2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Belki bebisin guzel gelismistir onun icin demistir 7haftanin icinde olacan gittiginde pit pit lari duyarsin insallah

Alla alla kafam karisti iyice on gun sonra gel kalp atisini duyarz dedi bana gore daha 6 haftalik olck doktora gore 7 haftalik olck gittigimde kesin sormam lazim

Canım doktorlar kesenin boyutunu ölçüp büyüklüğe göre haftayı belirliyor. Ölçüm çok hassas 1 mmlik ölçüm farkı hafta hesabını değiştiriyor. Bebeğin büyüdükçe ağırlığı boyu arttıkça ultroson senin gebelik haftandan farklı sonuç verebiliyor. Yani bu ölçümün doğruluğu usg makinasına ve doktorun elinin marifetine kalmış

Cok sukur Allah tamamini erdirsin. Bende gittim ufak birsey goruyorum ama net degil dedi aslinda zayifim ama gobekteki yaglanmada etkili olabilir dedi pazar gunu yeniden gidicem gunler nasil gecicek bilmiyorum
Çok zor geçiyor günler düşünme canım zaten bayram telaşı geçer bir şekilde inşallah hayırlısıyla kalp atışlarını da duyariz

Hmm anladim canim tesekkur ederim

çok teşekkürler amin inş. acile gitmek aklıma gelmedi yarın yolaa çıkıyorum inş. bayramdan sonra pazzartesi veriririm artık diyorum. şu an için zaten kese görüp kalp atışını duymadan ben gebeyim diyemiycem. geçmişte yaşadığım bi olulsuzluktan dıolayı. inş hayırlısı ve sağlıkla hepimizin kucağı dolar :)

Merhaba kizlar bugun 5+0 ve kesem gorunmedi net olarak, ufak birsey goruyorum ama pazar bir daha gel dedi.. Aslinda kilolu degilim ama gobekteki yaglanmadan da kaynakli olabilir dedi. boyle olmasi normal mi acaba benim ilk gebeligim.
bildiğim kadarı ile 5. hafta karından görünmüyor transvajinal görünebilirdi. inş en yakın zamanda görürsün.

Gozun aydin darisi bizim basimiza
Siradaki randevu 21 temmuz :/

Be

Benimle de bir gün var. Bugün embriyo 3,33 mm'di. Kalp atışı gözüküyordu, ama dinletemedi.
Evet sizinlede bir gün var gözüküyor ama sanırım bizim hesap yanlış çünkü 14 temmuzda benim kesem 1.58 cm di ya gelişme geriliği var yada geç döllenme bilemedim .

bildiğim kadarı ile 5. hafta karından görünmüyor transvajinal görünebilirdi. inş en yakın zamanda görürsün.
Canım ben 5.Haftada göbekten bakıldı ve görüldü üstelik zayıf da sayılmam gayet göbüşüm var yağla fln alakası yok yani belki haftan tahmin ettiğinden daha az dır gec döllenme olmştr yda

Merhaba kizlar... Bende 6+5 hamileyim. Rabbim dinleyen tum kadinlari nasip etsin. Benim ilk hamileligim. 4defa test yapildi ikisini doktor yapmisti positief cikti. Ama hicbir hamilelik belirtisi yok. Sadece sol yumutalikta agri var. Hatta bugun sol bacagima vurdu. Haftaya carsamba doktorda olucam. Kalp atislarini duymak istiyorum. Dualariniza ihtiyacim var.

Hayırlı olsun canım hamileliğin.İnşallah kalp atışlarını duyduğunda daha rahat hissedeceksin kendini..Beta hcg dışında başka testler yaptın mi?

Kızlar birşey sorcam ben az önce internetteki gebelik hesaplama yapinca doğum yapacağım tarih 10 mart gözüküyor yanlış mı hesapladim bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…