2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba canim, ben bi arkadasıma sordum, bir iki defa denemis gitmeyi doktor arayısındayken, kalabalık ve ilgisizlikten dolayı memnun kalmamıs. muayene 50 tl civari, dogum 1300 tl civari demisti 5-6 ay once. Guncel bilgi almakta fayda var.
araştırma yaparsan bana da bilgi verir misin canım? egepol hakkında hiç bilgim yok doktorlarını da bilmiyorum hiç. doğum ücretlerini filan tel.de öğrenebilirmiyiz acaba ya

walla aynen ıste bende gıdıp test etmek ıstıyorum bır tanıdık orda dogum yaptı ısrarla orayı onerıyor bana

merhaba hanımlar tebrik ederim hepinizi....birşey sormak istiyorum sizde de şeffaf bir akıntı oluyormu? ben adet oldum diye gidiyorum ama gelen giden bişey yok belirti mi sizce
Bende oluyor hatta hep adetimi bekledim bu sefer oldum derken hep akintiyla karsilastim :))
Bugun dr a cok yanmam var dedim,akintin var ondan dedi
sendede gelen giden yoksa hemmen kalk eczane kapanmadan test al :))
Kismetse sonrada gel aramiza katil :)

Bende oluyor hatta hep adetimi bekledim bu sefer oldum derken hep akintiyla karsilastim :))
Bugun dr a cok yanmam var dedim,akintin var ondan dedi
sendede gelen giden yoksa hemmen kalk eczane kapanmadan test al :))
Kismetse sonrada gel aramiza katil :)
Canım geçen ay babalar gününde regl oldum ve 3 gündür su gibi bir akıntı ıslak hissediyorum altımı ama hemen test almıycam zaten düzenlidir reglim bakalım olursa inşallah katılırım aranıza ....

Kızlar ben folik asit kullanamıyorum allerji yaptı fazlaymış bende başka bir vitamin yada ilaçta vermedi doktor. Size folik asit dışında bir şey verdi mi doktorunuz?
Canim bana folik asit verdi kan hapi verdi ama folik asit bitince basla dedi bide ben bulantim var diyince bulanti hapi verdi

hadi insallah bakalim, zaman da gecse, araya da bayram girmeseydi iyidi :KK16: ailelerimize de soyleyemedik kalp atısı duyulmadan, catlıcam artık:KK57:
biz söyledik sadece ailelere söyledik başka kimse bilmiyor :-)Keseyi gördükten sonra söyledik onlarada :KK49:dayanamadık insan paylaşmak istiyor:emir_bebek: evet bayram girmeseydi iyiydi ama ne yapalım bekliyecez mecbur:emir_bebek::nazar:

Sizde ne problem oldu? İnşallah hepimiz hayırlı haberler alırız.
Benimde şuan 6+4 günlük ama embriyo 2.1 mm geç döllenme olduğundan kalp atışını görmek için 23 temmuzu bekliyeceğiz tam gebelik haftası o zaman belli olacak adet günüm ile kese boyutu tutmuyor fakat drum kesemin ve embriyonum haftalık takibini yaptığında düzenli büyüdüğünü gördüğünden anomali yok diyor bu durumda haftaya net olarak görmemiz lazım göremessek anomali düşüneceğiz dedi içim ferahladı.

biz söyledik sadece ailelere söyledik başka kimse bilmiyor :-)Keseyi gördükten sonra söyledik onlarada :KK49:dayanamadık insan paylaşmak istiyor:emir_bebek: evet bayram girmeseydi iyiydi ama ne yapalım bekliyecez mecbur:emir_bebek::nazar:
Biz de eşimin memleketine gidecektik hamile olduğumu öğrenince ben gitmeketen vazgeçtim uzak yol sonuçta o yüzden söylemek zorunda kaldık. Keseyi görünce söyledik ama ben kalp atışını duymadan hiç istemiyordum kimseye söylemeyi aslında.

IMG-20150604-WA0063.jpeg kizima dogum yaptikdan sonra doktoruma cerceve yapip kucuk bir hediye vermistim iki sene oldu hala odasinda asılı duruyor :)

X