2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vajinal niye bakmadım cnm benim rahim arkada olduğu için hiç Görünmedi karından mecbur vajinal baktı gördük çok şükür.

bildiğim kadarı ile 5. hafta karından görünmüyor transvajinal görünebilirdi. inş en yakın zamanda görürsün.

Canım ben 5.Haftada göbekten bakıldı ve görüldü üstelik zayıf da sayılmam gayet göbüşüm var yağla fln alakası yok yani belki haftan tahmin ettiğinden daha az dır gec döllenme olmştr yda

Kızlaaarrr esim 5 haftalık nasıl görünmez diye sabahki doktordan eve gelince arastırma yapmıstı sinirlendi ve az önce baska dr a gidiyoruz kalk dedi gitttiik veeeeeee bebegimin kesesini gördüüüükk sükürler olsunnn 30 tem kalp atısı icin cagırdı 4 haftalık civarında dedi bir sürü bir sürü talimatlar verildi 14 gün sonrada burada yasam bulgusu görücez ona gore dedi :)

Çok zor geçiyor günler düşünme canım zaten bayram telaşı geçer bir şekilde inşallah hayırlısıyla kalp atışlarını da duyariz

Bizdee gördüüüükkk baska doktora gittik hemde ultrason cihazını koyar koymaz pıt oradaaaa esim cok sinirlendi bugunden sonra aksam internetten arastırdı vee görünmesi gerekiyor diye dr aramaya basladı cok telas yaptı bi panik yaptı baska bi dr bulduk gittik vee keseyi gördük sükürler olsuuunn gördüükk :)

Yumurtlama tarihini biliyor musun? Geç döllenmedir muhtemelen.
Ben adetleri düzensiz olan biriydim ama 6 aydır düzene girmişti 16 mayıs regl tarihin ortalama 32-33günde bir regl oluyordum 17 haziranda bhcg 40 ile hamile olduğumu öğrendim sonra düzenli yükseldi ve 29 haziranda 5,7 mm kese gördük 7 temmuzda 1 hafta sonra 9,7mm kese ve 1.9 mm embriyo 14 temmuzdada 1.58 cm kese ve 2.2 mm embriyo 24 temmuza randevu verdi kalp atışı duyamassak kürtaj sanırım

Ben adetleri düzensiz olan biriydim ama 6 aydır düzene girmişti 16 mayıs regl tarihin ortalama 32-33günde bir regl oluyordum 17 haziranda bhcg 40 ile hamile olduğumu öğrendim sonra düzenli yükseldi ve 29 haziranda 5,7 mm kese gördük 7 temmuzda 1 hafta sonra 9,7mm kese ve 1.9 mm embriyo 14 temmuzdada 1.58 cm kese ve 2.2 mm embriyo 24 temmuza randevu verdi kalp atışı duyamassak kürtaj sanırım
Canim niye kurtaj anlamadm

Bizdee gördüüüükkk baska doktora gittik hemde ultrason cihazını koyar koymaz pıt oradaaaa esim cok sinirlendi bugunden sonra aksam internetten arastırdı vee görünmesi gerekiyor diye dr aramaya basladı cok telas yaptı bi panik yaptı baska bi dr bulduk gittik vee keseyi gördük sükürler olsuuunn gördüükk :)
Gözünüz aydin canim kaç mm söyledi mi

Ayy duyarsın inş. Bol bol su iç, istirahat et.

snowball0680 ben hollandadayim. Burada herseye ebe bakiyor. Beni herhangi bir teste yonlendirmedi. Eko icin 8agustos randevum var ve bende cok gec. Anlamiyorum ya bos gebelikse... Sanki hic umurlarinda degil. Yada ben gereksiz yere paniek oluyorum. Burayi ve sizleri buldugum icin sanki birazdaha guvendeyim...

Canim niye kurtaj anlamadm
Çünkü günü geçmiş oluyor kalp atışı duyamassak ölü sayacak dr yada kromozom olarak geri gelişmemiş olacağından gebelik sonlandırma işlemi yapılıyor .inşallah öyle olmaz ama hayırlısı ne ise Allahdan gelen ona boynumuz kıldan ince sonradan üzülmektense baştan bir kez üzülmek daha iyidir.

Çünkü günü geçmiş oluyor kalp atışı duyamassak ölü sayacak dr yada kromozom olarak geri gelişmemiş olacağından gebelik sonlandırma işlemi yapılıyor .inşallah öyle olmaz ama hayırlısı ne ise Allahdan gelen ona boynumuz kıldan ince sonradan üzülmektense baştan bir kez üzülmek daha iyidir.
Ayy cok gelmis canim ya ins duyarsn ins bi sıkıntısı yoktur bebisın dualarm seninle canim

Kızlar benim gebeliğim 6 haftalık şuanda. Keseyi gördük ama miyom var bende şuan için herhangi bir sorun yok dedi dktr ama takip etmek gerekirmiş inş büyüme yapmaz hepimiz inş bebişlerimizi sağsalim kucağımıza alırız

X