2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben doktor ve hastane kararımı verdim. özel koru hastanesinde inş doğum yapmayı planlıyorum aylin anıl arslana gitmeyi düşünüyorum. doğum paketi alırsam 5.500 civarı bir fiyat çıkıyor tabi şimdilik pazarlık yapmadık. tum muaneler+doğum+ikramlar+kapı süsleme+tüm tahliller+ emzirme egitimi + sınırsız kalp dinleme ne diyorsunuz?

henüz erken canım bir iki haftaya başlar ama umarım başlamaz benimde gecen hafta başladı herkez kokuyor parfum kullanamıyorum araba tutuyor zor duruyorum değişik birsey yanı uyku desen ooo ıse gelmesem uyurum bol bol :) yogurt yıyemıyorum yıyınce cıkarıyorum kı ben cok severdım o nedenle acele etme keyfini çıkar

Sat benim 11 haziran 5.hafta da iken de dr 3.5 mm görmüştü 4 haftayla uyumluydu hiç bir belirti yok bende sadece çok gaz şişkinlik ve kasiklarim ağrıyör senin ilk keseyi ne zaman gördün kaç mm
Bende 7+11diye gittim 6+2gozuktu 4.67 mm mis yarin tekrar kintrole gidecem insallah gelisimi guzeldir. Cunku 1 hafta geriden geliyorum birde bel agrim cok bugun...korkuyorum

merhaba arkadaşlar.. ben de mart annesi olacağım inşallah.. 32 yaşındayım, 44 aylık bir oğlum var.. plansız ve süpriz bi gebelik oldu.. henüz doktora gitmedim.. tatildeyiz şuanda, doktor işi dönüşe kaldı. Son adetim 11 haziran..
oğluma hamilelliğimde de çok güzel paylaşımlarımız olmuştu kadınlar kulübü forumda.. umarım bu hamileliğimde güzel bir diyalog yakalarız.
hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

hoşgeldin hayırlı olsun şimdiden. umarım hepimiz sağlıklı hamilelikler geçiririz. tecrübeli annelere ihtiyacımız var :):)

yoğurt için güzel bir tarif verebilirim :):)
4 yemek kaşığı yoğurt
2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
1 meyve (küçük küçük dilimleyin)
üstüne tarçın serpin miktarı size kalmış.

şahane bir tadı oluyor hem meyve hem yoğurt tüketmiş olursun

hoşgeldin hayırlı olsun şimdiden. umarım hepimiz sağlıklı hamilelikler geçiririz. tecrübeli annelere ihtiyacımız var :):)

sağol canım. sıfırdan başlamış gibiyim.. çok değişik bir duygu, oğlumdaki kadar heyecanlı değilim, daha soğukkanlı karşıladım.. ama bakım konusunda filan çok tedirignim.. sanki herşeyi unuttum. oğlumu şuanki yaşında aldım kucağıma:)
kucağımıza gelince hatırlarız heralde:)

Kizlar cevap yazacak olan yok mu sizinki nasildi?

çok erken.. oğlumda 6. haftada keseyi, 8. hafta kalp atışlarını duymuştuk hatırladığım kadarıyla.. morelini bozma bişey yoktur.

Sat benimde 11 haziran ilk gebeligim ayrıca keseyi gördünüz mü dr gittin mi

B
Bende 7+11diye gittim 6+2gozuktu 4.67 mm mis yarin tekrar kintrole gidecem insallah gelisimi guzeldir. Cunku 1 hafta geriden geliyorum birde bel agrim cok bugun...korkuyorum
Bende çok korkuyorum canım seni çok iyi anlıyorum kalp atışını duymak istiyorum dr normal dedi beta hcg ile uyumlu kese dedi betam yeterince 2 katı yukselmedi

TESEKKUR EDERIM KIZLAR BU HAFTALARI SAGSALIM ATLATIRIZ KALP ATISLARINI DUYARIZ INSALLAH

sıkma sen canını her şeyin pozitifini düşün ki öyle olsun Allah büyüktür. bir sorun olsaydı doktor sana söylerdi zaten. hem bak bebiş var artık sen üzülürsen o da üzülür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…