2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Annelik boyle bisey sanirim. Daha simdiden bi susam tanesi kadarkenden bile elin yüreğinde. Hepimizde ayri bi endise korku. Cok guzel bi duygu. Rabbim bize bagislasin miniklerimizi
Benimde hic belirtim yok gecen hafta midemde cok gaz oluyordu bu yuzden hep oguruyordum,simdi oda yok hafiften goguslerim aciyor okadar
oglumdada boyleydi hic mide bulantisi yasamadim
Allah hepimize dogumlarinida gostersin insallah

Bence cinsiyeti kız cnm cnk kızların değeri çok hızlı artmiyor beni eltimin de hamilelgin de öyle olmuştu. Rabbim hayırlı hamilelikler nasip etsin ins cnm :)
Sezencîm sana defalarca yazdım sildim yazamadım ama tek söyleyebilceğim sabret dua et hayırlısı buymuş de bu bizler içinde gecerli yarın ne olcgını bilmiyoruz ki hersey nasip senin hakkında hayırlısı buymuş belkide cok daha güzel günler seni bekliyor bunun olscgı buydu ve oldu de yoluna bak güzel günler çok yakında senin için buna inanıyorum

tekrar test yap pozitif çıkarsa hamilesindir yani niye sevinmeyesin içimde tutamazdım ben :)))
bi test daha var ama aynı marka. aynından iki tane almıştım. saılsa merak ederim yaparım birşey çıkmaz daha erken ddiye düşünmüştüm. 17 si son adet tarihim onu bekleyim diyorum gelmezse tekrarlarım. zaten pazartesi de kan vermeeye giderim inş :KK70: hala bi netlik yok. zaten hoş kalp atışını duyana kadar benim için netlik kazanmıycak zaten. şu an kan tahlilinde bile görsem kalp atışını meraka bekliycem inş.

Ben de öğretmenim arkadaşlar benim de ilk gebeliğim çok bilgim yok izinle ilgili fakat araştırmıştım tabi Allahın izniyle doğum çok güzel vakte denk geliyor izin açısından ikinci dönem okulda olmayız nasipse .16 hafta iznimiz var bunun 8 haftası doğum öncesi 8 haftası sonra kullanılabilir ama sorunsuz bir gebelik geçiriyorsanız son 3 haftaya kadar çalışabilir raporu alıp önceki 3 haftayı da doğum sonrasına aktarabiliyorsunuz.arada birkaç hafta kalıyor o vakitlerde de rapor alıp öyle geçiştiririz inşallah.
Ogretmenlerin oldugu bir grup mu kursak su izin konulari icinn ayrica

ben 8-9 saatlik yolculuk yapıcam bu akşam çıkıyoruz yola allah nasip ederse doktor bir şey olmaz dedi ve bu sıralar yolculuğum biraz fazla olcak inşallah bir sıkıntı olmazda bir yerden geride kalmam :)
Kızlar bnde yarın il dışına cıkacgım yolculuk bni endişelendirse de doktorum gayet rahat konustu iki saatte bir kalkıp yürümen gerek sadece dedi denizede gir dedi fakat ben kararsızım burda kalsamda pek oturup dinlencgm yok sürekli ayaktym hamile dglken daha tembeldim wallahi korkuyorum ama yine de durmuyorum artık Allaha emanet

B
Kızlar bnde yarın il dışına cıkacgım yolculuk bni endişelendirse de doktorum gayet rahat konustu iki saatte bir kalkıp yürümen gerek sadece dedi denizede gir dedi fakat ben kararsızım burda kalsamda pek oturup dinlencgm yok sürekli ayaktym hamile dglken daha tembeldim wallahi korkuyorum ama yine de durmuyorum artık Allaha emanet[/QUOTE buarada doktorum bana progestan fln vermedi ama yolculuga cıkmadan herhangi bi riske karsı yanıma alsammı yazlık yerlerde bi sıkıntı olsa dahi bulamam belki bayram günü

kızlarrrr şimdi dr dan geldim kese geçen hafta 4mm idi şimdi 16 mm olmuş ve yolk sac da oluşmuş ancak kalp atışı duyamadık henüz dr 21 inde tekrar gel dedi sizce normalmi ha bu arada bahsetmiştim benim geç döllenme satımla bir gitmiyor yanı 5 haftalık falan şuan.. normalmi böyle olması :KK43:
Benim de geç döllenme. Sat 20 Mayıs, normalde Şubat annesi olmam gerekirken yumurtlama 1 hafta geç olduğu için Mart annesi olacağım inş. Tahmini doğum gününü de ona göre hesapladım. O yüzden ona göre beklentilere giriyorum. Ama ben de yarın kalp atışını göremezsem moralim çok bozulacak.

kızlarrrr şimdi dr dan geldim kese geçen hafta 4mm idi şimdi 16 mm olmuş ve yolk sac da oluşmuş ancak kalp atışı duyamadık henüz dr 21 inde tekrar gel dedi sizce normalmi ha bu arada bahsetmiştim benim geç döllenme satımla bir gitmiyor yanı 5 haftalık falan şuan.. normalmi böyle olması :KK43:

cnm yolk saç oluşmuşsa problem yoktur allahın ıznyle hc korkma..şuan kalp atsnın duyulmaması cok norml cunku gününden gerıde gidiyor oda sanrm geç döllenmeden kaynaklı..ben dün vajinal duydum .karından 7 haftalık olması gerekiyor duyulması için

Canim ya senin tshin kacti beimki 5.89hap atiyorum ama ggünde bi tane doktora gitcktm ama bugunde yetisemedim yarin da tatilmis bayramda ins bi sıkıntı yasamam korkuyorum
Gebelikten once 7 idi, tiroid hapı kullandım doktoruma gidip, normale indşrdik, 1.45 lerde hamile kaldım. Su an o.59 her gun hap kullanıyorum tiroid destegi ve bir omur kullanacagız gibi gorunuyor.. Bayram sonrası mutlaka endokrin uzmanından randevu almalısın.

Hic bozulmasin ben her hafta gidiyorum ásama asa ma 6+6 yiz kalb atisi gormedik daha gec döllenme 8+6 sata göre
Benim de geç döllenme. Sat 20 Mayıs, normalde Şubat annesi olmam gerekirken yumurtlama 1 hafta geç olduğu için Mart annesi olacağım inş. Tahmini doğum gününü de ona göre hesapladım. O yüzden ona göre beklentilere giriyorum. Ama ben de yarın kalp atışını göremezsem moralim çok bozulacak.

Hcg degerleriniz kaçtı? Benim
12. Gün 559
15. Gün 2100 lerde idi....cogul gebelik mi diye meraklandık ama tek miniğin kalp atışını duyduk 6. Haftada.
Hcg değeri yüksek çıkan var mı benim gibi?

Merhaba kızlar,
Bu sat ve bat dedikleriniz nedir? Ben yeniyim ya hiç bilmiyorum :))
@esmaa_91 canım üzülme herşeyin hayırlısı nasip ne zamansa o zaman olması daha hayırlı hem sağlıksız olsa daha zor değil mi?
Bide bana bu dışardan aldığım sütler kokuyor gibi geliyor hazır sütlerdende içmek istemiyorum habire dondurma yiyorum :)) bişey olur mu ki acaba?
Benimde sol kasığım ve sol bacağım ağrıyor bugün biraz çok yürüdüm hala geçmedi ya korktum bişey olmaz demi?

X