2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canım hepimize hayırla sağlıkla nasip etsin Rabbim sende görürsün inş en kısa zamanda.

kızlar doktor yakın gözlüğü yazdı bana burayı takip ediyorum ya sürekli gözler bozulup gidecek :)

walla canım bu ılac olayından sonra dr u degıstırmeye karar werdım daha dogrusu hastaneyı. egepol ve cınarlı arasındayım bakalım hangısını secıcegım
araştırma yaparsan bana da bilgi verir misin canım? egepol hakkında hiç bilgim yok doktorlarını da bilmiyorum hiç. doğum ücretlerini filan tel.de öğrenebilirmiyiz acaba ya
Kızlar sizden rutin gebelik testleri istedilermi benden tam 29 tane test istemişler
29 tane mi? hmm neler acaba bunlar ben hamile kalmadan yaptırmıştım 3 haziranda gittiğim doktora da hep onları götürdüm baktılar, sanırım onlardır

merhaba canim, ben bi arkadasıma sordum, bir iki defa denemis gitmeyi doktor arayısındayken, kalabalık ve ilgisizlikten dolayı memnun kalmamıs. muayene 50 tl civari, dogum 1300 tl civari demisti 5-6 ay once. Guncel bilgi almakta fayda var.

Kızlar dış gebelikten şüpheleniyor demiştim ya doktor vajinal baktı kese gördü ama şüpheli dedi nedense sonra prograteron testi istedi 28 çıktı nasıl sizce böle bişi yaşayan var mı ?????

Merhaba hamisler Nasılsıniz bende durumlar acayip ilk hamileliğin de hiç böyle olmamistim.bulantı tiksinti baş dönmesi var. Halsizlik birde orucu tutuyorum bırakmadım. Mide yanması var birde dün gece sahurda yiyemedim bugün midem rahat ti.bizden haberler böyle. Yeni katılanlar hoş gelmiş. Rahatsız olanlara geçmiş olsun.. dua ile kizlar

Yaa kizlar bende az az beyaz gibi sari gibi akinti geliyo böyle olan var mi aranizda bi sıkıntı yoktur dimi

Yaa kizlar bende az az beyaz gibi sari gibi akinti geliyo böyle olan var mi aranizda bi sıkıntı yoktur dimi
Canım o bendede var şeffaf bide hafif sarımsı qelio sanmıorum kötü bişey olduqunu ama yarın sorcam yınede doktora solerım sanada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…