2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydinnnnn dr gittim ve cok sukur kesemizi gorduk 4+5 gunluk dedi devlet hast. Dr. Fazla bisey demedi haftaya kendi dr gidicem haydi arkadaslar sizlerden de haberleri bekliyorum bugun cogu arkadas dr. da

aynen bende de ara ara adet olacakmışım gibi karın ağrısı oluyor onun dışında hiçbir belirtim yok bayramdan sonra özel hastaneye gideceğim devlet hastanesinde sadece kan değerine baktı ve ay sonunda tekrar gel dedi başka da bir şey demedi siz keseleri falan görmeye başladınız bana bir açıklama yapmadı doktor
beta degerin kac ortalama 5 haftalikken gozukuyor kese yarin randevum var insallah gorebiliriz

aynen bende de ara ara adet olacakmışım gibi karın ağrısı oluyor onun dışında hiçbir belirtim yok bayramdan sonra özel hastaneye gideceğim devlet hastanesinde sadece kan değerine baktı ve ay sonunda tekrar gel dedi başka da bir şey demedi siz keseleri falan görmeye başladınız bana bir açıklama yapmadı doktor
Canim bana da aciklama yapmadi devlet hast. dr. Ozelde rahat rahat herseyi soruyosun

çok kötü :KK43::KK43: çabuk geçer inşallah kusmuyorum ama sürekli bulantım var bişey yemeye korkuyorum :KK43: sende durum nasıl canım?
canım bende de tuhaf bır hıs oluyor içim bulanıyor ama yogun degıl bugun dun bıraz daha kotuydu kı mınıbus yolculugu sonrası ıse gelınce ıstıfra ettım mecbur :KK22: ama böyle gırtlagında bır yumru varmıs gıbı senınde oylemı

canım bende de tuhaf bır hıs oluyor içim bulanıyor ama yogun degıl bugun dun bıraz daha kotuydu kı mınıbus yolculugu sonrası ıse gelınce ıstıfra ettım mecbur :KK22: ama böyle gırtlagında bır yumru varmıs gıbı senınde oylemı
Aynen yaa heran sanki kusacakmış gibiyim.Bneimde işyeri uzak servsle gidip geliyorum.Sabah poşet alıyorum yanıma serviste kusuyorum çünkü :KK43: şimdi aradım salıya çektim randevuyu.Perşembe gidecektim haftaya.Salı sabah gidecem.Hem inşallah kalp atışlarını duyarız hemde bu bulantımla ilgili doktora danışırım.

X