2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar akşam üstü kahverengi lekelenmem oldu hemen doktora gittik ve şükür kese mızı gördük :KK66: çok güzel bi duygu be bebeği göremedik bir hafta sonra görürüz dedi inş hersey güzel olucak :KK66:

Şehir dışına cikabilirsiniz tabiki. İlk olduğu için telasinizi anlıyorum. Birinin doktoru demiş ya hamilelik bir hastalık değil diye. Hamileliginizde düşük tehlikesi vb.olagan üstü bir durum yoksa. Normal hayatınıza devam ediniz. Zira 8 ay kadar sonra buna fırsat bylamayabilirsiniz.

Bugün kalp atışı duymak için gittik ama daha erken dedi kese 19 mm. Kese 25 mm. Olunca bebek görülüp kalp atışı duyulur müş öyle söyledi doktor.

Kızlar akşam üstü kahverengi lekelenmem oldu hemen doktora gittik ve şükür kese mızı gördük :KK66: çok güzel bi duygu be bebeği göremedik bir hafta sonra görürüz dedi inş hersey güzel olucak :KK66:
InsAllah cnm leke icin progestan kullan yat ve dinlen
Benimde kahverengi lekelenmelerim oldu ilac kullaniyorum ins bende gorurumm keseyi cok sevindim adina
Progestan kullan cnm yat ve dinlen
Bugün kalp atışı duymak için gittik ama daha erken dedi kese 19 mm. Kese 25 mm. Olunca bebek görülüp kalp atışı duyulur müş öyle söyledi doktor.
cnm ayniyiz seninle keseyi gördük minik kesemizde vsr sukur henuz bevek yok pszartesi bizim randevumuz

Canim sana daha oncede yazmistim. Zeynep hn mi muayene oldun vajinal mi muaye etti... Merak ettim benimde persembe randevum varda ona gore gideyim nasil gecti muayene...????
Merhaba cnm
K.bakma gec okudum yazdigini
Zeynep hanima gitmedim
Ben Avrupa yakasinda oturuyorum
Annem Anadolu yakasinda,annemde kalip oyle Zeynep hanima gidiyorum.
3. Ayimda falan Zeynep Hanima baslarim ben.Burdan gitmesi zor oluyor.Vajinal bakmaz saniyorum ama yinede sen tedbirli git derim.Bende oyle yaptim

Biz de eşimin memleketine gidecektik hamile olduğumu öğrenince ben gitmeketen vazgeçtim uzak yol sonuçta o yüzden söylemek zorunda kaldık. Keseyi görünce söyledik ama ben kalp atışını duymadan hiç istemiyordum kimseye söylemeyi aslında.
Ya biz aynı şehirdeyiz saklamak biraz zor olacaktı.Çünkü bulantılarım başladı .Bayramda kesin anlarlardı:-)akrabalar bilmiyor ama sadece aileler biliyor :-)

günaydın anneler anne adayları :KK200::anneadayı: hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza alırız inşaALLAH nasılsınız bulantılar ne durumda :KK71:

Gunaydin anneler gününüz guzel gecsin insAllah
Günaydın güzel anne ben güne çok iyi başlayamıyorum maalesef bulantı gözümü açıyorum gün boyu devam ediyor gerçi kusmuyorum ama sürekli bulantı olduğu içinde yemek yiyemiyorum sende durumlar nasıl tatlım?İnşallah hafif geçiriyorsundur:KK68:

günaydın anneler anne adayları :KK200::anneadayı: hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza alırız inşaALLAH nasılsınız bulantılar ne durumda :KK71:
çok kötü :KK43::KK43: çabuk geçer inşallah kusmuyorum ama sürekli bulantım var bişey yemeye korkuyorum :KK43: sende durum nasıl canım?

Insallah cnm progestan kullaniyorum 12 saatte bir ilaci aldigimdan beri kahverengi leke gormedim cok sukur. Agizdan aliyorum ilaci uyku yapiyor tek sikintisi bu

Birde adet olacakmisim gibi ara ara agrilarim oluyor sizde de var mi agri?
aynen bende de ara ara adet olacakmışım gibi karın ağrısı oluyor onun dışında hiçbir belirtim yok bayramdan sonra özel hastaneye gideceğim devlet hastanesinde sadece kan değerine baktı ve ay sonunda tekrar gel dedi başka da bir şey demedi siz keseleri falan görmeye başladınız bana bir açıklama yapmadı doktor

X