2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi canım ya hemde öyle bir derin oh çektim ki bende bu çocuk belirti yapmadı diyorum resmen beni psikolojik olarak etkiledi hemen ağlıyorum hemen sinirleniyorum hemen heyecanlaniyorum ee daha ne belirti olsun dimi
Aynen annesi uzme kendini daha uzun bir yol var stres yok ooo ikili test zamanları ne yapacaksın BakAlım

hamileliğin ilk dönemlerinde çok normal bulantı ve kusmalar. aşırı derecede olursa tabi sıkıntı. şimdi az az yiyin bence yoğurt. zaten bebek ilk dönemlerde depolardan besleniyor. önemli olan 12. haftadan sonra beslenme. inşallah ozamana geçecektir mide bulantılarınız. :) inşallah sağlıklı mutlu bi hamilelik geçirirsiniz.

Tahmini 7 haftalık gebeligim vardı. Dr kan tahlili istedi yaptırdım çok fazla beklememek için dr a gittim. Kese 24 mm fakat ici boş dedi. Biraz daha bekleyelim yoksa kürtaj yapacağız dedi. Ben şoktayım!
Rabbim nasib ederse gerçekleşecek birşey tabiki raziyim fakat daha önce gittiğim dr bunun için.birşey söylemediği gibi.keseyi de gördüğünü söylemişti

Rabbim yardım etsin. Sen yine dier doktoruna göster bir an önce

Merhaba kızlar :) ben de dün öğrendim hamile olduğumu. Hcg 725 çıktı 4+4 günlük keseyi göremedik dün yarın tekrar çağırdı 1500 olması gerek dedi olmazsa sorun var demekmiş panik oldum inşşş 1500çıkar:))

İnşallahhh. Bnmde 4 gün önce 10000 di bgun bi daha werdm bi saat snra sonç gelir inşallah bakalım nası gdio. Kese war ama bebiş yok henüzz. Adet düzensizliğimden dolayı kaç haftalık oldgmu da blmıorm. Tahmini 6 dır hralde.

Merhaba canım değerlerimiz aynı gibi benimde 11. Gün201. 14. Gün686 16. Yani bu günkü değerim 1392 kese için çağırdımı doktorun canım
Dr açık birşey söylemedi idrar tahlili yaptırdı.
ben o.dr un gününü beklemeden bugün tekrar gittim. Kese var ama bebek gözükmüyor(

İnş sağlıklı bir şekilde kavuşuruz canım doktor biraz korkuttu beni dış gebelikle felan inş yarın hcg 1500 olur

İnş sağlıklı bir şekilde kavuşuruz canım doktor biraz korkuttu beni dış gebelikle felan inş yarın hcg 1500 olur
İyi seninki korkutmuş ben iki kere gttm bi hfta arayla ilk hfta keseyi gördü ama bebek için 3 hafta lazım 3 hfta snra belli olur dedi. 1 hfta snra gdince boş gebelik daha bşi olmaz bundan deyip yolladı. Suratıma bile bakmadan normal bşimiş gbi. Ne yapılmasını sölemeden. Öle mal gbi kaldım anlicagın. Sinrlermi bozdu. Yarn sehr dısına çıkıcam 1 haftalık gelince dktrmu dgstrcem inşallah

Hemen başka bir doktora gitseydin keşke boş gebelik hafife alınacak bişi değil nasıl doktormuş o inş yanılmıştır

4 hafta 4 gunluk kim oldugunu soyledi canim

10 bin mi cok guzel degerin masallah keseyi gordugunde kac gunluk oldugunu soylemedi mi doktor 6.haftada anca olusuyomus bebis yakin zamanda onuda gorursun insallah

10 bin mi cok guzel degerin masallah keseyi gordugunde kac gunluk oldugunu soylemedi mi doktor 6.haftada anca olusuyomus bebis yakin zamanda onuda gorursun insallah
Walla bana o zmn 3 4 günlük demişti bi hfta snra boş dedi. Anlamadım bu arada yenş test sonçlarmı aldm ama eşim giriş yaptrmadan çalıştrmıştı arkadaşına. O yüzden net sonuç yazmıolarmış kağıda onda da 10000 > test yazıo dieride böleydi. Ama eşime dedikleri su. Gecen sefer 10000 ciwarıymış bu sefer 10000 çok çok üzerindeymiş

bayrama kadar doktora cikabilirsen bence bebisi minik nokta olarak gorursun o zaman canim sen benim kese 4+3ken goruldu degerim senin kadar degildi seni n degerin 6ci hafta icinde gibi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…