2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlarrrr bi bakın banaaa...şuan wc den çıktım hafif lekelenmişim...sonra kahveeye yakın pıhtı gibi bişi çıktı...ağlıyorum elim ayağım titrio ne demek bu şimdi

Kızlarrrr bi bakın banaaa...şuan wc den çıktım hafif lekelenmişim...sonra kahveeye yakın pıhtı gibi bişi çıktı...ağlıyorum elim ayağım titrio ne demek bu şimdi
dur dur heyecan yapma hemen. sakin ol canım. doktoruna ulaşıp sor en yakın zamanda. gerekirse hastaneye git. panik yok

Lucrın neden kullanıyorsun kı? Seninde dondurulmuş transfer degılmıydı? Lıcrını kullanırken adet olabılecekmısın? Benım 4 transferım canım. Senın kaçıncı?
Benim birinci canım çok sayıda yumurtam toplandığı için doktor erteledi transferi. Lucrin olunca adet olmuyor mu? Hoş zaten doktor çok yoğun bi adet olmazsın demişti. Valla doktora güveniyorum o yüzden lucrin ne için kullanılıyor sormadım

Canim sen lucrine basladin demi dr bana adetin 21.gunu basla demisti sende mi ozaman basladin

Bendede cok yumurta olduğu ıcın ohss oldum hıc taze transferım olmadı. Doktorlara güvenmelten baskan çaremiz yok zaten ne derlerse yapıyoruz. Benım transferım bu sefer yumurtaları hafıf uyararak ve sonra çatlatacak doğal sıklusta gıbı transfer yapıcagını soyledı bende merakla onu beklıyorum zaten cok yumurtam oluyo nasıl yapacak hıc bılmıyorum. Bugün adet olucak gıbı ağrılarım var bakalım kesın olursam yarın gıderım ozaman görücez.

Aradım kanamam decam ettimi dedi bol su için ilaçlarınızı alım dedi.uzanıorumm
Nasılsın şuan cnm kahverengi sekildeyse korkma ben de 8.günüm du aynen öyle oldum çok ağladım tutmadı dedim adet olacam doktor um korkma dedi sonra gece acile gittim kan verdim degerim yüksek çıktı ins seninde öyle olur kaçıncı günün bugün

Canım inşallah tutunma belirtisidir
Kendine cok dikkat et kötü düşünme hemen strese sokma bebişleri

8.günüm devamı gelmedi .ciddi misin canım biraz teselli buldum şimdi senin dediklerinden.. sadece kahverengi geldi hafif kanama kaldı öle.kaç çıkmıştı 8.gün değerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…