2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kuzum afyon sat 17 haziran tahmini doğum 24 mart

Canim bende keseyi bugun gordum 4+5 gunluk dedi benim sat gore kucul geldi bana normalde 5+4 olmasi gerekti senin kac haftalik dedi
kuzum ben biraz erken öğrendim adete 4 gün kala testte çıkmıştı yani benim daha 4 haftalık tam bugünde allatn baktı keseyi gördü bir şey demedi kan değerim 1400 senin kaç

kuzum ben biraz erken öğrendim adete 4 gün kala testte çıkmıştı yani benim daha 4 haftalık tam bugünde allatn baktı keseyi gördü bir şey demedi kan değerim 1400 senin kaç
Canim bende adete 4 gun kala ogrendim o zaman kanda 684 du bi daha yaptirmadim bugunde dr gittim kese gorundu cok sukur keseleri gorduk simdi sira kalp atislarini diymada

Canim bende adete 4 gun kala ogrendim o zaman kanda 684 du bi daha yaptirmadim bugunde dr gittim kese gorundu cok sukur keseleri gorduk simdi sira kalp atislarini diymada
canım değerlerimiz yakınmış birbirne benim bugünde 1400 çıktı işte 20 gün sonra tekrar gitces inaşşalh ilaç falan verdimi

Kızlar ben lafraise; kullanıcı adımı degistirdim.
Bu gece rüyamda dogum zamanının geldigini gördüm. Nasıl bilinc altıma yerlestiyse artık bu korku doktora yalvarıyordum ne olursun sezeryana al beni diye :) galiba esimin normal oluyorsa tabiki normal dogum yapacaksın baskılarından kaynaklandı. Ben zaten öyle dayanıklı degilim. En en en en en en korktugum an.. Galiba gercekten doktora yalvarıcam

Allah'ın izniyle inşallah bende mart annesi olacağım kesemizi henüz görmedik bu hafta ya da haftayadedi doktor görürürüz inşallah .. geçen sene dış gebelik yaşamıştım,tedirgin beklemedeyim keseyi görmeden rahat edemicem, Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder

Canım çok şükür iyiyim düşündüğün için sağol pazartesi gittim dr a değerim 826 olmuş muaynede etti çok küçücük keseyide gördü çok şükür. Alttan muayne etti sanırım üstten baksa görünmezdi, kesende daha çok küçük ölçülmüyor henüz haftaya tekrar gel dedi.Biraz midem karışıyor bulantım çok yok iyiyim çok şükür.Sizde ne var ne yok nasıl geçiyor günleriniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…