2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bayramda bende 12 saatlik otobüs yolculuğu yapıcam bir sıkıntı olucağını düşünmüyorum
tebrik ederim. ağlıkla bebişi kucağınıza alırsınız inş. sat neydi sizin. benim 17 haziran. eğer hamile isem sizinle beraber ilerleyeceğiz gibi geldi ondan merak ettim.

kızlar ben dyaanamadım test yaptım ikinci çizgim silik çıktı. hamile olabilirm aranıza katılırım inş. dileğim test yanlış değildir, ya da kimyasal gebelik değildir, ya da ne biliyim varsa da inş sağlıklıdır.. hepinizin bebeklerinin sağlıklı olması hayırlısı ile kucağınza almanız dileklerimle. eşlerinize ne zaman verdiniz güzel haberi? ben şimdi bu test sonucuna göre sizce söylemeli miyim. bi aksilik olursa hayal kırıklığı yaşanmasını da istemiyorum. kararsız kaldım sizce ne yapmayılım?

Eklentiler

• P_20150715_142303[1].jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 62
Canım ilk duyduğumda nasıl ağladığımı sana anlatamam tüm hayallerinin yıkılması bebeğinin seninle olmaması en çokta ona başladığım battaniyesinin yarım kalması. ...Ama rabbimin sinavindayiz bu yüzden bu yaşıma kadar hicbi zaman isyan etmedim ve rabbim tarafından en güzel şekilde mukafatlandirildim.bundan sonrada öyle olacağına inanıyorum zamanı geldiğinde de en güzel haberlerı vericem ins size.ama tabiki o zamana kadar sizi bırakmam hepinizin yeri bende çok ayrı takipteyim :)

Cok saol canım rabbim isteyen herkese hayırlısı ne zaman ise o zaman nasip etsin insallah

Cok saol cnm geçti gitti çok şükür.iyiyim dinleniyorum bugün ancak vakit bulabildim.sen neler yapıyosun cnm bebis nasıl ?
Allahım tekrar yaşatmasın... Biz iyiyiz ne olsun pazartesi dr a gittik hcg 826 çıktı benimki pek nazlı:) Vajinal muayne yaptı dr umda keseyi gördü çok şükür ama çok küçük dedi haftaya gel dedi bakalım haftaya tekrar gidip durumumuz nedir öğrenicez.

Bence cinsiyeti kız cnm cnk kızların değeri çok hızlı artmiyor beni eltimin de hamilelgin de öyle olmuştu. Rabbim hayırlı hamilelikler nasip etsin ins cnm :)

kan testi yaptır hemen sonucu kesinleştir, ben eşime çift çizgi görünce direk söyledim dayanamadım :)

biz şarköye gidecektik bayramda dr ilk 8 hafta yolculuk önermiyoruz dedi. erteledik

şimdi rahat rahat tatiline git...denizine gir eşinle yazın tadını çıkar sen zaten ikiz de isterdin kim bilir belki de öyle olur...canım ben de düşük yaptım 12 haftalıktı hemde ....onu koruyamadım...nasip değilmiş demekten başka çaremiz yok...Rabbim tüm bekleyenleri kavuştursun bebişleri ile...

Şimdi doktordan dönüyorum. Kesem gelismemis istenilen boyutta değilmiş şekli bozuk dedi dusucek bu dedi bebek yok içinde belkide boş gebelik... haftaya tekrar gelicem gelişmesi %10 dedi. malesef aramızdan ayrılıyorum bütün heveslerimm kursagimda kaldı. Sağlıksız bi gebelikmis

Oy kuzum ya çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm vardır burdada bi Hayır en iyisini allah bilir bu mübarek kandil gününde duaları seninle
Cok saol cnm allah razı olsun benimde dualarim sizinle merak etme ayrmılıyorum aranizdan hepinizin bebislerinizin haberlerini takipteyim

Zaten 2 tane daha planladığımız tatil vardı arkadaşlarımız lâ inş güzel bir tatil geçirmeyi düşünüyorum cnm stressiz bir şekilde sonrasında da rabbim ne zaman nasip ederse :)

herşe
herşeyin hayırlısı canım üzülme moralini de bozma herşeyin başı sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…