2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar..Ben de dun öğrendim hamile olduğumu..Henüz 4 haftalık.Hesaplarıma gore eğer herşey yolunda giderse ben de sizler gibi Mart annesi olacağım:) Kese ve kalp atışları görünene kadar 2 hafta daha sabirla bekleyeceğim.

canim gozun aydin cok sevindim bizde keseyi gorduk ama kalp icin 2 hafta sonra dedi beklicrz artik 5+5 dedi dojtdoktor OTE="Deborah26, post: 41746979, member: 647738"]ayyyy kesesini sevsinler darısı kalp atışına inşallah...
insallah canim amin. Sn naptin gecmisi okuyamadim iyisin dimi[/QUOTE]
Teşekkür ederim canım benim tam 6+0 çıktı senin regl ne zamandır son olarak

Kizlar doktordan geliyorum sansima acil doguma girdi doktorum 45 dk sedyede bekledim neyse bebisimin kesesini gorduk ama kalp atislari 2 hafta sonra dedi. Duysaydik iyidi ama beklicez artik cok mutluyum

maşallah cnm gözün aydın keseyı gormussun banada ıcındekı beyazlık bebıs gıbı geldı sankı

tebrıkler cnm aramıza hoşgeldin..bızlerde keselerı gördük kalp atısını duyan bı kac kısı var daha heycanla beklıyoruz

Merhaba arkadaşlar. Ben de mart annesi olacağım inşaallah. Dün keseyi gördüm çok şükür. Kalp atışı için 15 gün sonrasına gün verdi doktor. Insaallah duymak nasip olur.hepinize sağlıklı hamilelikler ve kolay doğumlar diliyorum.

Kizlar doktordan geliyorum sansima acil doguma girdi doktorum 45 dk sedyede bekledim neyse bebisimin kesesini gorduk ama kalp atislari 2 hafta sonra dedi. Duysaydik iyidi ama beklicez artik cok mutluyum
Ne kesesi minnak bebisin de orda bak gozumuzaydin canım beni de 2 hafta sonra gel dedi heyecan başka birşey ya benimde çok kısa sürdü ve babamız isteydi keşke o da olsaydı neyse artık darısı diğer haftaki kontrollerimize

Kizlar benim size bi sorum var bende sukur nw bulanti var ne koku hassasiyeti ama bi aclik hic bi sekilde doyamiyorum yaaaa yerken acikiyorum :) boyle giderse yuvarlana yuvarlana doguma giderim bi el atin care soyleyinn:)
Bulantı için daha erken canım. Insaallah hiç olmaz tabii. Ama eğer bulantı olursa bu yemeleri çok ozleyeceksin emin ol. Kızımdan biliyorum. 9. Haftada başlamıştı bulantı ve kusma. Keşke yemek yiyebilsem kilo almaya bile razıyım diyordum

sagolun kizlar bana da bebis gibi geldi ama esim hangisi bu mu diye sordugunda o sadece kese bebegi daha sonra gorcez dedi anlamadim. bi de iki hafta sonraya randevu alayimmi ddm hangi hastanede dogum yapacaginiza karar verin ona gore surekli o doktora gidin ddi. Dogum ucretlerini sordum eger dogumu herhangi bir doktor yaptirsin dersen 1750 doktorum dersen 3000 dedi ama ben dogumuna gircegim hastalari aliyorum acikca soyleyim o daha uygun olani dedi yani herhangi bir doktora dogum yaptircaksan bana randevu alma dedi kisaca.esim sen doktoru begendiysen gerisini dusunme diyo ama neden bu sekilde ucretlendirmisler anlam veremedim

Bayag yuksekmis canim sahsen bi kere dogum yapmis bi insan olarak doktor cok onemli ama iyi bi doktor demek bu kadar fazla olmamali sonucta dogumu insan kendi yapiyor agriyi kendi cekiyor daha uygun bi yer bulabilirsen bi dene ama kesinlikle 9 ay gittigin doktora git bi iletisiminiz oluyor bu arada nerde oturuyorsun bende ank rada ariyorum doktor

Bilmezmiyim o bulantiyi 5 kilo vermistim bi ayda cok zor bunda daha baslamadi ama bu aclik hisside zor sanki icimde kucuk bi kurtcuk var kemiriyor

Izmirdeyim canim ben.bilemedim napsam ya

O zaman Yolk kesesi olabilir ilk o olusuyor sonra bebis canım bebisin küçük demekki geç döllenmiş merak etme annesi

Canım bence doktoru beğenmen önemli senin içine sindiyse doktorunu değiştirme tabi. Fiyatı pahalı mı değil mi bilmiyorum ama bende doktorun kendisini istersen doğumda daha yüksek oluyor fiyat diye biliyorum.

Canım bence doktoru beğenmen önemli senin içine sindiyse doktorunu değiştirme tabi. Fiyatı pahalı mı değil mi bilmiyorum ama bende doktorun kendisini istersen doğumda daha yüksek oluyor fiyat diye biliyorum.
Hmm onu bilmiyodum canim
Hango doktora gittin cnm
tinaztepede aylin barbaros a gittim canim. Cinarlida fiyatlar nasil bilgin var mi

Hmm onu bilmiyodum canim
tinaztepede aylin barbaros a gittim canim. Cinarlida fiyatlar nasil bilgin var mi
50 tl muayene de dogum ucretini hic sormak aklima gelnedi . Sorular aklima feldikce yaziyorum bir yere kalp atisini duymaya gttigimde sorucam hepsini ama bildgm 2 ye yakin bi rakam

Merhaba arkadaşlar
Bebislerin izi sağ salim almanız dileği ıle kısmet olursa bende Mart annesi olacağım kuzum tüp bebek tedavisi ile kavustum pazartesi kese görmeye gideceğiz inşallah her şey yolunda dir hesabıma göre 5 haftalik olmasi gerekiyo bugün dayanamadım acile gittim gobekden ultrason da gorunmedi vajinalde ben istemedim doktoruma gideceğim diye sizler keseleri kaçıncı haftada gördünüz bnd hiç bir belirti yok her şey yolunda dir umarım yada küçük olduğu için belirti olmayabilir sadece goguslerde hassasiyet var hayırlısı bakalım gebeligim hep böyle devam eder inşallah kızlar bu hamilelik takvimini nasıl yaptiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…