2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar ne zamandır uğrayamadım memleketim Eskişehir deyim çok şükür gebeliğim iyi ilerliyor sizlerde iyisiniz inşallah??

ayy harmecım duygularıma tercuman olmussunnn :) bız napıcaz boyleeee

Canim senle hemen hemen ayniyiz bende cuma gunu gitcm kalp atisi icin ins duyariz

sizde de şişkinlik varmı karnım 4 aylık olmustur azbiraz kabızlıkta var taş gibi göbeğim bebiş hemen kendını bellı etmıs olamaz dımı

sizde de şişkinlik varmı karnım 4 aylık olmustur azbiraz kabızlıkta var taş gibi göbeğim bebiş hemen kendını bellı etmıs olamaz dımı

aynı sorun bende de var resmen 4 aylık hamile gibi geziyorum kaskatı bir karınla kabızlık, gaz sıkıntısı hepsi var resmen pantalonlarıma sığmıycam nerdeyse umarım geçer

tatlım kayısı yee kabızlıga bırebır walla sıskınlık degılde gegırme war cok fazla su bıle gaz yapıyo

Canim o kabizliktan dolay ayrica gaz sikismasi vardir ondan dolayii kavunn yee kabizligaa iyi geliyor birde boll suu :) kilonn ne kadar :)

Bende simdi 5+6 dayim daha yeni basliyor :) ayy vallahi dedigin gibi bulasik makinasi aksamdan beri beni bekliyor hahah pasakliligimda ortaya cikti :))) insallah benimkide gecer tez zamanda :)

Gozun aydin canim Allah hayirli saglikli evlat olmasini nasip etsin. Benimde kese ilk gittigimde gorunmedi 4+5 te gorundu canim korkma

Kızlar o kadar evhamlısınız ki şaşıyorum bazen yazdıklarınıza.İşi birazda ehillerine bırakın yani.Güveneceğiniz bir doktor buldunuz mu daha fazla sorgulamayın bazı şeyleri.Bazen çok şey biliyor olmak bilmemekten daha fazla tehlikelidir.Hamilelik tamamen hormon işi,ve siz o kadar gereksiz stresler yaşatıyorsunuz ki kendinize kötü bişiy olmayacaksa bile davetiye çıkarıyorsunuz.Hamile kalmak için nasıl çırpındık şimdi hamilelik sevincini yaşamak yerine bebeklerimizi kaybetme stresiyle bu güzel günleri zehir ediyoruz.Unutmayalım ki herşey olacağına varır.Dağ başında yaşamıyoruz ki hepimiz doktor kontrolündeyiz,ne gerekiyorsa anında yapılıyor zaten.Sözün özü;bırakın bı evhamları hamişiz hepimiz bunun keyfini çıkarılım

Seninle durumumuz ayni gidiyor beni tsrif ettin benimde kontrolum ayni muayene sonradi bilgilerimizi yazalim kese boylarini falan bende yarin gidecem...benim sata gore 1 hafta gerideydi bakalim ne oldu cok heyecanliyim

hayırlı uğurlu olsun :) evet bence de henüz erken.. benim keseyi gördüler bebek yok dediler ne sıkıntılar yaşadım kaç gün ama meğersem erken olduğu için görünmemiş bebiş boş yere üzülmüşüm :)

Bende simdi 5+6 dayim daha yeni basliyor :) ayy vallahi dedigin gibi bulasik makinasi aksamdan beri beni bekliyor hahah pasakliligimda ortaya cikti :))) insallah benimkide gecer tez zamanda :)

geçer geçer ev işleri kalsın bebişlerimiz ve biz sağlıklı olalım da gerisi boş..

bir de senin beta hcg kaç çıktı ve ne zaman baktırdın?
ben daha bebek ultrasonda görünmüyorken baktırmıştım 62,477 çıkmıştı çok uçuk değil mi bu rakam yaaa???

Merhaba aynıları bende de vardı ama bugün biraz azaldı sonra düşününce tarihe baktım adet olmam gereken 2.ay yani her adet öncesi yaşadıgım ödem gibi yorumladım şimdi biraz azaldı çünkü

Satim 11 haziran Ben 11 temmuzda yaptirdim hemen kesede gorunmemisti bebekte gorunmemisti daha 801.4 cikmisti satima gore 4 haftalikti beta hcg herkese gore degisiyor sanirim onu ben pek anlayamadim canim @hiras

Seninle durumumuz ayni gidiyor beni tsrif ettin benimde kontrolum ayni muayene sonradi bilgilerimizi yazalim kese boylarini falan bende yarin gidecem...benim sata gore 1 hafta gerideydi bakalim ne oldu cok heyecanliyim
ewet cnm yarın gıdıcem yazarım keseyı gordukte ınsallah yarın bebısle kalp atıslarını duyarızzz :) ama ınankı bulantıdan hıc bırseyın tadı tuzu yok kendımede esımede hayatı zından etmekten baska bı ıse yaramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…