2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende aranızdayım artık ☺️ 5 haftalık hamileyim ve bugün keseyi gördük inş 10 gün sonra da kalp atışlarını duyarız. Aranızda bayramda şehir dışına çıkacak olanlar var mı ben de kararsız kaldım bi zararı olur mu

Kizlar simdi fark ettim hafif kahvarenkli akintim olmus...
Belimde agriyor acile gitmeli miyim ?
Oglum cok yoruyor beni :-(

inşallah canım benim bebişin seninledir dualarım seninle...4 gün kala herkes öğrenmeyebiliyor çıkmazsa stres yapma sakın tam gününde bile öğrenebilrsin[/QUOTE
teşekkür ederim canım güzel kalbin için. bende testlerimi aldım yarın sabahı bekliyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    189,5 KB · Görüntüleme: 47
merhaba kızlar benımde bugündü doktor randevum çok şükür bebeğide kalp atışınıda duyduk mucızevı bı andı rabbım ısteyenn herkese yasatsın ınsallah..6+3 günlük tam gününde ılerlıyor dedı bıde bı kac test verdı bayramdan sonra yıne çagırdı

Gözünüz aydın tarihlerimiz aynı fakat bizim doktorumuz şehir dışında bayramda o yüzden kalp atışlarını bayramdan sonra bakalım dedi.zaman geçmek bilmiyor darısı tüm bekleyenlerin başına. Clexanı siz de kullanıyordunuz değil mi yanlış hatırlamıyorsam?

Kızlar kese görüpte dış gebelik olurmu
Olmaz guzelim
Herkese gÜnaydınnnn...

Arkadaslar bişi sorucam kahverengi lekelenmem var diyenler. Acaba bu nası bi kahverengi koyu kahvemi yoksa böyle sütlü kahve gibimi
Koyu kahverengi kum gibi bnm 12 hazirandan bu yana var adet gunumden buyana
Günaydın canım:KK3:benim bulantılarım başladı bana yardımcı olun kızlar yaa çok kötü bişey yiyemiyorum :KK43: midem ağrıyor sürekli ve kabızlık sorunu yaşıorum :KK43: tavsiyesi olan varmı o_O
sabahlari ilik su ve keciboynuzu incir erik kaysi

Kizlar simdi fark ettim hafif kahvarenkli akintim olmus...
Belimde agriyor acile gitmeli miyim ?
Oglum cok yoruyor beni :-(
Canim progestan alman lazim kahverengi aki ti korkutmasin seni ama ihmal de etme

Gözünüz aydın tarihlerimiz aynı fakat bizim doktorumuz şehir dışında bayramda o yüzden kalp atışlarını bayramdan sonra bakalım dedi.zaman geçmek bilmiyor darısı tüm bekleyenlerin başına. Clexanı siz de kullanıyordunuz değil mi yanlış hatırlamıyorsam?
Bn herhafta drdayim cnm haftaya pazartesi gidicem bnde kalb atisi icin gec döllenme bnm iki hafta fark var satla
Ultrasala gore hareket edicez

sağol cnm benım darısı başına ınsallah bayramdn sonra daha ıı buyumus olur daha ıı gözükür bana vajinal baktı doktor tam gününde ılerlıyor dedi..ewt cnm clexanı hergun göbekten vuruluorum sende kullanıyormusun..bıde progestaran ıgne vuruluyodum doktorum jele çevirdi

Arkadaşlar benim yaşım 35 daha evvel 2 düşüğüm oldu kan pıhtılaşmasından şimdi hergün clexan iğne yapıyorum göbekten. Coraspin de kullanıyorum. Ne bulantı ne de başka bir belirti hissetmiyorum sadece göğüslerim şiş ve hassas. Bazen keşke bulantım olsa da bebeğimin orda oldugunu hissetsem diyorum. Doktorum inan bana bulantın olmaması çok daha iyi diyor. Endişeler vesveseler kafamda dönüp duruyor. Ev üstüme üstüme geliyor. Günde 1 paket sigara içen ben kan testinde belli olur olmaz bıraktım. Kısacası ruh halim hiç iyi değil.daha önceki yaşadığım kayıplardan dolayı tam olarak mutlu mesut geçirmiyorum günlerimi. Yaşımın ileri olmasının da etkisi var tabi. Kalp atışını bayramdan sonra duyucaz inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

S

sorma canım bakalım yrn yine hcg ye bakıcak çok moralim bozuldu inl yrn hcg yüksek çıkar
Ya boş gebelik falan dese anlarımda dış gebelik nasıl oluyor kese rahmin içinde işte. Bilemedim cnm ya bazı doktorlar panik yaptırıyorlar insana umarım hcg yüksek çıkarda rahatlarsın sen yine de moralini yüksek tut bebişin seninleyse üzülmesin boşuna.

Arkadaşlar benim yaşım 35 daha evvel 2 düşüğüm oldu kan pıhtılaşmasından şimdi hergün clexan iğne yapıyorum göbekten. Coraspin de kullanıyorum. Ne bulantı ne de başka bir belirti hissetmiyorum sadece göğüslerim şiş ve hassas. Bazen keşke bulantım olsa da bebeğimin orda oldugunu hissetsem diyorum. Doktorum inan bana bulantın olmaması çok daha iyi diyor. Endişeler vesveseler kafamda dönüp duruyor. Ev üstüme üstüme geliyor. Günde 1 paket sigara içen ben kan testinde belli olur olmaz bıraktım. Kısacası ruh halim hiç iyi değil.daha önceki yaşadığım kayıplardan dolayı tam olarak mutlu mesut geçirmiyorum günlerimi. Yaşımın ileri olmasının da etkisi var tabi. Kalp atışını bayramdan sonra duyucaz inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Iğne yapıyorsan korkma cnm çok kişi var burda iğne kullanan inş bu kez bebişin tutunacak sana sıkıca moralini yüksek tut ama moralde çok önemli.

Canim endilselenme lütfen insAllah bu sefer olacak

Canım gönlünü ferah tut,inşallah bebeğinin kalp atışlarını da duyduktan sonra yanında olduğunu daha iyi anlayacaksın.Biliyorum zor ama geçmişte yasadigin kayıpları unutmalisin.Strese sokma kendini, herşey yoluna girecek :)

Niye yasimiz ileri olsun daha o arkadaslarim bekar olan var...en onemlisi moral herseyi g6zel dusun guzel olsun. Bende 35 yasindayim canini sikma 40 yasinda ilk gebeligi olan burda arkadasimiz var guzel dusun bebisin seninledir ins.

sezenorhan sezenorhan çok geçmiş olsun. Bir tane kürtajım var ve bir tane de kimyasal gebeliğim. Seni çok iyi anlıyorum. Hepsi geçecek daha önce yazmıştım geçmişte yaşadıklarımı. Benim de tüp bebek ve ikiz biliyorsun. Umarım sen de en kısa sürede bebeğine ve belki de bebeklerine kavuşursun.

Arkadaşlar benim bu ayda olmadı :KK43: kan testi yaptırdım 0,77 çıktı :KK43: psikolojim bozuldu resmen :KK43: tüm hamilelik belirtileri vardı oysa ki :KK43: kafayı yedim artık hamilelik yok belirti çok :KK43:

Allah sizlere ve bebişlerinize sağlık versin. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz. Allaha emanet olun.

X