemen kesede gorunmemisti bebekte gorunmemisti daha 801.4 cikmisti satima gore 4 haftalikti beta hcg herkese gore degisiyor sanirim onu ben pek anlayamadim canim @hiras
anladım canım evet kişiden kişiye değişiyor demekki.. benim de sat 7 haziran.. tarihler çok yakın :)
hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi en iyi hissettiğim gün bugün çok şükür.. hep bi bulantı bi halsizlik hali vardı..

Kızlar sizde de aşırı şişkinlik var mı ben sanki 5 aylık gibiyim şimdiden bu nasıl geçer patlıycak gibi karnım Sabah kalkıorm dümdüz yarım saat sonra hiçbişey yemesem de davul gibi şişiorm anlamadım ben bu işi

Selam kızlar çok stres yapıyorsunuz sanki biraz relax olun Telaş yapmayın herşey Olacağına varıyor
Ben gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta çok köyü miğde yanması bulantı halsizlik uyku hali yaşadım iştahsızlık ana çok şükür geçti gitti inşallah tekrarlamaz sizin de geçer
Ilk hamileliğimde yani kızımda hiç bulantım vesaire olmadan 9ay geçirmiştim mesala

Sat tarihi ile ultrason arasındaki bebek haftasına takılmayın benimde ilk hamileliğimde satıma göre geriydi ultrason haftası
Geç Döllenme vs olur bunla karşılaştırma yapmayın bebekleri hiç
Çok şükür 6 Yaşında sağlıklı bir kızım var ben mesala Bhcg testimi yaptırdım daha kadın doğumcuya bile gitmedim bekliyorum biraz Zaman'ın geçmesini kese var bebek yok bebek var kalp atmıyor gibi cümleleri duyup stres olmamak adına

Hayirlisi olsun insangercekten uzuluyor bugun gittimde keseyi goruruz beta hcg artar demistm ama az arttgni duyunca uzulmemek elde degil insan korkuyor 13 unde 140 22 sinde 895 elham yapmayin diyorsunuzda ilk hamileligim cevremizdekilere soyledik ve gercekten uzuluyorum korkuyorum elimde degilki

Herşey güzel olacak tatlı anniş

aynı sorun bende de var resmen 4 aylık hamile gibi geziyorum kaskatı bir karınla kabızlık, gaz sıkıntısı hepsi var resmen pantalonlarıma sığmıycam nerdeyse umarım geçer

aynen canım ya zaten zayıf değilim ama göbeğim yoktu benım ya kendimi kocaman hissediyorum

tatlım kayısı yee kabızlıga bırebır walla sıskınlık degılde gegırme war cok fazla su bıle gaz yapıyo

kayısı pek işe yaramadı aksine midemi bulandırdı o nedenle acı yıyorum sankı bıraz daha ıyı

Canim o kabizliktan dolay ayrica gaz sikismasi vardir ondan dolayii kavunn yee kabizligaa iyi geliyor birde boll suu :) kilonn ne kadar :)

78 kiloyum canım zaten zayıf değilim ama göbeğim yoktu yanı

Merhaba aynıları bende de vardı ama bugün biraz azaldı sonra düşününce tarihe baktım adet olmam gereken 2.ay yani her adet öncesi yaşadıgım ödem gibi yorumladım şimdi biraz azaldı çünkü

acaba dogru dıyorsun benımde 2. regl dönemim olabilir mi acaba

Canim haklisin ama kendi adima konusuyum benim ilk gebeligim oldugu icin biraz fazla heycanliyim tecrubesizlikten kaynakli ve insan merak ediyo hersey yolunda mi saglikli mi yasadiklarim normal mi diye bu topikte o yuzden acilmis birbirimize yardimci olmak bilmedigimiz seyleri ogrenmek ve bi paylasim yapmak icin eminim ikinci cocugum oldugunda bu kadar paniklemem rahat olurum ama simdi surekli icim kipir kipir cuma gunu biran once gelse de bebegimin kalp atisini duysam diye yerimde duramiyorm bu belki bazi arkadaslara tuhaf gelir ama yapi meselesi kimimiz cok rahat olabiliyoken kimimiz benim gibi yerinde duramiyo

canım korkma herşey Allahtan dua et benimde yavaş ilerlemişti, ağlama krizlerine bile girdim boşuna üzğyoruz kendimizi herşey olacağına varıyor...

Evet cok yakın ard arda doguma giricez :) benimde en kötü hissettigim gün bugün :) kasıklarım agrımasa hamile oldugumu bile anlamicak kadar belirtim yoktu ama bi kac gundur halsizlik basladı ve midem bulanmazdı hic ilk defa bugun bulanıyor kafamı hic kaldırmıyorum.

Var canım bende de oluyor birsey yemiyorum ama karnım her an tok gibi cok su iciyorum ödem atsın diye hemde bebise yarasın diye

canım muhtemel sende görürsün. evet benim de satımı 8 haziranla değiştirdi. benim düzenli değildi zaten reglim. canını sıkma kafada kuruyo insan ama rahat ol.

Arkadaşlar bendede hafif kabızlık vardı sabah aç karnına ılık su için birebir.Tavsiye ederim çok rahatladım ben

Rahat olun hcg artmış azalırsa sorun oluyor mesala ben kızımdan önce bir de kimyasal gebelik yaşamıştım hcgm çift rakamdı gün be gün azalıp regl olarak sonlanmıştı gebeliğim mesala

Kızımda bende sizin gibi çok sabırsızdım bu çok normal sadece olumsuz düşünmeyin diye yazdım çünkü stresle bebeği etkiliyoruz üzüntü strese gelmiyor gebelik sizde bilirsiniz ki inşallah hepimiz zamanı geldiğinde bir bir doğurcaz bebekleri

ne biliyim bi bitki çayı olsun bi bişey olsun yokmudur bunun bi çözümü acabaa

ne biliyim bi bitki çayı olsun bi bişey olsun yokmudur bunun bi çözümü acabaa

Hic bilmiyorum ki dr a gittigimizde soralım aslında ben icmiyorum normal cay falanda icmememiz gerek ya vucutta bir vitamin eksikligine sebep olabilir diye önlem olsun diye sadece su iciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…